Сиренькая• 19 августа 2025
Після сідничного містка болить збоку попереку сильно
Робила сідничний міст на 1 нозі і почався після цього біль ниючий в боку лівому, там де поперек. При поворотах біль різкий. Травма?
Сиренькая
• 19 августа 2025
Ответ дляКуда_бежать
Неправильно делали.
Що тепер робити? Скільки днів на відновлення?
Сиренькая
• 19 августа 2025
Ответ дляИванка Бур
Пити німесил
Випила, але щось не дуже біль знімає
Иванка Бур• 19 августа 2025
Ответ дляСиренькая
Випила, але щось не дуже біль знімає
Я колись потягла теж при мертвій тязі, довго відходило, мабуть з рік.
Перші дні пила Німесил. Далі вже берегла себе і довго проходило
Готова до другої• 19 августа 2025
У меня такое, когда делаю этот мост в тренажёре специальном. Неправильно выполняю, хотя стараюсь. Боль проходит примерно через неделю.
Сиренькая
• 19 августа 2025
Ответ дляГотова до другої
Ого...ви робите перерву на тиждень чи далі тренуєтеся?
Готова до другої• 19 августа 2025
Ответ дляСиренькая
Тренируюсь, но без моста. Мне проще просто со скамейкой его делать.