No problems• 20 августа 2025
Чи справді треба копати картоплю саме в сухий день?
Чи це чергова дачна прикмета?
Чорт і Шо• 20 августа 2025
Бо в вологий і картопля буде волога і грязна
картоплі просохнути треба, щоб не гнила.
АдеКВАтная• 20 августа 2025
Та копайте по грязюці, як що вам подобається. Картопля гарненька буде вся обляпляна грязючкою. Ваші шанці та взуття також.
Чи це ви так просто приколотися вирішили? Чи й справді не розумієте чого?
Вчителька з мікрорайону• 20 августа 2025
Ответ дляПідмітайло
и при полной луне!
Это если вы собираетесь копать соседскую картошку
Забрала і не сказала• 20 августа 2025
Картоху лучше всего начинать копать на молодую луну, в женский день и после Святого Николая.
После 18• 20 августа 2025
Копать надо в снег, картофелины приобретают исключительно тонкий вкус, гурманский, а в сухую погоду копают только картошку для плебса
Наверняка• 20 августа 2025
Ответ дляПосле 18
У нас сейчас зимы без снега и мороза, поэтому гурманы выезжают из Украины. Остаются только те, кто может есть картошку для плебса
Мудрецыха мира• 20 августа 2025
Ответ дляПосле 18
Боже, это очень смешно ))) спасибо за хорошее настроение
andrey_spec• 20 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Науково жодних достовірних доказів, що саме фаза Місяця здатна змінювати вологість землі, немає. Лише рівень океанів (припливи й відпливи) реально відчутно залежить від гравітаційного впливу Місяця. У ґрунті ж ці коливання занадто малі, щоб впливати на фактичну вологість.
Леся Українка• 20 августа 2025
Если хочется дополнительно экстрима, то можно и в грязи повозиться)
ТихоЯ• 20 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це в грудні?
Своего не предлагать• 20 августа 2025
Б.я 21 век, роботи, ИИ, технологии, и тут такое, прочитала тему
Забрала і не сказала• 20 августа 2025
Ответ дляТихоЯ
Це в грудні?
Так. І треба встигнути до Різдва
ТихоЯ• 20 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так. І треба встигнути до Різдва
Тоді треба відпустку перенести.
Сумчатая кошка• 20 августа 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так. І треба встигнути до Різдва
Бо без картоплі Христос не рождається?)))
ТихоЯ• 20 августа 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Виходить що так, і Санта не приносить подарунки.