No problems• 20 августа в 13:56
Чи справді треба копати картоплю саме в сухий день?
Чи це чергова дачна прикмета?
Чорт і Шо• 20 августа в 13:56
Бо в вологий і картопля буде волога і грязна
картоплі просохнути треба, щоб не гнила.
АдеКВАтная• 20 августа в 13:58
Та копайте по грязюці, як що вам подобається. Картопля гарненька буде вся обляпляна грязючкою. Ваші шанці та взуття також.
Чи це ви так просто приколотися вирішили? Чи й справді не розумієте чого?
Вчителька з мікрорайону• 20 августа в 14:00
Ответ дляПідмітайло
и при полной луне!
Это если вы собираетесь копать соседскую картошку
Забрала і не сказала• 20 августа в 14:07
Картоху лучше всего начинать копать на молодую луну, в женский день и после Святого Николая.
После 18• 20 августа в 14:12
Копать надо в снег, картофелины приобретают исключительно тонкий вкус, гурманский, а в сухую погоду копают только картошку для плебса
Наверняка• 20 августа в 14:14
Ответ дляПосле 18
У нас сейчас зимы без снега и мороза, поэтому гурманы выезжают из Украины. Остаются только те, кто может есть картошку для плебса
Мудрецыха мира• 20 августа в 14:20
Ответ дляПосле 18
Боже, это очень смешно ))) спасибо за хорошее настроение
andrey_spec• 20 августа в 14:23
Ответ дляЗабрала і не сказала
Науково жодних достовірних доказів, що саме фаза Місяця здатна змінювати вологість землі, немає. Лише рівень океанів (припливи й відпливи) реально відчутно залежить від гравітаційного впливу Місяця. У ґрунті ж ці коливання занадто малі, щоб впливати на фактичну вологість.
Леся Українка• 20 августа в 14:30
Если хочется дополнительно экстрима, то можно и в грязи повозиться)
ТихоЯ• 20 августа в 14:32
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це в грудні?
Своего не предлагать• 20 августа в 14:33
Б.я 21 век, роботи, ИИ, технологии, и тут такое, прочитала тему
Забрала і не сказала• 20 августа в 14:52
Ответ дляТихоЯ
Це в грудні?
Так. І треба встигнути до Різдва
ТихоЯ• 20 августа в 14:58
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так. І треба встигнути до Різдва
Тоді треба відпустку перенести.
Сумчатая кошка• 20 августа в 15:51
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так. І треба встигнути до Різдва
Бо без картоплі Христос не рождається?)))
ТихоЯ• 20 августа в 22:33
Ответ дляСумчатая кошка
Виходить що так, і Санта не приносить подарунки.