Пампушечка• Изменено 21 августа в 00:42
Меня бросила женщина, из-за того, что не дарю подарки..
Короч, все было ок, изначально общались и я не дарил ничего, 3 месяца были вместе , первый секс был через 2 недели. Секс был хорошим, женщине 29, мне 38. Так вот , первые встречи были ок. Потом начались запросы кфс, мак. Это недорого, нет. Но я изначально не хотел. Чтобы меня воспринимали как дойную корову. Она сказала, давай зайдём в мак, кфс, я отказал, может быть она за себя заплатила , но я просто не хотел этого, так как не хочу сидеть с ней гдето как малолетка, плюс место для быдла это. Секс был у меня дома. Но я живу с братом и дядей сейчас. Они скоро приедут. Теперь я ей стал намекать ,что давай у неё дома будем . Она отказала.А вчера все случилось, высказала, что я ей ничего не дарил, что даже поесть не предложил. Когда была она у меня дома, да уж. Плюс её всратая подруга капала ей на мозг, что её мужик ей духи дарил, дорогие кремы, и тд. А я ей ничего и она сравнивала и меркантильность победила.
Так больно.. почему для женщин это важнее отношений?
Болтушка Му• 21 августа в 13:00
Ответ дляПампушечка
Так ей 29
Так і я про те - їй ЛИШЕ 29. А ти старий хрич.
Болтушка Му• 21 августа в 13:02
Ответ дляЖирний
Реально повно?
30+ або одружені, або скуфи, або на війні або в могилі
В 29 вона вже ВСЕ (я б сказав після 27 вже незворотні процеси пішли. кщо не було дійтей і не була заміжня) - інформація З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ
Згідно статистики США, в неї вже шанси ніколи не мати дітей і не бути заміжньою - майже 60%
І це в США
У нас статистика ще гірша
Її доля майже приречена котами
І це в США
У нас статистика ще гірша
Її доля майже приречена котами
Та не смішіть зі своїми котами. Весь світ до її ніг, вийде заміж де захоче.
А ви сидіть самозадовільняйтеся, такі панянки все одно не для вас.
Болтушка Му• 21 августа в 13:05
Ответ дляЖирний
Так тут же справа не в грошах.
Тут справа в тому, що як тільки вона ВГОЛОС це почала озвучувати - тут зрозуміло ЩО ПОВАГИ ТУПО НЕМА.
Після цього як раз чоловіку треба вострити МОМЕНТАЛЬНО лижі від неї, не то що чекати коли вона його кине
А за що вона має поважати майже незнайомого хлопця?
Ти повністю права
Не для мене
Я старше 27 ДУЖЕ рідко спілкуюсь... виключно якщо йокне щось на неї
27+ то вже таке собі
Ось подивимось варінт 2, коли вона згодна на секс за банани
Що чоловік в 38 може дати? Зрозуміло - ресурс
Що вона може дати в 29? Зрозуміло - тіло не першої свіжості 10-300 буїв що в неї були в пачку писхологічних проблем
Так якщо платити, то чому не за 20-24?
Не для мене
27+ то вже таке собі
Так якщо платити, то чому не за 20-24?
Пампушечка
• 21 августа в 15:30
Ответ дляЖирний
Ти повністю права
Не для мене
27+ то вже таке собі
Так якщо платити, то чому не за 20-24?
Не для мене
27+ то вже таке собі
Так якщо платити, то чому не за 20-24?
24 тоже уже не мечта. Но 25+ это слезы. Я в свои 38 ровня 18 - 23 летней. Идеал 20 21
Пампушечка
• 21 августа в 15:31
Ответ дляЖирний
3 місяці він її іпав, а потім став незнайомий?
((
Пампушечка
• 21 августа в 15:32
Ответ дляЖирний
Реально повно?
І це в США
У нас статистика ще гірша
Її доля майже приречена котами
І це в США
У нас статистика ще гірша
Її доля майже приречена котами
У детных 27+ , даже 25+ все ещё печальнее. Но в принципе в 25 + лет женщины стареют слишком быстро
Пампушечка
• 21 августа в 15:34
Ответ дляЖирний
Вона вже за 5 років від піку красоти і фертильності, а він за 3... він молодше
Можете рахувати кому скільки залишилось до нуля фертильності
Природу сексуальності не обманеш цифрами
Жіночий вік коротший
Если считать биологический возраст, то я моложе неё
И мужчины в 38 часто выглядят как 23 24 летние женщины
Пампушечка
• 21 августа в 15:35
Ответ дляЖирний
Зараз трохи не так
Зараз я стільки не витримаю через вік, але логіка схожа
Але до одруження було 5 років іменно так
А сколько тебе лет? И они знали про друг друга ?
Болтушка Му• 21 августа в 16:35
Ответ дляЖирний
То в якому місці його шанувати, за що саме? За те що в нього член є?
Болтушка Му• 21 августа в 16:39
Ответ дляПампушечка
Ти такий кумедний поц, що одразу зрозуміло, що в ліжку нікому нецікавий.
І таких як ти - більшість у твоєму перестаркуватиму поколінні.
На щастя, молоді хлопці вже адекватніші, тому й не самозадовільняються по форумах, а мають реальні стосунки.
Болтушка Му• 21 августа в 16:40
Ответ дляПампушечка
Непотріб навчає невдаху, це ппц
Ответ дляПампушечка
Смішно.
Це просто фізично нереально, навіть якщо ти не пила ніколи в житті алкоголя, не жиріли і не скидала вагу і не наносила косметики - все одно тебе видасть шкіра ших, ліктів і кісті рук.... але це в ідеалі. Напрактиці зморшок вже вагон
Ответ дляБолтушка Му
Можна і за це базово
Коли явно проявляє неповагу, значить як самець не цікавий, а як ресурс - якщо прогнеться - то так і бути, дасть ще потикати трохи в неї
Притом саме цікаве, що як би він поніс подарунки і почав вкладатись -ПОВАГИ ТОЧНО НЕ ЗЯВИЛОСЬ БИ... така ваша природа
Чмо, що несе дари жінці заради сексу - все одно для жінки залишається чмом, хоча і ненадовго тішить відчуття важності
Пампушечка
• 22 августа в 11:01
Ответ дляЖирний
знали
И в твои 44, ты выбираешь только женщин до 27 и много есть желающих? Бесплатно или платишь?
Пампушечка
• 22 августа в 11:02
Ответ дляЖирний
Смішно.
Да женщины стареют, выдают эти детали, что написал, мужчины вот ,что в 25, что в 40, мало меняются. Вот поставь рядом мужика лет 30 и лет 40 45. Честно, я бы возраст не определил
Пампушечка
• 22 августа в 11:03
Ответ дляЖирний
Смішно.
Но косметос не старит, старость старит, хоть мажутся они, хоть нет
Пампушечка
• 22 августа в 11:04
Ответ дляЖирний
знали
И как вообще эти тётки реагировали, что ты один на всех. Дрались за тебя?
Болтушка Му• 22 августа в 11:25
Ответ дляЖирний
Можна і за це базово
Чмо, яке не розуміє як будують адекватні стосунки, може хіба що на форумі поради давати таким же невдахам
Тож змирися, поважати тебе точно нема за що)
Ответ дляПампушечка
Я ж казав, НЕ ТІЛЬКИ
Буває щось ойкає чи привстає і і на старших (виразні очі, погляд, фігура)...
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Звичайно можу покормити в ресторані, можу запропонувати навіть зкататись в СПА на вихідні (це звичайно секс за банани)
Але є випадки коли і пливуть.
З недавного йшов через парк додому зі спорталу... на кутку парку дві дівахи на шпильках фоткались на фоні нового мікрорайону (там часто фоткаються). Підійшов, почав показувати що треба прийти завтра чуть раніше, коли сонце будет там, підсвітка буде звідти, колір буде теплий жовтий і фотки будуть найкращі... так одна зкривила лице кирпічем, а друга поплила. Стоїть либиться і дивиться. Цікава ці істота первинна самка у жінок... буває спрацюовує на ємоційного чоловіка, котрий розмахує пампанутими жилистими руками після спорту, показуючи ракурси фотографування. Але да, частіше вони ніяковіють бо не знають як вести себе зі страшим чоловіком
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
Ответ дляПампушечка
Жінки емоційні
Жінки заради емоцій готові на майже все
Жінки готові на секс ’безкоштовно’, якщо і поки чоловік дає емоції... як престає - вона хоче від нього грошей що б купити ці епоції вже на стороні
Жінки мають один розум на багатьої... якщо він треба тій сучці - нема часу розбіратись - він треба і мені!
Одна з сильних інстинктивних емоцій - цікавість і конкуренція
Але це не може бути вічним, як і сексуальне бажання до конкретної жінки
Конкурували... по жіночому
Ії яскравих - пропозиція тройнічка з конкуренткою. Я згодився. Почав обговорювати, але та, що запропонувала - не прийшла. Так вона хотіла здихатись конкурентку... але не вийшло.
Різного було
Жінки заради емоцій готові на майже все
Конкурували... по жіночому
Різного було
Ответ дляБолтушка Му
Поняття адекватності стосунків - неадекватне бо його просто не існує
Комусь адекватно одне, комусь інше.
Взагалі стосунки це чисто штучний нарост, природа про них нічого не знає
Природа вкидає нам гормони і на певний час роюить так, що чоловік і жінка хочуть один одного, а потім ще певний час просто можуть терпіти один одного поки гормони не закінчаться.
Комусь адекватно одне, комусь інше.
Пампушечка
• 22 августа в 21:44
Ответ дляЖирний
Я ж казав, НЕ ТІЛЬКИ
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
Старше? На 28 30 лет ещё может быть. А что даже старше берёшь? Ммм. А женщины жии лет 30 хотят тебя. А у тебя много тех кто моложе 27 лет ? Почему так тебя хотят?
Пампушечка
• 22 августа в 21:44
Ответ дляЖирний
Комусь адекватно одне, комусь інше.
Мы все животные да
Пампушечка
• 22 августа в 21:45
Ответ дляЖирний
Я ж казав, НЕ ТІЛЬКИ
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
Давно не видел баб на шпильках
А ты мачо))
Пампушечка
• 22 августа в 21:46
Ответ дляЖирний
Я ж казав, НЕ ТІЛЬКИ
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
Що значить плачу? Ну це не феї кохання
Але є випадки коли і пливуть.
От чего она поплыли? От твоей харизмы или что?