Чу Ча• 21 августа в 08:31

Нужно ли крестить ребёнка?

Мы с мужем осознанно решили не крестить. Лично наше мнение, что это выбор каждого, когда дочка вырастет, она сама может выбрать свой путь.
И тут началооось... от родычей:
Как так можно, ребёнка сглазить могут, а святой водой в случае сильного плача не брызнуть. То мы просто жлобимся стол накрыть на крестины и т.д....
Это ужас какой то.

Какое ваше мнение?
Результат:
вже голосів: 260
183 (70.38%) Не надо
77 (29.62%) Крестить надо
ЗаведУющая• 21 августа в 12:44
Ответ дляГолова колгоспу
Тут питання не про людину, яка померла, а про тих, хто її любив і залишився тут. І для них можливість піти у церкву, поставити свічку реально багато значить у такому стані. Бо нічим раціональним полегшити свій стан неможливо.
Я взагалі атеїст, але за батьків свічки ставлю іноді при нагоді і якось воно ніби трохи легше стає
то хай йдуть і ставлять. там що, свідоцтво вимагають?
Заела_пластинка• 21 августа в 12:48
Старшей 18, младшему 1,5 - нехристи)))) за старшую переслушали ппц сколько, за младшего 1 раз спросили и угомонились)
ЗаведУющая• 21 августа в 12:54
Ответ дляLacrimo
Так, нехрещеного знайомого не везли в церкву, взагалі священника не було. Спалили і поховали урну як собачки якоїсь((( У нас в родині всі хрещені. Я не дуже близька до християнства, але дитину хрестила. Хрестити і навʼязувати релігію це трішки інше . Мені в дитинстві навʼязували, тягли силоміць в церкву і тримали там насильно (щоб люди бачили мене там), а мені було погано відк кількості поганих очей і духоти - непритомніла( не позволяли виходити подихати навіть. Але якщо похрестити і не заставляти - не бачу проблеми. Пару раз за рік ходим всього. Після таких похорон які я побачила - у мене без варіантів, людей не мають хоронити так як собачок чи котиків. Он навіть їм хрести ліплять, а нехрещеним ні(.
яка ж галіматья...
Lacrimo• 21 августа в 13:28
Ответ длязаварний look
До чого тут як собачку? Спалювання - традиційне поховання в індуїзмі. То ви мільярд індусів собачками назвали? Ви при своєму розумі?
Я думаю в індусів як і в інших релігіях це не так жахливо виглядає. Так ніби людина ніколи і не жила.
Благоуханочка• 21 августа в 13:31
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Честно, я уже не знаю что есть, чего нет, мне после того что я только что узнала, выть хочется😭 потому как дата моего рождения стала для меня потерей близкого человека😔
Понимаю. Но случайности не случайны. Вам сейчас будет сложно, но вы просто обязаны теперь жить на полную за вас двоих.
Благоуханочка• 21 августа в 13:32
Ответ дляLacrimo
Фанатики , а особенно темные глупые фанатики - это зло!
Самохвалова• 21 августа в 13:33
Ответ длязаварний look
Мого молодшого сина зять пообіцяв похрестити
Називається, віддала дитину на тиждень в село до сестри. Більше туди без мене не їздить.
у них аргумент был, как его к бабке водить, они не крещеных не берут
Благоуханочка• 21 августа в 13:34
Ответ длязаварний look
Нічого не буде. З точки зору християнства - нічого. Це ніяк не вплине на рішення Яхве, коли буде страшний суд.
Не все понимают, что Яхве - это далеко не добренький Бог. А наоборот.
Lacrimo• 21 августа в 13:35
Ответ дляЧудовий каламбур
У нас в семье ни у кого священика не было на похоронах. Вы реально сейчас сравниваете нас с собаками? Вы в своём уме? Православие головного мозга не лечится, судя по вам.
Я по греко- католицьки хрещена, я не православна, а ближче до католички! І доречі, якщо ви пропустили мимо очей текст про те, що я не вірююча, але хрещена - то вам до лікаря. І написала свою думку, що я б хрестила, бо мені не сподобались похорони , не по православному, а в принципі ні по яких традиціях. Я не маю нічого проти інших релігій , хай би по традиціях язичників спалювали, але вони не так роблять. А фактично (спалення було бо не могли захоронити до родичів, їм не позволили розкопували могилу хрещених родичів на території кладовища, вирішили підкопати прах хоча б). І саме ці родичі , а фактично мама шкодувала, що не похрестила сина колись , бо похорони були зовсім не такі, які годяться для людини.
Прагматик флегма• 21 августа в 13:36
Особисто вашій сім´ї дитину хрестити не потрібно. Більше того, справжній священник не буде хрестити дитину, якщо батьки не православні. Бо хрещення то лише перша сходинка. І якщо далі дитину по сходах не вести( не виховувати в вірі, не причащати, не водити до храму) то немає хрещення на даному етапі її життя немає ніякого сенсу.
Благоуханочка• 21 августа в 13:39
Ответ дляБабця в мештах
Что я только что прочитала? Аж глаза на лоб вылезли. Оказывается, просто тихо скорбить и хоронить без шоу, на все село это ’зарыть как собачку’. Обязательно нужно тащить в церковь (чтобы люди увидели покойника там), непременно на суд ’поганих очей’. Примите то, что вполне допустимо что есть последняя воля самого человека: кремация, урна и камень вместо креста. Примите также то, что родственники сами не хотят устраивать для односельчан шоу под названием ’скорбное прощание’, а просто тихонько проводить в последний путь любимого человека. И да, кремация не отменяет уважение к покойному. Это нормально в двадцать первом веке
Кремация наоборот скорее высвобождает душу. Зашоренные люди даже думать не хотят, что до христианства человечество существовало и у них были совершенно иные традиции. Поп сказал что то все грех и плохо, делайте как я велел - они не мыча и исполняют.
Благоуханочка• 21 августа в 13:41
Ответ дляСамохвалова
Противоречие на противоречии. ’Бабки’ преследуемы церковью, но к ней водить нужно только крещеного. Как можно быть подверженцем подобного бреда?
автор Чу Ча • 21 августа в 13:42
Ответ дляПрагматик флегма
Формально, и я муж крещеные.
Благоуханочка• 21 августа в 13:44
Ответ дляЧу Ча
Формально, и я муж крещеные.
Если сказать примитивно, вы просто кролики, к эгрегору подключены, он вами питается, но помощи и содействия вам не оказывает, потому как вы не ’ служите’ ему в полной мере.
автор Чу Ча • 21 августа в 13:45
Ответ дляБлагоуханочка
Ого, вас завернуло.....
Благоуханочка• 21 августа в 13:46
Ответ дляЧу Ча
Ого, вас завернуло.....
Это не меня завернуло, это так и есть. Были бы более любознательны, так же могли бы узнать и эту информацию и гораздо больше. И тогда бы не было подобных тем и сомнений. А полная осознанность как следует жить.
автор Чу Ча • 21 августа в 13:47
Ответ дляБлагоуханочка
Удалено администрацией...
Благоуханочка• 21 августа в 13:48
Ответ дляЧу Ча
Удалено администрацией...
Біле пальто• 21 августа в 13:53
Ответ дляLacrimo
Якесь невігластво
Прагматик флегма• 21 августа в 14:07
Ответ дляЧу Ча
Формально, и я муж крещеные.
В тому й справа що і ви формально, і дитина буде формально. Знаю сім´ю які отак , за мотивом ´хай буде´, хотіли охрестити дитину, але священник запросив їх на бесіду, в якій задав їм запитання чи планують вони в подальшому водити дитину до храму. Батьки чесно сказали що і самі не ходять, і дитину не водитимуть. То отримали відмову. Але таких священників одиниці, більшість просто охрестять і скажуть напутнє слово.
ГендиреХтор• 21 августа в 14:47
Я б сейчас не крестила, а 11 лет назад крестила,потому что так надо....
Пара_Соля• 21 августа в 15:13
У мене друг священик. Минулої суботи стала свідком розмови. Прийшов дідусь новонародженої дівчинки, яка в реанімації і попросив службу за її здоров´я. Священик спитав чи хрещена дитина? Дідусь сказав що ні і батьки не хочуть, але він особисто хоче молитви священика. Молебень тривав десь 40 хвилин, бо головне бажання людини, а не формальності. Мій чоловік капелан і на війни вони моляться за всіх, хрещених і ні,,так само і відспівують всіх
Фляшка на трьох• 21 августа в 15:35
Ответ дляДокладальниця
ну вы же хотите что бы у нее был выбор
только почему этот выбор однобокий и не во всем?
Имя можно сменить и не раз. А раскреститься?
Фляшка на трьох• 21 августа в 15:37
Ответ дляСундучок с каникулами
Если по поводу религии есть свое мнение, не совпадающее с канонами, то вы такие верующие, как я балерина, и все эти венчания и крещения бессмысленный обряд, для людей не вникающих в суть происходящего.
Не плутайте вірян з православними
Прагматик флегма• 21 августа в 15:47
Ответ дляПара_Соля
Молитися за не хрещених можна, не можна лише звершувати проскомідію. А відспівують лише хрещених. Це в православ´ї так.
Непогодка• 21 августа в 15:49
Ответ дляКрасота неземная
Т9 - это так тупизм нынче называют?
вы правильно поправили на тему - СвЯтят, но все равно не надо исправлять ошибки и придираться к словам.
Непогодка• 21 августа в 15:53
Ответ дляЧу Ча
Формально, и я муж крещеные.
моя подруга покрестила ребенка во времена комсомола и коммунистов. тайком от всех, потому что ребенок очень плакал. Она была уверена, что поможет . И помогло. Дочь стала спокойнее.
Я была удивлена тогда очень.
Дуже дуже вумна• 21 августа в 15:54
Зачем вам мнение чужих людей в данном вопросе? Делайте как вы считаете нужным
Svitlo_• 21 августа в 15:57
Ответ дляФляшка на трьох
В мене донька хрещена двічі
Svitlo_• 21 августа в 16:00
Ответ дляНепогодка
Я была удивлена тогда очень.
Я думаю дитина просто підросла. Я свою хрестила в місяць. В перший місяць вона майже не плакала, а от з місяця до трьох - дуже плакала