Трактор Віка• 21 августа 2025
Як Вам, повідомлення від хлопця?
Була два побачення.
Перша попили каву в парку, друге попили коктейль і теж погуляла по парку)
Ні квітів, ні чого…
Познайомились на СЗ.
Ось що відповісти?
Хочеться, щось таке написати)))
Чи в блок без пояснень?
Ні квітів, ні чого…
Познайомились на СЗ.
Ось що відповісти?
Хочеться, щось таке написати)))
Чи в блок без пояснень?
Морожена_курка• 21 августа 2025
Ответ дляТріль!
Відчуття безпеки та турботи теж врешті решт має пряме грошеве вираження.
В мене нові двері, 4 класу захисту. Я відчуваю себе безпечно. Ціна щопрада уххх.. 40 тис. Звісно могла купити двері і за 5 тис... Тільки їх можна консервним ножем відкрити. Але тоді б погано спала, здригалася б від кожного шороху в під´їзді. Ясно що в таких умовах про комфорт і розслаблення мови нема.
Так і у стосунках. Залежність між витраченою сумою на комфорт, турботу і відчуттям безпеки і прив´язаності жінки пряме. Бо виробляється гормон спокою та гормон прив´язаності (вазопресін, окситоцин). Ми ж всі гормональні істоти і всі реакції в нас зав´язані на гормонах.
Да никто еще не женится. Девушка прежде всего должна ориентироваться на свои чувства нравится-не нравится, зацепил-не зацепил., хочет она секса или нет. А не вот это все-не зацепил, но она ждет что ее поведут в ресторан и тогда она подумает давать или не давать. Это ужасно
КараПузовна• 21 августа 2025
Я б написала, що зараз гарна погода і шкода її просиджувати вдома. Краще сходимо кудись. Доречі, я знаю місце де готують божественні шашлики- і кидаю назву чи локацію куди хочу піти) ну і спитати в кінці, як йому така ідея) все))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 21 августа 2025
Странно, что после такого смс вы не потекли в три ручья
Нет времени и возможности ухаживать за девушкой - сними шлюху. Хочешь нажраться шашлыка у телека - закажи Глово. Нормальной женщине такая эконом-прелюдия не зайдет.
Пишу з калідору• 21 августа 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Они конкретно этой фразы не понимают , обычно спрашивают « а через сколько будешь готова?» Меня от этой фразы помню колотило
Будешь готова через полгода? Тогда встретимся через полгода
Безпринципова• 21 августа 2025
Ответ дляВсе питаю зарання
согласятся но ненадолго и поэтому такие примитивы висят там годами
а автор сколько висит?
Просто красавица• 21 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
фото
Зато правду написал..Молодец дедуля...
А уж если в свои 82 года знает, что кунилигнус- это не блюдо в китайском ресторане, то вполне себе дедуля огонь)
а не то что у автора.
Пишу з калідору• 21 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Мне кажется, это так и есть.
Я своего бывшего захотела сама.
До этого были ухаживания ( без подарков , если что )
Но красиво, цветы, кафушки, ходили пешком много, дурачились, катались по городу.
А не так…. Как искра должна появиться, за час прогулки в парке?
Я своего бывшего захотела сама.
Потому что этот мужчина решил пойти по пути наименьшего сопротивления. Ему не интересна личность или лень ее узнавать, а на это нужно время, усилия (пускай даже эмоциональные). А секса хочется уже сегодня, пусть даже без продолжения.
Форточка• 21 августа 2025
Автор, ви на Тіндері познайомились? На початку розвитку цього дейтінг сервісу було зазначено, що він створений для людей, яки не шукають довгих стосунків, а шукають швидкий та дорослий секс.
Якщо ви все ж таки шукаєте відносин, то про це або треба ясно вказувати в профілі, або обговорювати це під час побачень.
В мене особисто до вашого знайомого питань нема. Ви погодились на друге побачення, ви провели час разом, вам було, про що розмовляти. Тепер чоловік хоче зрозуміти - ви будете займатися сексом чи ні.
Ось і все.
Його право вас запросити додому ’на шашличок’. ваше право написати йому, що цей формат відносин вам поки не підходить.
Або підходить.
Ось і все.
Або підходить.
Безпринципова• 21 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
таки ви - простий як двері.
У жінок інший принцип збудження.
Чоловіку достатньо сиську показати і він готовий. У жінок по іншому. Вам скільки років?
У жінок інший принцип збудження.
а что надо показать женщине для возбуждения? стодолларовую купюру?
Крем для арбуза• 21 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
вище все детально описали, перечитайте
Ну деяким можна й 100 дол мабуть, не в курсі цін на окружній
талый снег• 21 августа 2025
Ответ длякультУра
задрали уже этими цветами
хотите шашлык? - едете
не хотите - морозитесь
хотите шашлык? - едете
не хотите - морозитесь
Там не на шашлык, там на шампур!
Коренная киевлянка• 21 августа 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Ви думали, що спочатку заміж а потім секс?
Почему нет? Если она так хочет имеет право
Даха-сваха• 21 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Біля дому його. Перевірено )
Лично меня, автор, смущает даже не отсутствие букетов, а формат встреч возле его дома и незамысловатая форма приглашения домой.
Выше пишете, что он умный. Может рассказал какую-то историю, о которой Вы не знали. Но все эти ’косвенные улики’ говорят, что он ленив и не будет особо вкладываться в отношения.
Если сомневаетесь в нем, откажите ему пару раз - увидите, все нутро полезет наружу
Коко Шанель• 21 августа 2025
Автор, залежить формат який ви погодили на початку. Якщо він не шукав стосунків, то в чому проблема? Дорослі періодично просто приємно проводять час разом. Вам було замало уваги, щоб розглядати як секс-партнера - ок. Але крінжу в повідомленні немає
Даха-сваха• 21 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Мне кажется, это так и есть.
Я своего бывшего захотела сама.
Кстати, а с этим из старпоста Вы много флиртовали и смеялись? Это ключевое для сближения
Гуляю босоніж• 21 августа 2025
Ответ дляМорожена_курка
Это не ужасно . У девушки должны быть поклонники даже если она не собирается им давать
Гуляю босоніж• 21 августа 2025
Ответ дляПросто красавица
Зато правду написал..Молодец дедуля...
а не то что у автора.
Почему он дедуля . Вам 34 дедуля ?
Из Виа-гры• 21 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
А на каком свидании у двух взрослых людей, которые друг другу нравятся, должен быть секс? Через полгода?
Если он вам не понравился - другое дело, так и скажите и заканчивайте общение.
Только после свадьбы, вы что!
Усатая полосатая• 21 августа 2025
Ответ дляviter33
Чому блок?
Він запропонував формат (а чого тягнути довго))), ви можете відмовитися і запропонувати інший варіант проведення часу
С цветами тянет, с рестораном тянет, с постелью -чего тянуть долго?
Усатая полосатая• 21 августа 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Уж лучше так, чем секс с левым чуваком
Усатая полосатая• 21 августа 2025
Ответ дляviter33
Саме Так
все вірно
Это к проститутке, но это ж тратиться нужно. Я чувачок экономный
Усатая полосатая• 21 августа 2025
Ответ дляДівчина Бобула
это типа она себя так ровняет???
Это он её так ровняет
Просто красавица• 21 августа 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Почему он дедуля . Вам 34 дедуля ?
причем тут 34?
я про скрин
Ушла и Пришла• 21 августа 2025
Почему он уточняет, что в субботу ДНЁМ, автор?
Он не один живёт? Явно не планирует вас на ночь оставлять.
Я ответила бы, соглашусь на твоё приглашение с одним ’но’, на секс на третьем свидании даже не рассчитывай.
А обнимашки и поцелуи были?
Трактор Віка
• 21 августа 2025
Ответ дляФорточка
Ось і все.
Або підходить.
Ось і все.
Або підходить.
Я про те що хочу стосунки йому говорила.
Плюс вказано в анкеті - довготривалі відносини.
З моєї сторони все чесно. Я нічого від нього не приховую
Самохвалова• 21 августа 2025
Ответ дляДаю справку
Я б відверто написала, що побачення були малоцікаві і малоінформативні, тому розвивати знайомство далі немає мотивації.
Доречі, ви мені нагадали які класні побачення влаштовував мені другий чоловік.
І це не про гроші.
А про якісь цікавинки і сюрпризи.
А коли такого немає і в.т.числа немає квітів / банальної вечері в кафе-ресторані, то є враження, що він хоче безкоштовно вас т**нути
І це не про гроші.
А про якісь цікавинки і сюрпризи.
Блин, а я всегда сама все придумывали и продолжаю все организовывать и через 30 лет
Трактор Віка
• 21 августа 2025
Ответ дляКоко Шанель
Я озвучила - свій формат. І це відносини. Ще по переписці в тіндері
Трактор Віка
• 21 августа 2025
Ответ дляУшла и Пришла
А обнимашки и поцелуи были?
Живет один