Малявка ще та• 21 августа в 14:36

Звільнення всього відділу

Добрий день. Чи була у когось така ситуація, або можливо чули? Керівник сьогодні на зборах оголосив про зміну умов праці. Весь колектив проти. Якщо написати заяву на звільнення всім (10 чоловік). Звільнить всіх? Чи чули ви про такі випадки?
Морская свинка• 21 августа в 14:48
Ответ дляМалявка ще та
а як потім було, не знаєте? набрали новий штат без досвіду?
Частину людей навчили та перевели з нижчих посад в межах фірми, а нових людей набрали лише на керівні посади та на місця тих людей, яких перевели з нижчих посад. Десь місяць-півтора зайняло відновити штат.
автор Малявка ще та • 21 августа в 14:49
Ответ дляЖивунаБагамах
Найдутся. ВПО сколько переезжает. Он еще и показательно покажет, как им помог и себе бонусов заработает.

Можно спросить, если не секрет, вы - юная девушка? Просто такой идеализм от вас веет )
була б я юна, навіть не думала б
Nastja-70• 21 августа в 14:49
Ответ дляМалявка ще та
я організатор
У нас такая была. Уже все на новых работах, а та все сидит и возмущается.
А по существу, во первых - не подстрекайте всех. А во вторых - незаменимых нет.
Вся в кредитах• 21 августа в 14:49
Наберуть нових.
ЖивунаБагамах• 21 августа в 14:49
Ответ дляосень харашо
Було таке, що повертали назад і підвищили зарплатню
руководитель- не владелец, и узкая - крайне специализация?
КвартираЧья• 21 августа в 14:49
Ответ дляДаю справку
Перестаньте мислити через призму, що якщо ви підете світ розвалиться. Було до вас і буде після.
Кстати, такие сложные кардинальные изменения, чаще всего на пользу. Мы сталкивались с таким, сначала, конечно сложно, но в конце-концов только выиграли.
Даю справку• 21 августа в 14:49
Ответ дляМалявка ще та
якщо один, я з вами згодна. а якщо 10??? робота пов´язана з медициною, тут немає толпи бажаючих.
Ну дивіться якщо ви ті лохи які працюють за 3500, то сміливо можете ризикувати, бо рабів і лохів знайти важко, якщо у вас конкурентні заробітні плати, то подумайте раз десять перед тим як це робити.
Даю справку• 21 августа в 14:50
Ответ дляСтешк@
Не буде Галя, буде другая - це точно.
Незамінних немає, правда, є неповторні
Так і є. І світ не зупиниться.
Даю справку• 21 августа в 14:50
Ответ дляКвартираЧья
💯 відсотків, так і є
Галябалована• 21 августа в 14:51
Ответ дляМалявка ще та
Ха! Так вам для того и ухудшили условия, чтоб вы уволились)
автор Малявка ще та • 21 августа в 14:52
Ответ дляNastja-70
я ще раз кажу - нікому нічого не казала, не питала, не подстрекала! бачила всі незадоволені, зараз шушукаються, возмущаються. є двоє, які згодні спробувати! все! я, звісно, теж залежу від роботи, від грошей! ти мпаче такий час зараз! і, скоріше за все я буду як всі, а не всі - як я!
Ответ дляЖивунаБагамах
ні, не власник.
Медсестричка• 21 августа в 14:52
В 95г так же сказали написать заявление типа потом примут назад меняется предприятие и назад не приняли половину людей ))))
Ответ дляДаю справку
дякую
ПочтальЁнша• 21 августа в 14:53
все просто - якщо умови не підходять, то шукайте паралельно краще, бо тут буде тільки гірше такими темпами
осень харашо• 21 августа в 14:54
Ответ дляЖивунаБагамах
Не важно, главное у меня был такой опыт.
ЭтаваНиМожетБыть• 21 августа в 14:54
Ответ дляМалявка ще та
Бронь чи відстрочка є?
Даю справку• 21 августа в 14:54
Ответ дляМалявка ще та
дякую
Ну ви не ображайтесь, але це реальність. Якщо умови вас кардинально не щавдовольняють міняйте, якщо все + більше і з п. норм добре подумайте. Моя керівниця так плакала коли йшла і так жаліла про свої вибрики, що важко передати словами.
Лінива, не каюсь• 21 августа в 14:54
Ответ дляМалявка ще та
я ж і питаю тут поради або досвіду! нікому ще нічого не казала
На прошлой работе рассказывали, что когда сотрудники подняли бунт по поводу задержки зарплаты то владелец сказал ’никого не держу’.

В тот день на эмоциях все ушли, а на следующий день, обдумав всё, начали звонить и проситься обратно.😥
Дверной_Проем• 21 августа в 14:54
Ответ дляМалявка ще та
звичайно не впевнена. уже бачу 2х, які згодні спробувати..
а що за умови? без дистанційки? чи інший графік?
Вся в кредитах• 21 августа в 14:55
Интересно,что за такие рабские условия труда?У нас нет трудового кодекса?
автор Малявка ще та • 21 августа в 14:55
Ответ дляГалябалована
всьому відділу??? це ж 40% компанії
Малинка• 21 августа в 14:56
Ответ дляВся в кредитах
Тю .
Та всюди такі . І керівництво як папуга «ніхто нікого не тримає».
ЭтаваНиМожетБыть• 21 августа в 14:57
Які саме зміни? Якщо нема черги бажаючих, то нову роботу знайти можна.
Було таке. Люди пішли. Найняли нових. Це не так рідко і буває
автор Малявка ще та • 21 августа в 14:58
Ответ дляДверной_Проем
дистанційка у нас заборонена, бо вдома люди не працюють, а займаються домашніми справами. так, інший графік, виконувати роботу, яку раніше не виконував, а вона нижща за рейтингом, чим та, чим ми займаємось. і довше по часу. зарплата без змін
Я в дамках• 21 августа в 14:59
Ответ дляДаю справку
Так і є. В мене була керівник. Вирішила шантажувати і сказала, що звільняється, а її взяли і звільнили. Вона вже не хотіла, бо відкрито сказала що таких умов не знайде, але прийшлось піти, бо думала що незамінна.
В мене свекруха цим маніпулювала, думала, що незамінна, але їй сказали, що допрацьовує цей навчальний рік(директор школи), а на наступний вже є новий.
Пробувала дати задню, але їй сказали, що питання закрите.
автор Малявка ще та • 21 августа в 14:59
Ответ дляВся в кредитах
приватна компанія. шо хочу, то і творю
Вся в кредитах• 21 августа в 15:00
Ответ дляМалявка ще та
А що за умови праці вам навязали?Просто цікаво,що хазяєва видумують ,як знущаються з підлеглих.
Ряженка• 21 августа в 15:01
Ответ дляГорлаю зрання
Конечно уволит всех. А потом найдет новых. На свои условия.
Ну, нехай пошукає …
Був такий випадок - ми, весь відділ звільнилися майже в один день !
А до цього пропрацювали 3 роки в цьому складі і скільки не проходило людей за ці роки, ніхто не затримався. То ж, як вони таки викручувалися, а ж цікаво )))
А ми знайшли кращі умови, на вулиці ніхто не залишився.
Щось не спиться• 21 августа в 15:02
Ответ дляМалявка ще та
Если это изменение условий труда, вас должны предупредить, ознакомив под роспись с приказом по предприятию, где прописаны новые условия труда. И если вы несогласны, вас уволят, но должны заплатить зп за 1 рабочий месяц( это похоже на сокращение)