При Кадаффи Ливия из беднейшей страны, стала одной из самых богатых стран Африки, медицина, коммунальные услуги, образование там были полностью бесплатными, бензин строил дешевле воды,продукты очень дешевые. Продолжительность жизни при его правлении увеличилась в два раза. Он показал пример, как из бледнейшей страны сделать процветающую, за что и был убит, купленными повстанцами.
И теперь Ливия снова на дне, как и была до его правления, вот такой вот был «тиран».
Ответ дляПенсіонер
Багато в цьому світі,не так як нам кажуть по телевізору,по соц.мережах...
Масам подають так як потрібно
Многие до сих пор думают, что Каддафи издевался над ливийцами и они его убили за это. Хотя это сдалали неминики и тупые продажные кастрюли, из были не так уж и много
Ответ дляNYC
Ну например не написано за причуды этого диктатора, за батальон девственниц , спецназ…
О том чтоб тебя казнили самым диким образом достаточно было чихнуть не там.
Это ложь, казнили там за воровство и коррупцию и это правильно, поэтому страна и расцвела так быстро при Кадаффи.
Ответ дляПенсіонер
У нас так склалося що якщо хтось має іншу думку ,та розумніший ,то відразу на нього кричать сіпаратіст ,расейський наратіщик
Даже в этой теме таких хватает
Ответ дляPerfect look
Даже в этой теме таких хватает
Багато думають вигодою
палубій,яйценюк,та інші
Патріоти зелені ,з бізнесами з Росії
всіх відправляли на шашлікі,какая разніца,
в потім різко почали очолювати спротив
Не хочу розкручувати цю гнилу тему
Всі все бачили ,
але не роздивилися
урочиста здача України,пішла ,не по плану
палубій,яйценюк,та інші
Патріоти зелені ,з бізнесами з Росії
в потім різко почали очолювати спротив
Не хочу розкручувати цю гнилу тему
Всі все бачили ,
але не роздивилися
Ответ дляAmalpi
Ещё, я читала, давали квартиры молодожёнам бесплатно
Социальные услуги: Помимо образования и медицины, гражданам предоставлялись и другие социальные блага, такие как помощь в получении жилья, финансовая поддержка и субсидии на товары.
Контекст и источники финансирования:
Эти социальные программы финансировались в основном за счет доходов от добычи нефти, которой Ливия очень богата.
Целью политики Каддафи было обеспечение высокого уровня жизни для ливийцев и использование национальных богатств на благо народа.
Контекст и источники финансирования:
У нас таеим Каддафи мог стать Черновол, но его убрали еще раньше, в самом начале пути
Ответ дляAmalpi
Так це була частина його політики забезпечити всіх людей житлом, молодим давали його безкоштовно або купити в кредит під 0%. Добре пам´ятаю як його зловили і везли на машині вбивати, тоді прочитала багато інформації, дуже шкода було Каддафі, він багато зробив щоб людям жилось добре в Лівії.
Scorpion Fair• 24 августа 2025
Ответ дляPerfect look
Украина
Цифровая гривна
(е-гривна)
Дия
Насильная уколизация
раша
цифровой рубль
госуслуги
насильная уколизация
Цифровая гривна
(е-гривна)
Дия
Насильная уколизация
раша
цифровой рубль
госуслуги
насильная уколизация
Вы знаете много примеров среди знакомых , кто пострадал от прививки?
Я ни одного.
А умерших от ковида было много в моем окружении.
Я ни одного.
Основні мінуси правління Муаммара Каддафі в Лівії (1969-2011):
Авторитарна система влади:
Відсутність демократичних інституцій та вільних виборів
Жорстке придушення опозиції та інакомислення
Концентрація всієї влади в руках одного лідера
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Обмеження свободи слова, преси та зібрань
Використання тортур у в´язницях
Репресії проти етнічних меншин (берберів, туарегів)
Економічні проблеми:
Надмірна залежність від нафтових доходів
Корупція та неефективне управління ресурсами
Обмежений розвиток приватного сектору
Високе безробіття, особливо серед молоді
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Ці фактори в кінцевому підсумку призвели до народного повстання 2011 року та падіння режиму.
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Ответ дляЧомучка
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Многие пункты как у нас, в Украине.
Ответ дляЧомучка
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Корупція і неефективне управління в тому що він вигнав американські і британські військові бази з країни , націоналізував нафтові компанії і прибутки використовував на безкоштовну медицину освіту житло для свого народу?
Ответ дляЧомучка
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Авторитарна система влади:
Порушення прав людини:
Політичні переслідування та ув´язнення
Використання тортур у в´язницях
Економічні проблеми:
Обмежений розвиток приватного сектору
Зовнішня політика:
Підтримка терористичних організацій
Конфлікти з західними країнами
Втручання у справи сусідніх держав
Міжнародні санкції та ізоляція
Соціальні обмеження:
Обмеження свободи пересування
Контроль над освітою та культурою
Придушення громадянського суспільства
Нестабільність:
Постійні зміни в політичному курсі
Племінні та регіональні конфлікти
Слабкість державних інституцій
Методичка для развязывания цветной революции это, какое там народное восстание при сытой жизни. Многие из этих пунктов процветают в Украине, и где возмущение мира?
Ответ дляМамаАня
**Корупція та неефективне управління ресурсами при Каддафі проявлялося в:**
**Особиста корупція та кланова система:**
- Каддафі та його родина контролювали ключові галузі економіки
- Сини Каддафі (особливо Саїф аль-Іслам, Мутассім, Ханнібал) мали власні бізнес-імперії
- Близькі соратники отримували монопольні права на прибуткові сфери
- Племінна система розподілу ресурсів замість меритократії
**Нафтові доходи:**
- Відсутність прозорості у використанні нафтових прибутків
- Створення ’особистих фондів’ родини Каддафі
- Витрачання мільярдів на престижні, але нерентабельні проекти
- ’Велика рукотворна річка’ - амбітний, але економічно сумнівний проект
**Неефективні інвестиції:**
- Витрати на африканські проекти Каддафі замість внутрішнього розвитку
- Фінансування ’Африканського союзу’ та панафриканських ініціатив
- Купівля впливу в інших країнах за рахунок лівійського народу
**Відсутність інституцій:**
- Слабка банківська система
- Відсутність незалежного контролю над бюджетом
- Примітивна система державних закупівель
- Відсутність конкурентних тендерів
**Результат:**
- Незважаючи на величезні нафтові запаси, рівень життя залишався відносно низьким
- Слабка інфраструктура поза Триполі та Бенгазі
- Високе безробіття серед населення при багатих природних ресурсах
**Нафтові доходи:**
**Неефективні інвестиції:**
**Відсутність інституцій:**
- Слабка банківська система
- Відсутність конкурентних тендерів
**Результат:**
Ответ дляМамаАня
А що ж він своєму улюбленому народу не давав рота розкрити і виїздити з країни, не підкажете?
Ответ дляЧомучка
**Нафтові доходи:**
**Неефективні інвестиції:**
**Відсутність інституцій:**
- Слабка банківська система
- Відсутність конкурентних тендерів
**Результат:**
**Нафтові доходи:**
**Неефективні інвестиції:**
**Відсутність інституцій:**
- Слабка банківська система
- Відсутність конкурентних тендерів
**Результат:**
И вот от этих отсутствующих конкурентных тендеров в Ливии сытый народ, далекий от этих тендеров, разнес в паре с США свою страну. И как? Счастливы они теперь? Тендеры теперь конкурентные?
Вы сами верите в эту ахинею?
Ответ дляLika1019
Вы сами верите в эту ахинею?
А, тобто ситий щасливий народ скинув лідОра, на якого вони нібито молилися?
Kateryna-S• 24 августа 2025
И после всего того что мы видим происходит в США и Европе кто-то еще верит в сильных лидеров которые могли что-то подобное организовать в Ливии? Вы еще про мировое правительство расскажите. Вам бы автор поменьше верит всему что вам внушают и побольше логику включать
Ответ дляPerfect look
Я как раз об этом и писала в стартпосте.
Он показал, что люди могут жить хорошо, что себестоимость нефти копейки, что президент может сделать очень много для народа, а не только красть, мировое правительство не могло допустить такой пример, поэтому его и убрали.
А пуйла нет, потому-что полностью под их дудку пляшет !
А який президент пересувався на велосипеді серед простих громадян?
Ответ дляМамаАня
Лівійці їздили за кордон і навчались в іноземних вузах, можливо були якісь політичні обмеження, але Лівія не була тюрьмою.
Ну да, зовсім не тюрма)
Детальніше про соціальні обмеження при Каддафі:
Обмеження свободи пересування:
Внутрішнє переміщення: потрібні були спеціальні дозволи для переїзду між містами/регіонами
Заборона на еміграцію: складно було отримати закордонний паспорт, особливо для освічених спеціалістів
Контроль на кордонах: жорсткі перевірки при в´їзді/виїзді з країни
Обмеження для жінок: жінкам часто потрібен був дозвіл чоловіків/родичів для поїздок
Племінні обмеження: деякі племена мали менше прав на переміщення
Контроль над освітою:
Ідеологізована освіта: ’Зелена книга’ Каддафі була обов´язковим предметом у школах
Заборона іноземних мов: періодично обмежувалося вивчення англійської та французької
Контроль навчальних програм: історія та суспільствознавство подавалися з позицій режиму
Обмеження на навчання за кордоном: складно було отримати стипендії в західних університетах
Переслідування інтелектуалів: професори та вчителі, які критикували систему, звільнялися
Контроль над культурою:
Цензура ЗМІ: всі газети, телебачення та радіо контролювалися державою
Заборона певної музики: західна музика часто заборонялася або обмежувалася
Контроль над мистецтвом: художники мали створювати твори, що прославляють режим
Релігійні обмеження: контроль над мечетями та проповідями
Заборона опозиційної літератури: книги критичного змісту вилучалися з бібліотек
Обмеження інтернету: з´явився пізніше, але також жорстко контролювався
Повсякденні обмеження:
Заборона політичних дискусій: неофіційні розмови могли призвести до арешту
Інформаційна ізоляція: обмежений доступ до незалежної інформації
Контроль над громадськими організаціями: неможливість створювати незалежні НГО або профспілки
Обмеження свободи пересування:
Контроль над освітою:
Контроль над культурою:
Повсякденні обмеження:
Ответ дляЧомучка
Ну да, зовсім не тюрма)
Обмеження свободи пересування:
Контроль над освітою:
Контроль над культурою:
Повсякденні обмеження:
Обмеження свободи пересування:
Контроль над освітою:
Контроль над культурою:
Повсякденні обмеження:
Що ви цією інформацією із інтернета хочете довести? Що люди позбулися диктатора і живуть добре, так от почитайте інформацію як змінилося життя лівійців після смерті Кадлафі і доводьте їм що тепер вони вільні.
Ответ дляМамаАня
Тобто ви черпаєте свою інфо не з інтернету? Поділитеся власними джерелами?