МеняАЖтрусит• 25 августа 2025
Яка Ваша думка, чи потрібна посудомийка?
Робить ремонт сестра і питає чи потрібна посудомийка...яку порадите (ціни на них не малі!)
Результат:
вже голосів:
562 (87.68%)
Потрібна посудомийка
63 (9.83%)
Непотрібна річ
16 (2.5%)
Ні дуже дорого виходить
Ответ дляБезпринципова
Вся суть ситуации в том что есть большое количество людей котрые не ’складывают грязное в раковину’.
Именно для таких людей собирать день или два грязную посуду в посудомойке - это дич!
У меня никогда не навалена грязная посуда в мойке - я сразу мою.
На все эти истории про то как ’гречку трудно отмыть’... у меня только один вопрос - а вы пробовали сразу мыть посуду, после приёма пищи?😁
мне непонятно кто собирает в посудомойку посуду 2 дня...тот кто вообще не готовит и ест на пластике, Я ее запускаю дважды в день и то бывает не хватает
месяцкие• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Нет, у меня доход норм. Просто не вижу смысла. Машинка потрет пригоревшее?) А расход воды?
Так, машинка чудово забирає пригоріле.
У меня весь посуд скляний. Маю на увазі термостійкий посуд для запікання в духовці. Після мийки, як новенький. Вручну я так відмити не могла...
Розхід води значно менший, як і при пранні. Машинка використовує чіткий літраж води, почитайте скільки її йде.
Вумна, аж страшно• 25 августа 2025
Не голосовала. Это индивидуально. Мне не нужна, посуду моем каждый за собой, а мойке никогда ничего не стоит, во время готовки мою сразу в процессе, опять же ненавижу собирать, не нужна терелка, помыла готовлю дальше, закончила готовить, грязной посуды нет. Доели что то, кастрюлю моет тот, кто последний ел. И зная себя, мне потом после посудомойки будет лень на место ставить.)
Пупуговка• 25 августа 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
мені не треба-посуд миє чоловік.Завжди.
Щаслива жінка
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
А я не представляю как машинка может качественно помыть посуду) Да и стоит ли ради 20 - 30 минут помывки посуды в день загромождать кухню этим дорогим гаджетом. Сравнение трудозатрат и финансовых затрат не в прльзу машинки. А еще расходники покупать, мыть ее нужно же, место на кухне украдено.
И у меня нет ни одного знакомого, у которых стоим пмм.
А у мене у всіх є поскдомийка. У когось так і стоїть, а у когось (як у мене) тричі на день запускається. Кому що. Ну якщо така кухня, що на ній поскдомийка ’місце краде’, то може і не варто. Хоча в мене на шести квадратах стояла повно розмірна і нічого - Все влізло
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Если это чугун-его нельзя в пмм. Да и в основном тефлон нельзя. Но там и не пригорает.
Я не мою сковороды в пмм.
Пмм этт для посуды столовой и кастрюли можно,если на них есть значок.
Я не мою сковороды в пмм.
Якщо немає теж можна, але ручки тьмяніють. Нічого, пережила якось)))
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Не знаю, як без неї жити. Економія часу. Ще й чистота. Поскладав всередину брудне, немає цього «шуму».
І витяг СУХИЙ посуд, от де краса особисто для мене
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляСмайликівна
Ну у вас і мислення …
Яке мислення? Ви ціни на матеріали бачили? Бідні люди не роблять ремонтів - нема за що.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляРаз одела не бу
У меня на съёмной квартире была Beko, одна из лучших моих посудомоек, тоже хотела её посоветовать при ограниченном бюджете
У мене зараз сушарка, теж дуже задоволена.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляПомеха справа
Горячая вода в кране, обычная, не от бойлера.
І що, коштує як холодна? Бо у нас так в п´ять разів різниця
годовасик• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
как автомобиль - не роскошь, а средсво передвижения, так и посудомойка не роскошь, а необходимость на кухне.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Абсолютно вірно. Мало що вона відмиє. Щей попередньо треба мити від залишків їжі
Нащо? Чи то пак що ви там таке їсте???
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляЦибулька зла
Де це 80% не мають унітазів ? Область хоча б напишіть …
Черкаська вас влаштує? В селі 300 жилих дворів, зручності в домі добре як в 10-12 дворах є. Причому це не про унітаз, це про воду в тому числі.
годовасик• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
расход воды меньше, чем при мытье руками.
Летала_НаМетле• 25 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
зачем собирать, ждать и тд? после еды мы сразу посуду складываем в ПММ, за день собирается полная. Запускаю веечером после 11 (программа 55 минут). разбираю утром, это буквально 2 минуты.
От ви її збираєте, щей цілий день стоїть і бактерії розводяться
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
40-60 минут мойки((( Я кастрюлю за 5 минут помыла и забыла. А если еще посуда нужна во время готовки? Тарелки, миски. Салат послойный делаю, овощи тру по разным мискам. Кастрюля, то уже ладно. А миски омыл и тут же дальше готовишь. Ну, не знаю. Не копить же ее, посуду, испачкал, тут же помыл и дальше готовишь.
Та хай хоч пів дня миє, яка мені до того справа. І за цілих 5 хвилин можна весь посуд завантажити до посудомийки, а не якусь нещасну каструлю. Так мене ти милує... У годині по 5 хвилин лише 15; разів пані, а по 15 хвилин - лише чотири рази. Так то ото ’всього лиш 5 хвилин’ це насправді купа часу, як і ’всього лиш 50 грн’ - купа грошви.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляЦибулька зла
Я не збираю - сніданок 4 тарілки, вилки, чашки; обід 4 тарілки, ложки, блюдця, сковорідка, каструля, вечеря те саме … А ще то банки, то склянки … Ввечері грузиться і миється.
Я вас не вмовляю - вам не треба, мийте руками 4 рази на день, мені є чим зайнятися окрім кухні !
Чашки, весь верхній ярус забивається чашками, 4 людини вдома...
Безпринципова• 25 августа 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Сніданок: каструля вівсянки, яку їдять кілька днів? Я такого тут ще не читала.
Борщ, плов, миска котлет. А омлет ви теж на чотири дні готуєте?
Каструля вівсянки - на один раз?
Це для кого, у вас велика родина?
Борщ, плов та миска котлет, це теж на один раз?
Чи на декілька днів?
Весь інший час після їжі буде просто декілька тарілок з ложками і вілками.
Воно ж не з´їдається все в один час.
Наприклад звільнилась каструля з борщу - вона буде чекати на каструлю з плову?
А потім вони разом будуть чекати на миску з під котлет?
Мені простіше одразу помити звільнений посуд.
Саме тому посудомийка у мене запускається раз у місяць - тільки для великих речей, чайник, решітки з газової плити, фільтри з витяжки.
Це для кого, у вас велика родина?
Чи на декілька днів?
Воно ж не з´їдається все в один час.
Котогосподиня• 25 августа 2025
У меня посудомойка была неделю в ремонте - мне казалось, что кроме мытья посуды я ничем не занимаюсь
Как только привезли - выдохнула и еще раз убедилась в ее ОСТРОЙ необходимости для меня.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляЯ не в теме
А Ви ціну бачили цієї іграшки?
Бачили. Воно ще і важке, як бомба. Але до бренду треба ще і користувача додавати, бо сам лишень бренд ’не витягує’. Чи ви думаєте там щось супер круте? Та ні, просто закладений запас міцності вищий, а так те ж саме що беко.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляГалябалована
Як це у всіх? У тих, хто робив кухонні меблі сам на замовлення, напевно, у більшості. Але дуже багато людей не робили кухню. Я взагалі купила квартиру вже з ремонтом і з новенькою кухнею без посудомийки, щоб поставити її, потрібно шукати виробника та переробляти всю нижню частину кухні.
Навіщо? У вас немає шафки з фасадом 45 чи 60 см? Та є і окремій гаджети, навіть на стільницю можна поставити, у мене така перша була Бош. Було б бажання
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляГендиреХтор
У мене нема посудомийки, це ппц чк мені вона потрібна зарах. Ремонту 6 років, нас стало більше - 2 сини і чоловік. Як тепер переробити кухню, щоб її вставити і нормально виглядало не знаю. Поки терплю, але думки про неї дуже часто ...посуду гора, їдять, готую, їдять, готую...треба посудомийка!!!!мені так точно
Викиньте нижню шафу і поставте якщо ж фасад на 45 чи 60. Я свого часу просто окрему не вбудовану поставила, як в ’нішу’.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляН@Диете
ну, не лукавьте, если поставить в пмм кастрюлю со сгоревшей кашей, то потом так и вытащишь, только с засохшей. Такое, что надо отдирать, как пишет автор коммента, и пмм не возьмет.
Так її і руки не візьмуть. Тут треба ’важку артилерію’.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
Прибори це дві веделки і одна ложка - миються одразу після їжі, ручками, разом з чотирма тарілками і двома чашками.
Каструлі миються не кожен прийом їжи, а лише коли вони порожні.
Я хз. Але моя за день забита вже, і це я не готувала сьогодні.
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
Ну я пробувала, завжди мила все відразу. Як тільки змогла - купила посудомийку і голова не болить, що там, бачите, щось лежить. Ну нехай собі лежить, зп зачиненими дверми воно не видно. Помиється - сухе розставлю. Так що таке собі ваші висновки.
А_мій_самий_самий• 25 августа 2025
Ответ дляБезпринципова
Каструля вівсянки - на один раз?
Це для кого, у вас велика родина?
Чи на декілька днів?
Воно ж не з´їдається все в один час.
Це для кого, у вас велика родина?
Чи на декілька днів?
Воно ж не з´їдається все в один час.
Мені важко уявити, що хтось варить вівсянку на кілька прийомів їжі. Вона ж несмачна холодна.
Це я до того, що за умовний сніданок вже назбирується партія посуду. Каструля з-під вівсянки або сковорідка з-під омлету, чашки і тарілки на всіх, прибори, салатник, блюдця, ніж, дощечка. І не треба нічого чекати.
А_мій_самий_самий• 25 августа 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вони є всюди, навіть в жерлі діючого вулкану.
Я не тону• 25 августа 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
После того, как месяц поживете с пмм, больше никогда от неё не откажетесь. И ещё несколько лет будете говорить: как я жила без неё раньше.
Это же другой уровень комфорта и чистоты!
Особенно когда забьется и надо вычищать ее. Проще наверно посуду помыть. Или вы такая богатая, что часто меняете пмм? Тогда да, вам комфорт.