МеняАЖтрусит• 25 августа 2025
Яка Ваша думка, чи потрібна посудомийка?
Робить ремонт сестра і питає чи потрібна посудомийка...яку порадите (ціни на них не малі!)
Результат:
вже голосів:
562 (87.68%)
Потрібна посудомийка
63 (9.83%)
Непотрібна річ
16 (2.5%)
Ні дуже дорого виходить
Аноним с кешбеком• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Да ну ладно....
Вы же только что ели с этой тарелки, какие помои... Нет, конечно, в жиру неприятно, но с моющим он быстро уходит.
От саме це для мене проблема, ніби те що я щойно з´їла, перетворилось на ОЦЕ
Капризуля• 25 августа 2025
Ответ дляПодругаМужа
Девочки мои хорошие,Вы не работаете? Когда мои едят весь день, я на работе, у меня иногда один выходной в неделю. Меня кумарит мыть все, даже чашку, я не стираю руками абсолютно ничего, и не мою. А сколько она там моет, это уже не важно, включил и пошел по своим делам, караулить и разгружать ее не надо, посуду оттуда никто не выгоняет, она может там стоять сколько угодно как в шкафу, в отличии от стиралки.
Это да, настроение и желание тоже важно
Луковая• 25 августа 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Абсолютно вірно. Мало що вона відмиє. Щей попередньо треба мити від залишків їжі
Так вона і відмиває погано через те, що ви миєте від залишків. Їх достатньо просто зняти з тарілки, але і перед ручним миттям Ви ж також знімаєте залишки їжі з посуду?))
Раз одела не бу• 25 августа 2025
Ответ дляПомеха справа
Як це економія електрики? Коли руками миєш, електрику не використовуєш. А вона мабуть кілька кіловат тягне? Ще й хімія для неї дорога. Рахували скільки грн обходиться одне миття посуду?
Світло не вмикаєте? Одне миття до 5 грн
Продавчиня кіз• 25 августа 2025
У кого ее никогда не было, тот не оценит ее наличие, пока не попробует. Ну, или у кого две тарелки и ему необходимо, чтобы они были чистыми не через пол часа, а я здесь и сейчас, то им она просто не нужна. Для меня посудомойка - супер необходимая вещь.
Христя в тiстi• 25 августа 2025
Моей Бош уже больше 10л. Мою ежедневно, нас 2е. Знаю только 2чел которые не пользуются.
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Питання. Серветкою зніми всю гречку і зелень. Так її ж можна одразу змити рукою. Сковороди і протвені з тефлоном не можна. Алюміній не можна. Посуд з малюнком не можна. Можна тільки те, що зі значком для посудомийки. Так а в чому тоді прикол? Збирати треба день, бо дві чашки не запустиш. За день все присохло треба замочити. Знову питання нахіба. Якщо посуду небагато, а ти його цілий день збираєш, то вечеряти вже немає з чого. Ну і миття мінімум 60 хв в машині. Це стій під нею і чекай, коли помиється твій посуд для вечері? То виходить, щоб купити посудомийку, я маю купити ще й купу нового посуду, яким можна користуватися в цій посудомийці? Так де ж тоді дешево?
А забула, дерев´яні дощечки теж викинь. Електрика на підігрів води, якщо в когось є централізована вода
Остатки еды убирать не надо, только крупное, вы это уберите и так, типа кости. Тефлон, деревянные доски - я все мою, все с ними ок. Если портится быстрее - покупать чуть дешевле сегмент, менять не раз в 3 года, а раз в год условно. Посуды с рисунком у меня нет, тут да. Если пррисохло, то ничего замачивать не надо, она сама отмывает все. Очень редко сковороду может не отмыть - оставляю ее на следующую мойку, никаких проблем. Насчёт ожидания: вы же не едите каждый час. Вот мы вчера ужинали (несколько тарелок, приборы, 3 чашки, досточка - все с вечера в пмм), сегодня завтрак (сковорода, 3 тарелки, приборы, 3 чашки, судочек и ещё досточка) - включила пмм, к обеду все сухое чистое, моего внимания всему этому 2 минуты
Як ухурделю• 25 августа 2025
у меня была посудомойка в квартире в Украине, пользовалась очень редко, только после прихода гостей, тепрь живу заграницей, тут такая стоимость горячей воды!!! что мыть в посудомойке гораздо дешевле и стоимость таблеток как-то не так чувствуется как в Украине. Теперь она незаменимая помощница
Посудомойка• 25 августа 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну посуду помити це, не руками стірати простирадла...
Я даже ложечку не помою теперь без посудомйоки. Это просто небо и земля в качестве мойки, экономии воды, сохранении кожи рук и прочего.
Цена на посудомойку просто копейки по сравнению с результатом от нее
Цибулька зла• 25 августа 2025
Ответ дляЯ не в теме
А Ви ціну бачили цієї іграшки?
Я вже зрозуміла, що це щось на дорогому і безтолковому !
Галябалована• 25 августа 2025
Ответ дляНеначасі
Это шутка ? Я думала что пмм уже у всех , как стиралки. Вообще не представляю как можно жить без нее. У меня дочке 16 , она ни дня не жила без посудомойки.
Як це у всіх? У тих, хто робив кухонні меблі сам на замовлення, напевно, у більшості. Але дуже багато людей не робили кухню. Я взагалі купила квартиру вже з ремонтом і з новенькою кухнею без посудомийки, щоб поставити її, потрібно шукати виробника та переробляти всю нижню частину кухні.
ГендиреХтор• 25 августа 2025
У мене нема посудомийки, це ппц чк мені вона потрібна зарах. Ремонту 6 років, нас стало більше - 2 сини і чоловік. Як тепер переробити кухню, щоб її вставити і нормально виглядало не знаю. Поки терплю, але думки про неї дуже часто ...посуду гора, їдять, готую, їдять, готую...треба посудомийка!!!!мені так точно
Секретница• 25 августа 2025
Ответ дляЦибулька зла
Де це 80% не мають унітазів ? Область хоча б напишіть …
Чернігівська, до прикладу. Село Ярославка. Пару будинків унітази мають, септіки, скважину. А все інше село - старі хати 50 - х років з будкою надворі та колодязем. Газ до села проведено, в селі не у всіх є. бо дорого
Королева спама• 25 августа 2025
Ответ дляОце потужно
Це свідчить лише про психологічні блоки вашої мами, а не про непотрібність пмм
В чем же психологический блок? Она прекрасно пользуется остальной техникой и водит авто. Ей просто проще помыть руками пару тарелок, чем день или два собирать грязную посуду
Лорка-хлорка• 25 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ой як я була проти посудомийки. В мене аргументів було навіть більше, ніж у вас. В мене ще приватний сектор і зливна яма. Ой як я була проти. До того моменту, коли перший рах витягли посуд з Пмм. Таких чистих, скриплячих склянок і скляних кришок в мене ніколи не було. Каструлі як щойно з магазину. Руками як їх не намивай навколо ручок завжди щось залишається. А таких чистих сковорідок в мене мабуть ніколи не було. Посудомийку чоловік купив майже силоміць. І так, води дійсно менше розход. Все разом поставив і все помилось, а руками поки сковорідку відмиєш, то води в рази більше піде.
які таблетки?
Лорка-хлорка• 25 августа 2025
Ответ дляПосудомойка
какими теблетками пользуетесь?
Идууу--уууу блин• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
А я не представляю как машинка может качественно помыть посуду) Да и стоит ли ради 20 - 30 минут помывки посуды в день загромождать кухню этим дорогим гаджетом. Сравнение трудозатрат и финансовых затрат не в прльзу машинки. А еще расходники покупать, мыть ее нужно же, место на кухне украдено.
И у меня нет ни одного знакомого, у которых стоим пмм.
А себе вам не жалко??
Чи у вас є наймичка, котра миє посуд?
Идууу--уууу блин• 25 августа 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я бы не сказала. Может, наоборот, экономия воды. Таблетки покупаю раз в полгода-год. Аж одна таблеточка в день и иногда ополаскиватель добавить и соль досыпать, но то уже копейки.
Купую табл на de-tabs, кому дорого финиш, там є некондиційні- або зовсім побиті, або поламані, надбиті за дуже адекватну ціну.
Ну і вищого класу є .
Вапщета• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
ээээээ простите что??? мыть посудомойку????
и вы вообще видели посуду , бокалы, фраже после посудомойки? несравнимый уровень чистоты против ручного мытья
Посудомойка• 25 августа 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
какими теблетками пользуетесь?
Финиш: и соль и таблетки и ополаскиватель
Безпринципова• 25 августа 2025
Моего варианта ответа нет.
Нужна, пусть будет.
Но пользуюсь я посудомойкой раз в 2-3 месяца: для решоток, фильтров, сковороды.
Накапливать тарелки целый день, что бы потом они 2 часа мылись... Ну такое...
Мне проще помыть 3-4 тарелки сразу после еды.
Нужна, пусть будет.
Туфли в чешуе• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Одразу зрозуміло, що ви нею не користувалися
Бо пмм значно економить воду і миє до скрипу
Нічна ненажера• 25 августа 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
залежить від кількості людей. на 4 осіб і всі їдять вдома замахаєшся мити посуд. на одного і тільки п´є каву - не потрібна.
нас троє, справляємося без посудомийки. якби зараз робила ремонт, то робила б з посудомийкою.
Качка в тапцях• 25 августа 2025
Я з тих, хто колись думав що не треба.
Але на моє велике щастя, перед тим як робити ремонт, поїхали великою компанією на море і там знімали дім з ПММ. Я була вражена чистотою посуду там, ніколи такої чистоти руками не досягнеш, а я ще й не сказати що велика чистюля, намивати складні місця як-от коло ручок у каструль чи ребристі поверхні - мені лінь, раз на пару мій находить натхнення але щоб постійно - то ні.
Після того вирішила, що хоч маленька (бо нас в сім´ї двоє), але потрібна. 4 роки як вона у нас.
Свою ми брали за 8 тис, зараз схожі близько 12.
Витрата на цикл до 10 літрів води, тож про які такі витрати води мова неясно,у проточній воді менше ніяк не буде.
Таблетки беру тут у продавалці німецькі, не знаю, чи можна називати нік продавця, але вони тут популярні, і час від часу є акції, зараз приміром знижки і безкоштовна доставка до Дня незалежності. Виходить до 5 грн/штуку, запускаю раз на день-два.
Mrs.Sexuality• 25 августа 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
В чому різниця? Посуд мити 3-4рази на день, а простирадло 1раз на 7...10днів.
Mrs.Sexuality• 25 августа 2025
Ответ дляКапризуля
Нет, у меня доход норм. Просто не вижу смысла. Машинка потрет пригоревшее?) А расход воды?
Є спец.режим для кастрюль і пателень. Так само замочуєте, як перед ручною мийкою і завантажуєте в ПММ.
Воду в залежності від моделі використовує від 11 до13л. Для порівняння порахуйте задля цікавості скільки витрачаєте при ручному митті. У мене колись засор в кухні трапився, то я на вулицю три 12-літрових відра брудної води винесла після миття руками посуду після вечері.
Кукусики• 25 августа 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
А я мою все, кроме алюминия и самых нежных запчастей. Что нельзя мыть, давно не покупаю в кухню. Тейлор мою, что с ним сделается? Максимум Сковородка чуть меньше поживет, но её 10 лет и не использую.
Я мою буквально все, кроме бабушкиных хрустальных бокалов. И то, не потому, что невозможно, а просто пиетет у меня к ним)
А всякие напыления, тефлоны, чугуны и тд моются, аж плямкает. Полки холодильника, противни, доски, бокалы - все моется прекрасно.
Не знаю, какие соображения могут быть против пмм. Разве что, Не замахалась - не хозяйка.
А_мій_самий_самий• 25 августа 2025
Ответ дляХуАнита
Та де ж ви вмієте користуватись, коли вона у вас не виконує свої функції?
У мене дешева канді і та відмиває все присохле типу гречки, яйця, тіста.