ничевока• 28 августа 2025
Задумуюся про всиновлення.
Чи є в когось такий досвід?
Я б такое не носила, но продаю• 28 августа 2025
Ответ дляничевока
Завжди хотіла велику сімʼю і 4 дітей, але по віку вже трохи пізно народжувати
Є . В моїх сватів і дуже негативний. Оформили всиновлення братика та сестрички, по дорозі прихопили ще хлопчика, який сподобався, років 6. Хлопчик виявився з частиною ромської крові, підрісши з поліції не вилазив. На цих чужих дітей настільки вбилися,що коли через несподівано з,явився свій- на нього не було ні сил, ні грошей,ні часу. На теперішній час- один сидить, один не спілкується взагалі, дочка живе в селі на заході- в 22 році навіть не запропонувала хоч тимчасово перебути, всі на всіх ображені. Ну і чи треба казати,що догляд батьків виявився справою тільки отії рідної дитини- мого зятя
задумчивая мордочка• 28 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Очень важны гены, если там глубокая психопатология. И никакая поддержка и забота не окадут должного воздействия.
Вы о нормотипичных детях и их заскоках, с этим вполне можно сосуществовать и корректировать.
Ну и п что, не в этом суть
Главное что ребенок будет в семье, а в семье он точно получит больше, чем в детском доме или интернате
А уж как сложит - так и будет
Дети должны быть в семье, даже сложные, даже с инвалидностью, даже с ментальными нарушениями, независимо от их успешности в будущем
А уж как сложит - так и будет
задумчивая мордочка• 28 августа 2025
Ответ длянаКоблучках
Может и не передается, но бабушка подопечного говорит, что у него характер один в один как у мамы, хотя он с той мамой ни дня не жил
Ну бабушка то точно знает, ребенок ведь не удобный, а значит это точно гены плохих родителей
Ведь нельзя допустить, что они что-то делали не так во взаимодействии с ребенком
Это естественная черта человека - винить других, винить себя люди не любят
С родными так же, кстати, только в таких случаях ребенок обычно поход на плохого папу или его маму, или плохого дедушку, ну вы поняли
наКоблучках• 28 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
В смысле ребенок не удобный? У бабушки ребенок не под опекой. Ее дочь стала наркоманкой, детей растила она. Потом здоровье ухудшилось, детей у нее забрали. Сейчас ее дочь совсем потерянная, они не общаются, когда видит внука, смотрит и говорит, что вылетая ее дочь, плачет, когда смотрит на него т.к. очень скучает. Говорит, что и выражение лица, и жесты, и характер - прям дочь свою видит. А младший, говорит, в отца
задумчивая мордочка• 28 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Тут багато питань, що значить прихопили третього? Це не базар?
Чи проходили вони курси усиновителів? Які в них були мотиви? Які у них бути травми дитинства? Як вони будували комунікацію?
Чи звертались вони до психологів/психотерапевтів?
В оскільки це було, як я розумію дуже давно, ще і в селі, то скоро вони не змогли дати тим дітям те, що вони потребували. Скоріш хотіли дітьми закрити свої потреби....
Усиновлення не для кожного, це для сильних самодостатніх людей, які не бояться складнощів. Адаптація - це дуже важко, це буквально на межі всіх ресурсів, психологічних перш за все, не всі з цим справляються, без психологів тим паче важко. А іноді просто не обійтись
Просто варто зважати на свої сили, хірургом теж можуть бути не світ, як і космонавтом чи вчителем
В іноді
Бавовнятко• 28 августа 2025
Ответ дляничевока
Так, двоє
ну, так если не справитесь, то как котят, можно вернуть опять в детдом((
зачем это вам если есть свои?
скучно живется...
зачем это вам если есть свои?
скучно живется...
Ответ длязадумчивая мордочка
В іноді
Ви таку х- нь пишете, вибачте. Їм просто треба було дочекатись СВОЮ дитину
задумчивая мордочка• 28 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну ось і відповідь, що діти їм на*** й не здались, хотіли закрити дітьми свої хотєлкі
Таким всиновлювати не потрібно, поламають життя і своє, і дитині
Ответ длязадумчивая мордочка
Мені настільки по* г на вашу пісаніну ,що аж невдобно. Всиновіть хоч одного,тоді відпишетесь, добре????
Ответ длязадумчивая мордочка
’ Кров - не водиця’- може чули???? Ні??? Так от це не про війну. Це про ЧУЖЕ. І як ти його не виховуй, що не вкладай, як не танцюй- що буде невідомо. І коли беруть одну дитинку батьки з безвиході бездітні - це одна бомба сповільненої дії , яка може вибухнути, може ні. А набрати додому ораву чужих генів - це реально треба бути блажним, якими і були мої свати- віруючі протестанти. До речі, з селом ви не вгадали, як і часом
задумчивая мордочка• 28 августа 2025
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
ви не розумієте про що я хочу сказати
не важливо що буде - діти повинні зростати в родині, навіть якщо це проблемна дитина, навіться якщо, як ви пишите, не відомо що буде, навіть якщо кров чужа
суть всиновлення не в цьому, дати те, що потрібно, без претенцій, що ’не те виросло’, просто любити без ’але’, без ’чужа кров’
людина з таким переконаннями (і висловами чужа кров), навіть підсвідомо буде це транслювати дитині, навіть якщо дитина вцілому звичайна, вона все одно буде дратувати, на неї частіше зриваються
А якщо ще і проблеми - то це жах буде і для дитини, і для батьків
Я ж кажу, всиновлення для кожного, воно для тих, хто готовий любити просто так, проблемку, хвору, травмовану дитину, яка ненавидить весь світ, а своїх нових батьках бачить всіх дорослий, які її образили, покинули, треба дуже багато зусиль прикладати, щоб реанімувати таку дитину
Я б такое не носила, но продаю• 29 августа 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
ви не розумієте про що я хочу сказати
Ви просто ТЕОРЕТИК. Як транзистор транслюєте модні тези. Тупо транслюєте банальщину, соррі. Років з 20 + тому хтось ( я вже забула) з команди ’ знатоков’ , ну була така гра, забула хто саме, всиновив двійню. Була вже дуже доросла дочка , а дружина мріяла народити і не могла. Вони взяли двійню проблемну. Так от я на все жи́ття запам,ятала, як він казав,що перші місяці ЗАСТАВЛЯВ себе цілувати цих дітей,настільки він їх не хотів.А вже через рік він заставляв себе не цілувати,бо був перебор з пестощами. Життя непередбачуване, тим більше діти , тим більше чужі , і такі псевдо психологічні простині викликають тільки роздратування
Ответ длязадумчивая мордочка
ви не розумієте про що я хочу сказати
Дати без претензій- це опікунство або прийомна родина, яка за дітей отримує гроши і в 18 - гудбай. Всиновлення - це прийом в рід з відповідними правилами. Тому вкладаючись в своїх дітей , люди таки чекають віддачі