Дівчина заглядєніє• 29 августа 2025
Як вам така плитка для ванної кімнати?
TANYA 0 0 0 0• 29 августа 2025
Нічого така, 700 грн плитка плюс клей, плюс зафугувати, плюс робота майстра. Капець, ремонт зараз робити
TANYA 0 0 0 0• 29 августа 2025
Фима Собак• 29 августа 2025
Ефект : срали і розмащували гімном по стінах.
У Вас ще коричнева жилка, ефект буде ВАУ.
Варена цибуля• 29 августа 2025
Автор, не слушайте любителей красных фасадов на кухнях)
Стильная, лаконичная плитка
Ваше Высочество• 29 августа 2025
Ответ дляВарена цибуля
Стильная, лаконичная плитка
Что плохого в красной плитке ?
Купи слона• 29 августа 2025
Ответ дляГолубец
Черкаши размазаны, такие фото ремонтов гуляли в инете
А мені не як какашня, а як якийсь молочний мус’ бите скло’
з прожилками шоколаду
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляКупи слона
з прожилками шоколаду
Оооооо... Точно)
Десь так, але...• 29 августа 2025
Ответ дляВарена цибуля
Стильная, лаконичная плитка
Если ванная квадратов 20, то да. А в обычных такой размер смотрится очень несуразно.
Цвет норм, хорошо, что рисунок разный
Варена цибуля• 29 августа 2025
Ответ дляВаше Высочество
Что плохого в красной плитке ?
Все плохо
Агрессивный, яркий, утомляющий цвет
Нет чувства защищенности, отдыха.
Думаю, не существует дизайнов в хороших СПА и красивых ванных комнатах с использованием красной плитки или мебели.
Агрессивный, яркий, утомляющий цвет
Нет чувства защищенности, отдыха.
Ваше Высочество• 29 августа 2025
Ответ дляВарена цибуля
Все плохо
Агрессивный, яркий, утомляющий цвет
Нет чувства защищенности, отдыха.
Агрессивный, яркий, утомляющий цвет
Нет чувства защищенности, отдыха.
Мне нравятся яркие цвета в отделке , правда у меня не красный . Бежевые оттенки это тоска
Міс Всесвіт• 29 августа 2025
Ответ дляКупи слона
з прожилками шоколаду
Молочний мус на стіні? Знаєте приказку: якщо на стіні в туалеті щось коричневе, то це навряд чи шоколад
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляДесь так, але...
Цвет норм, хорошо, что рисунок разный
10 кв.
Снідаю авокадо• 29 августа 2025
Я сьогодні була в НЛ, дивилась на плитку і вас згадувала) чесно кажучі, не брала би мармур зараз, не актуально. Просто дощечку викласти ялинкою на акцентній стіні і то буде краще.
Снідаю авокадо• 29 августа 2025
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Ось приклади. І останнє фото може сподобається. Хоча я пам´ятаю що ви категорично проти сірого)
Дякую.
Замовила багато всього, під дощечку теж. При огляді вже все огляну і на місці вже буду вирішувати.
Саме цей сірий, точна така фактура як у нашому сільському клубі підмога залита)
Снідаю авокадо• 29 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дякую.
Є таке. При радянському союзі терраццо багато де клали в громадських місцях. тільки не плитку, а бетонні плити.
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Так - так, плитами
Кнопкотиць• 29 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Він завжди актуальний, це таймлес, а от ялинка ні.
Дуже контрасний - по-перше, вимагає підбору малюнку, інакше буде взагалі капець. По-друге, гарно виглядає лише у ’люксовому’ виконанні всього іншого, інакше не приший кобилі хвіст
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
За що саме ви кажете, що актуальний?
Снідаю авокадо• 29 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Популярність що мармуру, що ялинки є не постійною величиною. Є піки, є довгі часи забуття. Різниця тільки що мармуру тисячі років, а ялинці декілька століть. Це якщо брати історію натуральних матеріалів, що привела до сучасного прочитання декору ’під’. Комусь це може подобатись, комусь ні. Добре що зараз є широкий вибір на будь який смак.
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Що скажете за такі ще варіанти?
Снідаю авокадо• 29 августа 2025
Бєж подобається, але він глянцевий і от це не дуже. Я колись давно купувала плитку в інтернеті, в описі була сіра, а по факту бєжева приїхала, я засмутилася, бо концепт був інший. Згодом я оцінила нейтральність бєжєвого фону.
А біла категорично не подобається.
Дівчина заглядєніє
• 29 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
А біла категорично не подобається.
Дозвольте ще запитати.
Яку з цих двох плиток ви порадите до такої пілоги
Снідаю авокадо• 30 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дозвольте ще запитати.
Мені блище по відчуттям Вулкано беж. Але і Атлас Перл теж має право на життя, він буде освітляти приміщення. Як на мене ці ввріанти краще ніж мармур у старпості.
Кнопкотиць• 30 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Дозвольте ще запитати.
Мені перлинка. Щоб не зливалося з підлогою