Мамі 55 в неї клімакс, мені 35 в мене ПМС жахливий останнім часом до 14 днів, донька – 14 років – місячні, як нам вижити ?
Ответ дляlisulya
Попробуйте все трое занять себя чем-то
це не про мою сім´ю
Ответ дляmax2013
І дитина - у вас є ще хтось живий без патологій у сім´ї? Бажано чоловічого роду?
щоб залишився з дитиною ? немає.
дідусь дівчинки помер 10 років тому, батько кинув сім´ю - тому нікого немає.
складна доля в людей
Ответ дляlisulya
Ну значит передайте этот совет той семье, которая час прожить не может без исследования прокладок друг друга
Ви про що ?
Ответ дляmax2013
Купа дитячих організованих груп на відпочинок. Зробіть всім подарунок
у неї місячні і ПМС + перехідний вік
Romashka5577• 30 августа в 09:23
Ответ дляВікторія -b81e
Ще й перехідний вік
Сходите все вместе к гинекологу
Ответ дляRomashka5577
Сходите все вместе к гинекологу
тобто, я з чужою людиною піду до гінеколога ?
Romashka5577• 30 августа в 09:25
Ответ дляВікторія -b81e
А хто чужа Людина?
Ответ дляmax2013
Я про табір дитячий. А ви про що?
вона мабуть там теж з розуму зійде і всі інші теж
Ответ дляRomashka5577
А хто чужа Людина?
ця сім´я не моя, сусіди , тому нікого до гінеколога не поведу ні бабусю ні маму ні дівчину
Ответ дляIRYNA-88
ПМС- це період ДО місячних, предменструальний синдром.То про які 14 днів мова?
так, до місячних у мами дівчинки страшний ПМС одразу після овуляції, і у дівчинки теж не все в шоколаді, нудота під час місячних і ПМС теж є