Вбили Андрія Парубія
Застрелили у Львові
Ответ дляavenueL
Вже декілька тем про це. Дивіться перед тим як писати соту тему
Ми одночасно писали
Коли я починала їх ще не було
Natalia505• 30 августа в 12:51
Ніяких емоцій, взагалі. Більше шкода дітей вбитих нещодавно, невинних людей, що гинуть від обстрілів. Парубій прожив найкращу свою версію.
А в мене є емоції.
Щось в нас як в тирі, просто розстрілюють
Чому його? Кому він заважав?
Natalia505• 30 августа в 12:54
Ответ дляКлементина
А в мене є емоції.
Чому його? Кому він заважав?
Навіть нецікаво.
Natalia505• 30 августа в 12:56
Шестеро фіолетових жіночок аргументуйте, поясніть свої страждання за цією людиною. Дуже цікаво.
rainbow2018• 30 августа в 12:57
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
Может тебя хоть за этот пост выпилят отсюда. Хотя, вряд ли.
Осьминожко• 30 августа в 13:02
Чомусь розслідування про розстріли на майдані тормозить наша влада. І народ не бажає знати правду, хто ці люди які привели нашу країну до війни. Набагато легше все спихувати на Росію.
А я погана, бо задаю такі питання.
Осьминожко• 30 августа в 13:03
Таємна третя сторона, ой як загадково. Нодод тримаюсь за дурнів. І тепер всі жаліють Парубія
Natalia505• 30 августа в 13:03
Ответ дляinresta
теперь он в раю
Хто знає? Там в кожного проблеми з заповіддю не вкради.
Natalia505• 30 августа в 13:11
Треба дочекатись тепер коментар безуглої.Чому не воював ухилянт? На фронті може залишився б живим.
Ответ дляNatalia505
Особисто в мене не буде страждань лише за руснею. А за здохлим пуйлом взагалі свято буде.
Парубія жаль.
Ответ дляРеверанс
Російські спецслужби працюють,СБУ спить.
Наше СБУ бачить велику загрозу Гордону.
А тут провтикали
Ответ дляОсьминожко
А я погана, бо задаю такі питання.
Ви не праві.Засуджені беркути за розстріл мирних 33і3дпущені паном Зеленським залі суду і віддані на обмін росії.Отаке диво від Зеленського.
Зараз той Беркут працює в Москві.Отаке співпадіння.
Навряд Парубій міг претендувати на вагоме лідерство.
Такими вбивствами відомих діячів, насамперед, створюють внутрішній хаос і розбрат в країні.
Як раз ось це «та мені по фіг»
Осьминожко• 30 августа в 13:27
Ответ дляРеверанс
Все спихнули на беркут. Обманутий український народ. Напевно, доля в нього така.
Осьминожко• 30 августа в 13:31
Ответ дляNatka A.
Мені дуже жаль.
Кацапи вбили для дестабілізації суспільства
Можливо ц е просто внутрішні розборки. Комусь він перейшов дорогу. Там де вони крутяться великі гроші.
Ваше Высочество• 30 августа в 13:33
Ответ дляКлементина
А в мене є емоції.
Чому його? Кому він заважав?
Русня мстит за Майдан . Понятно же
Кем был, для тех кто не в курсе
.
Активний учасник національно-визвольного руху, організатор перших пікетів в Україні; у 1989 році за це був заарештований.
• У 2004 році долучився до Помаранчевої революції.
• З 2007 року – народний депутат України VI, VII та VIII скликань.
• У 2013–2014 роках став однією з ключових постатей Революції Гідності, координатором самооборони Майдану.
• З 27 лютого до 7 серпня 2014 року обіймав посаду секретаря РНБО.
• У 2016–2019 роках – Голова Верховної Ради України.
• З 2019 року – народний депутат від партії «Європейська Солідарність».
.
Natalia505• 30 августа в 13:36
Ответ дляКлементина
Як раз ось це «та мені по фіг»
Внутрішній хаос створюють насиллям над власним народом, примусом, безглуздими законами і нестерпним життям, Парубій тут точно ні до чого. І мені до нього пофіг, як і йому було до мене.