Кидстаффовна• 01 сентября в 22:35
Опухоль
Боже как мне страшно ! Сегодня снова была на узи , врач под вопрос поставил мне Фгн - но читаю описание узи и выдает в интернете первое по описанию это - карцинома ! Я плачу и в ужасе, из симптомов есть легкое тянущая иногда в печени . И бывает в грудную клетку как тяжело вдох сделать как нервничать начинаю . Колени подкашиваются . Надо делать МРТ с Контрастом , а у меня еще и астма боюсь его делать и никогда не делала ( вообщем полная апатия. Я не понимаю с чего начинать
Дайте подуться• 01 сентября в 23:34
Ответ дляКидстаффовна
Давно делала (
ну вот пора бы сходить к гинекологу на осмотр и грудь обязательно тоже раз вы так боитесь метастаз и рака с этого нужно начинать
буреЛОМКА• 02 сентября в 00:05
Ответ дляКидстаффовна
Думала покажет и так
ви що, самі собі це придумали? пройти зайвий раз опромінення без контрасту, бо може і так покаже? У вас дійсно той стан, коли зайва тривожність вже шкодить вашому організму.
буреЛОМКА• 02 сентября в 00:06
Ответ дляIncol
Стосовно астми і алергії обов´язково проговоріть це з лікарем перед записом на мрт,я ще перед кт з контрастом я здавла кров на креатинін , вам щось казали про нього ?
на креатинін абсолютно всі здають, це рутинний аналіз перед КТ/МРТ і ще деякими дослідженнями, він у випадку автора нічого додаткового не покаже крім того, що показує всім
Кидстаффовна
• 02 сентября в 00:07
Ответ длябуреЛОМКА
Теперь идти на МРТ на контраст еще. Ужасно боюсь
буреЛОМКА• 02 сентября в 00:12
Ответ дляКидстаффовна
вам потрібна допомога і це ви самі її маєте ініціювати, інакше це не буде працювати. Бо цей стан тільки шкодить вам, повірте. Вже нашкодив, зайвий раз проходити небезпечне для організму обстеження, тому що перший раз ви подумали, що і так підійде
Ответ длябуреЛОМКА
У мене колега довгй час робила КТ в НІРі і тільки останній рік там почали просити той аналіз, я в приватних роблю, там без креатиніна не візьмуть, так що таке.