Засомневаю• Изменено 03 сентября в 17:07
Дівчата, коли запрошуєте хлопця/кавалера/коханця до себе
додому, що одягаєте при цьому? От наприклад домовилися зустрітися у вас подивитися фільм, щось замовити поїсти допустимо. Що на вас зазвичай? Як з макіяжем? Як він одягнений також цікаво:)
Жертва интернета• 03 сентября в 17:07
Вдягаю те, що і у повсякденному житті. І він також приходить без латексного комбінезону та нашийника)
Безпорадна Кроко• 03 сентября в 17:07
У нас нету возможности жить вместе. Поэтому снимаем квартиры/отели. И на мне всегда новое бельё. За еду он платит и он приглашает. Плохо что секс раз в столетку, но пока так. Оба живём с родителями и подрабатываем
Засомневаю
• 03 сентября в 17:09
Ответ дляЖертва интернета
будь ласка можна конкретніше от що саме. Це домашній халат (красивий шовковий чи некрасивий теплий), чи лосіни з футболкою, чи шорти чи плаття домашнє? Дякую!
Лупаю цю скелю• 03 сентября в 17:09
Никогда к себе не приглашала. Секс на моей территории-🤮👎
Шалена красуня• 03 сентября в 17:09
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ви правда думаєте, що він його помічає?))
Я он з коханцем зустрічаюсь без бюстгальтера під футболкою і однотонний трусах.
Все одно воно все в куток через три хвилини полетить
Засомневаю
• 03 сентября в 17:10
Ответ дляШалена красуня
прямо через три хвилини, тобто він просто приходить, роздягає, трахає вас і іде геть, чи як ви проводите час? Дякую!
Засомневаю
• 03 сентября в 17:11
Ответ дляЛупаю цю скелю
Питання значить не до вас :)
Залізна тьотя• 03 сентября в 17:11
Ответ дляЗасомневаю
І душ не приймає
Тирамісу на терасі• 03 сентября в 17:12
Одно из первых свиданий было у меня дома, я не успела переодеться и встретила мужчину в пижамных штанах и футболке
Макияж был)
Донька подруги• 03 сентября в 17:12
Ответ дляШалена красуня
А почему нет? Мой видит все, ему нравится, когда я в красивом белье, сам часто покупает, ну как часто, раз в месяц стабильно
Шалена красуня• 03 сентября в 17:12
Ответ дляЗасомневаю
Цікаво, скільки вам років)
Де я писала про ЙДЕ ГЕТЬ, цікаво?
Скучила я , та й він.
Шампанське, секс.
А потім... Розмови про все на світі, вечеря, секс, розмови
Де я писала про ЙДЕ ГЕТЬ, цікаво?
Скучила я , та й він.
Шампанське, секс.
Жертва интернета• 03 сентября в 17:12
Ответ дляЗасомневаю
У мене нема домашнього одягу взагалі. Тому ношу те, що і на вулицю: плаття, джинси, костюми
Безпорадна Кроко• 03 сентября в 17:13
Ответ дляШалена красуня
То для моей уверенности
Тирамісу на терасі• 03 сентября в 17:13
Ответ дляДонька подруги
И мой любит красивые штуки, покупает мне их) хз, что там у девушки за дикий самец, не замечающих ничего, кроме пи**чки 🤭🤭🤭
Шалена красуня• 03 сентября в 17:14
Ответ дляЗалізна тьотя
І душ не приймає
Він вдома душ ВЖЕ прийняв. Я душ прийняла і приїхала на таксі яке він замовив.
Чи ви до коханця на маршрутах через все місто їдете?
Тирамісу на терасі• 03 сентября в 17:15
Ответ дляШалена красуня
Если в паре присутствует оральный секс, то как-то приятнее оно, когда действительно происходит всё сразу после душа))))
Мішечок щастя• 03 сентября в 17:24
Я никогда не водила к себе домой мужчин или кавалеров. Но обычно ходила к ним. На мне обычно было платье красивое, подчеркивающее мои достоинства. Если бы я встречала дома мужчину с которым я сплю, но такого не было, и у меня дети, то я бы надела пеньюар, чулки, комплект красивого белья. Иногда так носила в спальне для мужа. Или боди, пеньюар, чулки. Или чулки и боди.
За ким я буду?• 03 сентября в 17:29
Ответ дляЗасомневаю
дрочер?
Засомневаю
• 03 сентября в 17:33
Ответ дляТирамісу на терасі
Макияж был)
а в інші рази? Джинси шорти сарафан, що саме ви вдягаєте щоб і по-домашньому (комфортно сидіти на дивані наприклад) і привабливо
Засомневаю
• 03 сентября в 17:34
Ответ дляШалена красуня
Цікаво, скільки вам років)
Де я писала про ЙДЕ ГЕТЬ, цікаво?
Скучила я , та й він.
Шампанське, секс.
Де я писала про ЙДЕ ГЕТЬ, цікаво?
Скучила я , та й він.
Шампанське, секс.
дякую, так я і питаю про вечерю і розмови, як ви вдягнені?
Засомневаю
• 03 сентября в 17:38
Ответ дляМішечок щастя
та в принципімне так і важливо в кого саме вдома. Я про проведення часу з ’кавалером’ по-домашньому, помимо кафе-ресторанів і виходів у світ, ви проводите час удвох вдома? Вечорами на дивані за фільмом, розмовами, приставкою чи чим там іще. Наприклад нехай залишилися в нього на вихідні. Що ви вдягаєте?бо моя домашня одежа вся супер комфортна і супер неприваблива для чоловічого ока - мішкуваті штани, оверсайзні футболки, кофти, то все на мені висить мішком, то я і думаю, що б було комфортно але і щоб привабливо
Тирамісу на терасі• 03 сентября в 17:39
Ответ дляЗасомневаю
Да по-разному) часто это сатиновые штаны и бра, опять же пижама, хлопковые шорты и футболки))) с порога в шлюшьих нарядах не встречаю))
Засомневаю
• 03 сентября в 17:39
Ответ дляЗа ким я буду?
дрочер?
господи боже полікуйте голову, чесно.
Ліньки гуглить• 03 сентября в 17:40
Я домой не зову
А вот к двум любовникам в пижаме ездила
Это я так выходила покурить)
А вот к двум любовникам в пижаме ездила
Это я так выходила покурить)
Засомневаю
• 03 сентября в 17:41
Ответ дляТирамісу на терасі
тобто ви оголена трохи:) ну а якщо я не худишка. Та і взагалі мені коли мало одягу не комфортно. Коли ще людина не в доску своя то якось хвилюєшся, ті ж самі пахви пітніють і всяке таке
Тирамісу на терасі• 03 сентября в 17:45
Ответ дляЗасомневаю
Я вешу где-то 80кг)
Не стесняюсь, так как если уже был интим, то чего скрывать то 🤭
Человек выбрал тебя, с тобой) что там та складочка какая))) в сексе он уже видел Вас и в привлекательных ракурсах и в не очень)))
Svit_from_It• 03 сентября в 17:47
джинсы и секси маечка, босиком, после душа и туалетная вода классная
он джинсы рубашка/футболка
макияж минимум
он джинсы рубашка/футболка
макияж минимум
ДинамоКит• 03 сентября в 17:48
Живу сама. Когда я сама, то могу надеть что-то удобное, но при этом выцветшее или растянутое, лосины или очень короткий сарафан или короткие шорты летом))).
Если приходят гости, то надеваю более приличный домашний костюм примерно как на фото.
Всегда макияж. На ночь никого не оставляю.