Спілий баклажан• 05 сентября в 03:58
Я приклад лузера і тряпки по життю
Все почалося з того, що я вступила на іноземні мови з дуже поганим рівнем. Потім я все вчила, витрачала купу часу і мені ставили три. На 4 курсі вийшла на чотири. Коли мої одногрупниці вже брали учнів на репетиторство. Звісно, що я нікого не брала. Короче, треба було кидати той універ і просто йти на курси. А в універ йти на щось інше. Ось вам приклад як просрати 4 роки свого життя і закінчити лохом і лузером.
Кундалина• 05 сентября в 07:59
Ответ дляСпілий баклажан
В 16 років я про це не думала. Йшла, бо подобалися мови. Мозок вже потім з´явився коли я старше стала і спали рожеві окуляри.
Кавалер всем виной.
Мая твая не панимать• 05 сентября в 07:59
Бакалавр філфака чудова можливість 4 роки думати,чого ти хочеш, отримуючи норм професію та знання мов. А вже на магістратурі щось змінити. Половина одногрупниць дочки пішли в інші сфери від смм до адміністрування та айті. Ваша проблема в тому,що ви не знаєте досі,що хочете
Chaterbox• 05 сентября в 07:59
Ответ дляСпілий баклажан
Пишу, не щоб жалітися. Хочеться сказати що якщо відчуваєте, що не тягнете універ, то краще зробити паузу. Можливо взяти академ, або забрати документи якщо є якісь плани
Та ми в курсі, чого ви пишете, не в перший же раз, док
Красота неземная• 05 сентября в 08:00
Ответ дляПрестидижитатор
Автор, я так само закінчила філологію. Ніколи по спеціальності не працювала і як такої професії нема. Мені вже 43
Кем работаете?
Кундалина• 05 сентября в 08:04
Ответ дляЧукИГеки
А чи з´явилися мізки? Бо якби так то ви б уже сіли, подумали і змінили свої плани. Уже б вирішили, що далі робити.
А так поки що схоже лише на те, що ви жалкуєте про зроблене, але слів про зміни і рішення я не бачу🤔
Да, мозги появились но поздно. Кавалер ее бросил. И появилось время подумать о себе, учебе, работе... А время утраченное на кавалера ушло, а теперь время не вернуть и учиться не когда и не за что.
Я_канеша_извиняюсь• 05 сентября в 08:11
У меня такая же история с учёбой, поступила на профессию, в которой вообще ни бум бум, просрала 5 лет, вышла, положила диплом на полку и никогда даже и не работала по специальности, и думаю так у многих
Ответ дляСпілий баклажан
Я хотіла забрати документи на 2 курсі, але батьки вмовили не робити цього. Жалію про це дуже
Коли мізки з´явилися, зрозуміла, що вчаться для пошуку роботи, а не просто. Шукають якісь стажування і тд.
Краще вже курси, щоб не гаяти час
А 4 то за якою шкалою?
Щас ухожу• 05 сентября в 08:16
Я по диплому два роки відпрацювала і пішла з професії. Не вважаю себе лузером, працювала на різних самих звичайних роботах, приймаю себе такою - я не смілива, розвинулась соціофобія, не всі вміють «успішний успіх» робити, не треба робити з цього трагедію. Мільйони людей так живуть
Обстановщица• 05 сентября в 08:19
Я теж так просрала, вступивши на маркетолога. Звісно маркетологом після універу мене так ніхто на роботу і не взяв
Белая котичка• 05 сентября в 08:19
Ответ дляСпілий баклажан
Краще вже курси, щоб не гаяти час
у вас не з´явились мізки, впевнена, що у вас нормлаьний рівень знання мови, просто ви зажата і невпевнена в собі. На будь-якій іншій спеціальності все було б так само.
Ви живете в Великобританії, вільно спілкуєтесь англійською і знаєте її краще, ніж середній репетитор в Україні. Але при цьому ви не займаєтесь репетиторством, а інші беруть по 500 грн за годину.
Ваша тема про те, як ви просрали життя вже більше року тут звучить, що змінилось за цей рік? Вам всього 27 років. Я другу вищу отримала в 33 роки, а ви і далі соплі жуєте.
Белая котичка• 05 сентября в 08:20
Ответ дляОбстановщица
ой...автор якраз думає, що з освітою маркетолога її б поперло))
Обстановщица• 05 сентября в 08:22
Ответ дляБелая котичка
Не побачила в неї про маркетолога відповіді
Белая котичка• 05 сентября в 08:25
Ответ дляОбстановщица
вона писала про це в 101 своїй попередній темі.
Дуже сумно це читати, коли люди настільки сліпі і не помічають, в чому насправді проблема. Не в освіті, не в війні, і не в рівні знання мов, а у власних обмеженних.
Вже більше року автор мусолить цю тему, а віз і нині там.
Обстановщица• 05 сентября в 08:27
Ответ дляБелая котичка
А я ще у 2007-2008 році мала гарну професію, потім декрет, свій невеликий бізнес. А зараз взагалі працюю у магазині одягу. Вчора мене побачила моя класна керівниця. Чесно - соромно
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 08:31
Ответ дляКров з молоком
А сейчас что? Вы работать кем хотите? Мне кажется подтянуть язык можно в любое время, было бы желание
Купа на ютуб відео до кожної вашої теми в університеті. Купа відео з субтитрами. У вас є диплом. Ви можете підтягти прогалини і :
а) знайти роботу в іноземній компанії
б) знайти учнів з рівнем А0-А2 і вчити їх
в) продовжувати нити, бо вам так зручно
Вибирайте
а) знайти роботу в іноземній компанії
в) продовжувати нити, бо вам так зручно
Вибирайте
Жена брата Админа• 05 сентября в 08:31
Ответ дляСпілий баклажан
Не робіть так, будьте, розумними. Хоча думаю зараз діти і молодь розумніше за мене.
Снова Вы со своим неудавшимся инязом и отсутствием работы?
Вы еще слишком молоды, можно 100 раз переучиться.
В Германии люди после 40 аусбилдунг делают и меняют профессию, а вам просто лень напрягаться. Проще сидеть ровно на попе, пердеть в диван и регулярно ныть на Советчице.
Белая котичка• 05 сентября в 08:33
Ответ дляОбстановщица
у мене подруга працювала економістом, потім декрет і потім не змогла занйти роботу. Точніше робота була, але офісний графік взагалі не давав можливість це поєднувати з материнством. То зараз вона нумеролог)))
Я з такого кепкувала, але вона цими знаннями захоплювалась, веде свою сторінку і як не дивно є індивідуальні консультації)
Дохід має менший, ніж з/п економіста, але каже, що поки її це влаштовує, і буде розвивати цю справу.
Я жартую, кажу, хоч на гадання не переходь))
Жена брата Админа• 05 сентября в 08:33
Ответ дляСпілий баклажан
Тупой совет. Никто не идет в универ, чтобы брать паузы и академы.
Я на первом курсе родила ребенка, но не брала никаких академов, закончила стационар как все, и всю жизнь работаю по специальности.
Но для этого надо дружить с головой.
Белая котичка• 05 сентября в 08:34
Ответ дляДівчина Гілмор
а) знайти роботу в іноземній компанії
в) продовжувати нити, бо вам так зручно
Вибирайте
а) знайти роботу в іноземній компанії
в) продовжувати нити, бо вам так зручно
Вибирайте
в одній із тем автор писала про мовний іспит, вона прекрасно володіє англійською. Просто дуже недооцінює себе і це на жаль не лікується підвищенням знання мови.
Жена брата Админа• 05 сентября в 08:36
Ответ дляКров з молоком
Автор, мне кажется вы сильно преувеличиваете. С наших вузов все выходят такими спецами, что обучаться приходится на работе. Корочка есть, и слава Богу. Идите на курсы а пока ищите профессию со своим уровнем языка. Можнт пойти каким-то HRом, рекрутером. И зп будет, и на курсы время останется
она за границей, со своим недоанглийским, который вокруг неё у носителей без проблем. поэтому и работу не предлагают нормальную. вот и ноет тут периодически, вместо того, чтобы дальше учиться и развиваться
Просто звязда• 05 сентября в 08:41
Ответ дляСпілий баклажан
Грошей не було на курси зовсім( або універ або курси
Це який рік був?
Крихітка на всі• 05 сентября в 08:49
Ответ дляСпілий баклажан
люди, не слушайте этот совет перфекционистки из идеального мира, за этим всем стоит комплекс неполноценности и это лечится
Крихітка на всі• 05 сентября в 08:50
Ответ дляСпайдерВумен
Когда вы выбираете филологию, как профессию, вы должны понимать перспективы. Преподаватель, переводчик. Вам это нравилось? Язык можно и на курсах учить.
ни на каких курсах вы не выучите язык так, как в профильном универе, не вводите людей в заблуждение
Дівчина Гілмор• 05 сентября в 08:52
Ответ дляБелая котичка
Тоді то вже щось психологічне, занижена самооцінка
Новопоштинская• 05 сентября в 08:53
Тю, тоже мені проблема. Помилилися, буває. Не кожен в 17 років знає чого хоче і може обрати професію на все життя. Життя продовжується, поступайте , навчайтеся тому, чого луга бажає.
З.і. моя донька 17 р вчиться в коледжі, так от прийшли студенти 30+ років і навіть є один 50+
Жена брата Админа• 05 сентября в 08:58
Ответ дляОбстановщица
Почему? Работать не стыдно нигде, особенно в военное время. Даже если Вы просто уборщица, но не ворюга же и не офисница. Это действительно стыдно и уголовно наказуемо. Все друге профессии важны и нужны.
Я например ценю профи продавцов, а не тупых колхозниц, втыкающих в телефон и не шарящих ни в товаре, ни в правилах торговли, и считающих, что если я у них что-то примерила, то обязательно должна купить, иначе зачем же она со стула свою жопу поднимала.
После шести ни-ни• 05 сентября в 09:13
Ответ дляСпілий баклажан
Ким прийдеться, бо професії не маю як такої. Якось соромно бути поганим в тому, що є по суті твоєю професією
Проблема в вашому характері, ви не хочете зайвий раз поворушитись, шукаєте винних. Моя знайома прийшла на ін.яз взагалі без особливих знань, у неї постійно трійка була. Я їй допомагала, перевіряла домашні, давала списувати контрольні і т.д. Якось закінчила інститут і поїхала до Великобританії на заробітки, вийшла заміж, організували там власну справу, купили будинок, народили дітей і живуть прекрасно. І мову, звісно, підтягнула. А ви і дали нийте і шукайте причини, що вам завадило пристосуватись до цього життя.
Спілий баклажан
• 05 сентября в 09:21
Ответ дляОбстановщица
Вгадайте, скільки людей з групи стали маркетологами?
В моїй групі? Не скажу, але знаю, що пару працюють в іт