Печенюшка• 06 сентября в 09:32

Ребенок не умеет радоваться подаркам

Сыну 4 года. Пример, выбираем на подарок в интернете поезд. Есть разные цвета. Долго выбирает, выбирает красный. Заказали, приехал. Радуется, но через день начинается: я хочу желтый, давай этот вернем, он мне больше не подходит, и начинает ныть, ныть, я ужасно раздражаюсь. И так почти всегда, где есть выбор. Что это такое? Временное, или такой характер. Иногда вообще уже не хочу ничего покупать, устала.
Одна_на_всей_планете• 06 сентября в 11:08
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви порівнюєте дорослого і 4 роки?
Жорсткі умови, які Ви же і пропонуєте є шляхом до розладів. «Перепитайте за цей час цілка разів, типу «вже остаточно жовтий?» І одразу попереджайте - міняти ніхто нічого не буде».
А як дорослий має навчиться робити вибір, якщо його не навчити того з дитинства? Звичайно що не цілий день нагадувати, але пару раз за тиждень можна проговорили,якщо це покупка, яка для дитини в його 4 здається супер важливою,як для дорослого покупка нового телефону чи авто.
Одна_на_всей_планете• 06 сентября в 11:30
Ответ дляСокодавка ще та
Читаю коменти і дивуюся. Мені в дитинстві купували іграшки на Різдво та День народження. Мені б і в голову не прийшло нити, що хочу іншу, або просити нову іграшку з цієї колекції. Я просто знала, що зможу отримати щось тільки на свято. Дитині тільки чотири роки, а вона вже вас доводить, що буде далі 😥
Мені також купували тільки на новий рік і іноді ще раз серед року. А ще нас малих дітей, дошкільного віку залишали одних дома без нагляду на цілий день і ніякого телефону для зв´язку не було. Не треба порівнювати, бо поки ми росли світ дуже змінився.
dahashutka19• 06 сентября в 13:09
В підлітковому віці вам срака Це характер такий
Всіх підсаджую• 06 сентября в 14:09
Ответ дляНаивная Хо
Вы 3 раза в год дарите игрушки?
Так
Всіх підсаджую• 06 сентября в 14:24
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Вередування з приводу кольорів та купання в споживацтві - то не про вибір.
Кращий вчитель з життєвих питань - це обмеження ресурсів. Тоді розвиваються і скіли, і фантазія, і кмітливість.