ПоЗиТиВнАя• 07 сентября в 14:47
Купили б квартиру зараз в районі ЗУ в Україні?
новобудову або вторічку з ремонтом 2000 років вибрати можна 2 варіанта відповіді
Результат:
вже голосів:
13 (30.23%)
Ні
12 (27.91%)
Купила б
9 (20.93%)
Вториний ринок ремонт 2000
9 (20.93%)
Новобудову
Зоряний Шлях• 07 сентября в 14:50
У меня не получилось 2 варианта выбрать
Купила бы новобудову
Я так и сделала только в Киеве, живу сегодня
И никуда не собираюсь
Купила бы новобудову
И никуда не собираюсь
Пацаааааааан• 07 сентября в 14:57
Смотря зачем.
Если бы собиралась жить сама - новострой. А лучше дом частный
Если под аренду - то вторичку. И вторичку брала бы в пригороде киева
Блондинка в Шоколаде• 07 сентября в 14:57
Чи є кошти на ремонт? Хто буде там жити в тій квартирі? Хто буде робити ремонт і як це організувати?
Одні думки• 07 сентября в 14:58
Ми купили в Києві для дочки. Вже на тижні і переїжджає. В старому фонді, але з гарним ремонтом
ПоЗиТиВнАя
• 07 сентября в 14:59
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ну дивіться ремонт 2000 ви явно захочите робити сучасний ремонт, а в новобудові тежттреба все робити з нуля і найголовніше без демонтажа старого ремонта
Пацаааааааан• 07 сентября в 15:02
Ответ дляОдні думки
Какой район? Дом? Сколько метров? Сколько заплатили?
Я тоже прицениваюсь, но пока не приняла решение окончательно
Холодная каша• 07 сентября в 15:03
Если у меня есть например 30т.у.е. то купила бы вторичку или надо лезть в кредит
Ашолюдискажуть• 07 сентября в 15:10
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если по уму сделано, то вряд ли захочу ремонт вторички, разве что по мелочи
Блондинка в Шоколаде• 07 сентября в 15:11
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я саме через це, купувала два рази новобудови. І нічого старого не перевозили в квартиру нову. Жодної шафки
Одні думки• 07 сентября в 16:04
Ответ дляПацаааааааан
Голосіївський, однушка, 32, здається, квадратів, маленька, але дочка в нас одна, без хлопця, їй норм.за 47 тис., 2 поверх, вторічка
Пацаааааааан• 07 сентября в 19:53
Ответ дляОдні думки
Неплохая цена