Контрольница• 11 сентября в 16:08
Текст складений джіпіті чатом. Як зробити так щоб вчитель не розпізнав
Що це написав саме джіпіті
Я закинула ідею. Описала просто
А джіпіті розписав мені більш обширно, красиво
Я закинула ідею. Описала просто
Тріль!• 11 сентября в 16:39
Ответ дляЛюблюДевчонок
В якому плані-ставите точку? можна сам процес, будь ласка
Дебилы, я не буду в них вкладывать усилий и душу. Не хочет учиться, это не мои проблемы.
Крижана бурулька• 11 сентября в 16:41
Ответ дляЗапасная спина
Користування чатом при написанні творів - шлях у нікуди. Не формується навичка власного формулювання думки. Потім в старших класах ’ееее, нуууу, мууу’ і все.
І вчитель же співставить письмові роботи з усними відповідями на уроці. Буде явний контраст.
Десь Ви праві, але всі твори, вистраджені мною не допомогли ясно висловлювати те, що хочу донести людині
Багато читала і читаю, наче і переказувала... але як почну щось розповідати ...
Я не тону• 11 сентября в 16:41
Ответ дляКонтрольница
Дивіться, вчитель знає здібності вашої дитини і якщо в реальному житті дитина відповідає 2-3 простими реченнями, а тут раптово твір зі складними реченнями, епітетами тощо то звісно буде видно, що дитина не сама писала
Тріль!• 11 сентября в 16:42
Ответ дляКокосиха
лучше лбом об парту!, что б не повадно было!!!
Слава богу, я не в школе работаю. Если ему не надо, то этим должны заниматься родители. Мотивация и тд... Как сказал классик, мотивация сегодня есть, а завтра нет, главное дисциплина.
Тріль!• 11 сентября в 16:45
Ответ дляКрижана бурулька
Не думаю, просто переписывали из книжки, что хотел сказать автор
Брюльтик• 11 сентября в 16:46
Ответ дляКонтрольница
Українська
Напишіть свій текст и попросіть виправити тільки явні помилки чи нелогічність думки, не переробляя сам текст.
Невгамовна Бу• 11 сентября в 16:49
Ответ дляКонтрольница
Українська
Закиньте чату образец своего текста (именно текста) и попросите написать именно в этой стилистике
Рекламама• 11 сентября в 17:03
Ответ дляЗапасная спина
Ну я пишу например ,,лучше чем говорю.
Мальдивирую• 11 сентября в 17:11
є інструменти, які перевіряють унікальність тексту, можете закинути, цікаво, що скаже.
Щоб трохи змінити, можете закинути текст в Гугл перекладач, перевести на китайську, з китайської на німецьку або якусь іншу, і той текст на українську. Повинен трохи змінитися і перефразуватися.
Та легко!• 11 сентября в 17:24
Покоління тупеньких росте. Згадати,що робив літом і написати - це ж непостльна праця. Десертація
Запасная спина• 11 сентября в 17:55
Ответ дляТа легко!
А що чекати,якщо розмовляють смайликами та фразами ’Вау, круто, супер’. Все. Оце весь лексичний запас.
Дитина,яка у формулюванні побутової думки вживає фразу’додатковий компонент’ - то вже диво дивне, чудо чудне.
Більшість мичать або ваукають.
ТаЕщеОптимистка• 11 сентября в 18:28
Ответ дляКонтрольница
Про те як провела влітку час, що корисного було цього року
Автор, ваш ребёнок может и должен такие вещи в 6-м классе описывать сам.
Это дичь то что он просит вас помочь с такими простыми вещами. Ещё бОльшая дичь что вы с ребенком не можете справиться без жпт.
Українська зірочка• 12 сентября в 01:50
Як вам радять, своїми словами. А краще, хай дитина прочитає і напише своїми словами, якщо сама не в змозі написати.
Ms. Искренность• 12 сентября в 12:33
Ответ дляКонтрольница
Тема как провел лето? Ну блин ребенок совсем не может ничего написать?
Ms. Искренность• 12 сентября в 12:34
Ответ дляКонтрольница
Просто цікаво
Чи то вчитель хоче перевірити чи дитина писала сама чи з джіпіті
Ну красиво сильно написано может быть
Ms. Искренность• 12 сентября в 12:34
Ответ дляЗапасная спина
Как не крути в нашей школе всем на это пофиг
Ms. Искренность• 12 сентября в 12:35
Ответ дляЯ не тону
Перепишіть текс своіми словами
Хай дитина перепише
Ms. Искренность• 12 сентября в 12:37
Ответ дляРекламама
Ну я пишу например ,,лучше чем говорю.
И я. Вычищаешь текст
Ms. Искренность• 12 сентября в 12:37
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я вот стала тоже закидывать свой текст и просить исправить именно речевые ошибки
ЛюблюДевчонок• 12 сентября в 15:18
Ответ дляТа легко!
Угу..мій син би написав: ходив усе літо в клініку на реабілітацію, витратили кучу грошей. А ще я капець як не висипався, бо весело проводив час по ночам у коридорі або укритті. А ще міняли вікна після прильоту ракети, весело прибирали буд сміття
отаке воно літо наших дітей
Та легко!• 12 сентября в 17:34
Ответ дляЛюблюДевчонок
отаке воно літо наших дітей
Зато чесно, сам свої думки на папері виклав.
Запасная спина• 12 сентября в 17:42
Ответ дляЛюблюДевчонок
отаке воно літо наших дітей
Вчительці ж не ваш реальний відпочинок на Багамах потрібен, а вміння висловитись, описати прості події, але власними формулюваннями.