Теща дочки• Изменено 11 сентября в 17:24
Одяг в дитсадок
Хочу спитати, який одяг краще купити в садок лосіни, штани чи колготки? Дитині майже 2 роки, впісюється, але вихователі сказали, що це не проблема, вони переодягатимуть і саджатимуть на горщик. Просто вранці на вулиці холодно, треба вести в теплому, а в групі в приміщенні тепло. То там переодягати штанці на тонші чи як у вас? Напишіть будь ласка.
Виннипуховна• 11 сентября в 17:28
Я одеваю лосины потоньше, а сверху штаны поплотнее, штаны в помещении сняли, пока днем тепло так и гуляет на улице в лосинах, будет холоднее, просто наверх одевать те же штаны
Теща дочки
• 11 сентября в 17:29
Напишіть як ви одягаєте дітей в садок, які впісюється і їх треба часто переодягати? Скільки одягу і який даєте на зміну в садок?
Язикувата Хвеська• 11 сентября в 17:30
У мене не впісювалися, але я би дала 3 пари трусів і лосин запасних.
ЧупакабраЗеБест• 11 сентября в 17:30
Ответ дляТеща дочки
конечно колготки легче, чем и лосины, и носочки.
Теща дочки
• 11 сентября в 17:31
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Але ж мабуть до них ще й платтячко треба?
ЧупакабраЗеБест• 11 сентября в 17:36
Ответ дляТеща дочки
ну да. у меня просто в садик ходил только мальчик, там шортики сверху. были конечно мамашки, которые приводили ребенка толдько в колготках и футболке, но им заведующая высказала свое фе, что мол дети должны быть эстетично одеты.
Дую на вітер• 11 сентября в 18:06
Ви в приватний здали? Як дитина адаптувалася до садочка? Мойому 2.3 трішки гіперактивний( такий збуджений приходить
Не їм після шостої• 11 сентября в 18:09
Ответ дляТеща дочки
вона мало буде впісюватись, їх явсто на горщик садять (а взагалі, я давала трксики памперс, і на горшок сяде, і не мокра). Вле за 2 міс вде не потрібно було (сказали не давати пасперс-трусики, бо пісяє на горщик, лише для вулиці)
Маю рацію• 11 сентября в 20:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Колготи - це жесть. Важко і дитині, і дорослому.
Тюрюнь_Тюнь• 02 октября в 20:21
Одевать то что легко снять и привычнее для ребенка. Платье короткое и колготы или лосины тонкие. В саду колготы помощникам удобнее и привычнее.
Тюрюнь_Тюнь• 02 октября в 20:21
Ответ дляМаю рацію
Чем же? Лосины мокрые снимать хуже, колготы быстрее.
Тюрюнь_Тюнь• 02 октября в 20:22
Ответ дляНе їм після шостої
лосіни+туніка - спина не гола, колготи не по коліна.
Колготы сейчас нормальные, это не совок.