Безлім на все• Изменено 11 сентября в 17:45
Як і головне кому доказати що вони не праві?
Ситуація наступна - 01.07 купила квитки в театр (Жовтневий палац) на Кайдашева сім´ю - амфітеатр, 8 ряд ( якщо рахувати з партнером 23 ряд) на 14.09, так не дорогі - по 500грн.
І ось прийшов час, друкую а в мене зовсім інші квитки. Виходить 17.07 мені контрамарка замінила квитки на 8 ряд але на балконі Будинку офіцерів (якщо рахувати підряд то виходить 35 ряд)
Просто прийшли на пошту
Хочу щоб замінили мені адекватно. В самому кінці я нічого не побачу і при таких обставинах я б їх взагалі не купувала
Фотоілюстрації розсадки місць додаю
Гаряча не відповідає, там посилають на сайт
Просто прийшли на пошту
Фотоілюстрації розсадки місць додаю
АБВГДейка• 11 сентября в 17:58
Якщо це програмна помилка, то зараз повина бути купа людей у такій самій ситуації і адміністрація знає про проблему. Я б просто зателефонувала і повідомила що ось така ситуація, прошу розібратись і замінити квитки
Безлім на все
• 11 сентября в 18:04
Ответ дляА_мій_самий_самий
Тобто вистава змінила локацію?
Так і білети замінили на білет дупи світу)))
Безлім на все
• 11 сентября в 18:05
Ответ дляАБВГДейка
Куди телефонувати? Якщо телефоную на їх 0800.... то автоповідач каже - перейдіть на сайт та придбайте квитки і все
Менее Более• 11 сентября в 18:07
Ніби ж на мейл приходить підтвердження і квитки у день оплати. Чи вже змінено порядок?
АБВГДейка• 11 сентября в 18:07
Ответ дляБезлім на все
Зайшла на сайт Жовтневого палацу +38(044)279-15-82 - Театральні каси
Безлім на все
• 11 сентября в 18:17
Ответ дляМенее Более
Саме так, мені прийшли 1.07 коли купувала, а потім в догонку 17, але я це побачила тільки що
Безлім на все
• 11 сентября в 18:42
Ответ дляАБВГДейка
Невірно набраний
Ванна Тазиковна• 11 сентября в 18:49
Ответ дляБезлім на все
Каким образом вы могли купить билеты стоимостью более 1000 грн за 500?
И почему вы называете балкон первого яруса амфитеатром?
После покупки билетов, вы обязательно получаете письмо с информацией о покупке С НАЗВАНИЕМ СПЕКТАКЛЯ И ЛОКАЦИЕЙ, в которое и вложены эти билеты. А еще, информация о покупке появляется в вашем кабинете на сайте.
Сейчас спектаклей под названием Кайдашева семья, как и Конотопская ведьма идет несколько. Это совершенно разные спектакли на совершенно разных локациях и с совершенно разной стоимостью.
Нажав на сайте на баннер Кайдашева семья, вы купили именно те билеты, которые у вас сейчас и есть.
То, что там же есть еще одна Кайдашева семья в Жовтневом с билетами в два-три раза дороже, не означает, что вам поменяли билеты в вашем аккаунте.
неДоПриличий• 11 сентября в 20:53
Ответ дляБезлім на все
Але ж ваші квитки від 1.07 нікуди не ділися. Друкуйте їх
Безлім на все
• 11 сентября в 22:28
Ответ дляВанна Тазиковна
Ні Ви не праві!
Саме таке в мене і сталося
Додаю фото з особистого кабінету, квитки загружати поки не буду
Саме таке в мене і сталося
Безлім на все
• 11 сентября в 22:29
Ответ дляЗадолбулька
А вам на пошту перші квитки не приходили?
Приходили!!!
Але їх анулювали
В мене на пошту квитки від 01.07 та 17.07
Змінені місця та сам театр
Але їх анулювали
Змінені місця та сам театр
Безлім на все
• 11 сентября в 22:30
Ответ длянеДоПриличий
Так вистави там не буде! Вона буде в будинку офіцерів
Безлім на все
• 11 сентября в 22:32
ООО, тільки звернула увагу, ще й Сумської не буде і
Трупа стала меншою...