Престидижитатор• 15 сентября в 09:32
Навязчивые мысли
Всем привет. Мне вот стало интересно были ли у вас когда-нибудь в детстве навязчивые мысли (типа если я пойду только по плитке не наступая на швы то всё будет хорошо, а если наступить на шов то мама умрёт или кто-нибудь из близких).
Я всегда думала, что у всех детей есть такие мысли, а может нет?
Вся в кредитах• 15 сентября в 09:40
та были в детстве, нельзя ходить в одном сандале, то такое детское)
Навязчивые мысли - это невроз и это другое
Престидижитатор
• 15 сентября в 09:51
Ответ дляОябунчик
В мене так з дитинств.Діагноз ОКР
А ви лікуєте?
Я така сама була і зараз мені непросто, зараз я тривожна мама і іпохондрик. Тепер почала помічати, що і донька 7 років так само має думки негативні
Аленький носочек• 15 сентября в 09:54
Да, бывало такое: например, не наступать на плитки определенного цвета или не наступать на швы между плитками. Я этим не заморачивалась, сейчас вроде все норм, но могу идя тоже стараться не наступать на что-то задуманное, без фанатизма - если наступила, ничего страшного
Оябунчик• 15 сентября в 09:55
Ответ дляПрестидижитатор
А ви лікуєте?
Спробувала лікувати але ліки були саме від тривоги.Стан погіршився моментально.Відмінила ліки.Поки шукаю психіатра для подальшого розуміння!Стан погіршується коли прам сильний стрес.І думки дуже погані
Краще не чекайте саме не пройде,сама вже це зрозуміла
Оябунчик• 15 сентября в 09:59
Ответ дляАленький носочек
А у мене прям з фанатизмом,прив’язую погане з рідними людьми,або з нещасними випадками.Різними речами побутовими і тд.
Навіть в магазині прив’язую до продуктів думки
Якщо типу куплю щось шо прям захотіла відразу думка автоматом ні не купуй станеться погане і так далі.
Аленький носочек• 15 сентября в 10:02
Ответ дляОябунчик
Мабуть абсолютно нормальних людей не існує, у кожного свої бзіки)) Я наприклад часто в магазинах рахую те що беру, для мене неможливо взяти 13 речей, навіть якщо це яблука, беру кратно 5,7,9,12
Оябунчик• 15 сентября в 10:04
Ответ дляАленький носочек
О в мене так само😂
Але рідко та буває таке що беру чогось 2-4 бо якщо візьму 3 замість 4 то одному пари не буде і всьо капець погано
Престидижитатор
• 15 сентября в 10:11
Ответ дляАленький носочек
О так, є таке. У мене в чоловіка цифра 13 нещаслива, повʼязана з поганими подіями в минулому. І от він мене так налаштував, що я тепер нічого з 13 немаю спільного 😂🥴
Престидижитатор
• 15 сентября в 10:11
Ответ дляОябунчик
О в мене так само😂
Може це у всіх так? Є якісь таракани і от вони жити спокійно не дають?
Оябунчик• 15 сентября в 10:15
Ответ дляПрестидижитатор
Думаю в багато кого так,просто комусь це створює дискомфорт,а хтось звик це контролювати і так жити
Та нещодавно також зробила подібну тему тут на форумі,та багато хто казав що такого бути не має бо це не життя з такими думками і треба лікувати
Забрала і не сказала• 15 сентября в 10:59
Ответ дляSo_so
Нет, не было, я воспринимаю как расстройство психики.
А свои расстройства психики, воспринимаете как расстройства?