Крихітка на всі• 17 сентября 2025

Сколько ваши мужья уже сидят дома? Мой 9 месяцев уже

Очень редко выходит воды набрать ночью или во двор на 10 минут максимум, это всё считанные разы. Скоро год будет как сидит. А ваши сколько уже сидят? У родных есть семьи, где уже третий год сидят(
вентиляторная• 18 сентября 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Як же ви з тим телемарафоном набридли, чого чи його ліпите всюди? Ви знаєте чи хтось його дивиться? Який зараз може бути майдан, не та політична ситуація в країні, що він зараз вирішить? Війна закінчиться якщо люди вийдуть на майдан, чи що?
Якщо його ніхто не дивиться,то навіщо влада витрачає на нього по півтора мільярда щороку?Закрили би його і відразу подвійна вигода: гроші економляться і нові воїни готові на фронт.Вмотивовані,рішучі ведучі телемарафону підуть ділом доводити те,до чого вони закликали інших всі три роки.
Замороженная селедка• 18 сентября 2025
Ответ дляМой завтрак
Только работаете на иностранную компанию, и детей отправила учиться за границу, а так да, Украину любите Правда же? Любители
Ваші фантазії до реалтності не мають ніякого стосунку
ИНЬэтовамниЯНЬ• 18 сентября 2025
Ответ дляГде тут 0?
У куми півтора року виходить сидить, але в них приватний будинок тож на свіже повітря у дворі корпається.
А так багато знайомих сидить вдома.

Мій два місяці ледве витерпів квартира, поки були проблеми з оновленням броні, був у розшуку. То сердився бо літо роботи купа в їздити не те що у відрядження в навіть на дачу чи по району зась.
Мій з червня по початок вересня чекав документи. Йому 45 років.
Весь цей час робив , точніше вчився ...ремонт.
До цього щоранку ранкова лісова пробіжка.
Не знаю як таке може бути, но через 3 місяця вдома став як рухлять, всюди болить, вперше за 20 років спільного життя простуда.
Тётя Хрюша• 18 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
Чого ви це мені пишете?? Я особисто виділяю гроші з держбюджету на марафон? Задавайте такі питання владі, Верховній Раді, президенту, а разом можете і гроші і за стадіони згадати і за клумби і за інше.
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляПокращена
Моя сьогодні поїхала на весь день на військову підготовку, 10клас. Я підготувала її, щоб сиділа слухала, але вуха не розвішувала, вам там внушатимуть, як це круто вмерти за батьківщину і т.. д. Вона мені така ’ Мама, ти шо? Я ж це розумію’. Кажу кожен думає, що розуміє, але там працюють такі псизологи, що можуть і мертвого мотивувать грамотою, ти ж бач скільки людей пішли і загинули і кожен вважав себе розумним. Просто знай це і тримай свій мозок сконцентрованим. Як при розмові з циганами, не й ди на контакт, не розмовляй і не дивись в очі.
Предмет ’захист України’ зараз по експериментальній програмі, його можна не відвідувати. І деякі батьки організовують, щоб син/донька взагалі не був присутній на цьому предметі. А потім добиваються, щоб поставили н/а, так як вчителі намагаються якусь оцінку втулити, навіть якщо жодного разу не був на уроці.
В деяких школах беруть письмовий дозвіл батьків на урок ’захист України’, що вказує на необов´язковість / проект / експеримент.
На математику ж не беруть письмову згоду батьків.
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляПокращена
А після 11 класу зразу на фронт, так як уже ’підготовлена’.
І закони потрібні напишуть і приймуть.
Покращена• 18 сентября 2025
Ответ для-Ань-
В нас не беруть дозвіл, просто примус, більше того за неявку піднімають школу на вуха, батьків, і т.. д. Заняттяпроходять позамежами школи.
Поліпривіт всім• 18 сентября 2025
Ответ длявентиляторная
Только в СССР во время войны мобилизовывали до 45 ти лет.А при Украине до 60 ти.Может не про тех сказали ’ деды воевали’?
Ну так пишите уже что с 18, и что средняя продолжительность жизни тогда лет 60 лет составляла, а сейчас кого не спроси, так в 40 лет еще все молодые
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляПокращена
Тим паче якщо заняття проходять в осередку (іноді школа і є осередком, але прикол в тому, щоб за межами закладу, в який ви подали документи і в який ваша дочка зарахована).
Якщо цікавить досвід інших батьків - напишіть в особисті.
Чай не пью, только кофе• 18 сентября 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Я тоже думаю это года до 30го( но надеюсь какие-то может будут послабления, не знаю правда какие, может хоть не так будут отлавливать
Скорее всего какой-то другой конфликт более сильный закончит наш
Не будет послаблений, надо мыслить трезво. Пока нас всех не укакошат не успокоятся
Ашолюдискажуть• 18 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Ви знову тут зі своєї вакцинацією?
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви знову тут зі своєї вакцинацією?
Я не тільки вакцинацією цікавлюсь, а й іншими темами де грубо порушують права людей.
Герцогиня• 18 сентября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
А как на работу вакансии так всем нужно до 35 . И опыт нужен и знания. И несколько этапов собеседований. А на войну косые кривые- годны, а военные с опытом и полиция нет. Бывает же такое
Ашолюдискажуть• 18 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Ага, а толк хіба є?
Покращена• 18 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Воювати з вітряними мельницями я не буду. Росто підписів своїх ніде не ставило і їй приказали цього не робити. Сидить тут поки не почали ставить на облік, як тільки, то на виїзд.
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Ага, а толк хіба є?
Так, звичайно.
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляПокращена
Хоча б так. Постійно треба нагадувати дітям нічого не підписувати (хоча б до 18 років). Тому що педагоги вміють давити і професійно примушувати.
Навіть дорослій людині важко протистояти, коли педагоги обступають з усіх сторін і викрикують свої вимоги (незаконні).
Кукусикиииииии• 18 сентября 2025
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Да, криминал подминает под себя все, где можно отжать много бабла. Думаете, кто избивает мужиков и почему они в масках, а менты при этом стоят и смотрят?
Похищают не обязательно и для мобилизации, может людей на органы гребут, мы же не знаем
Самое страшное, что это делается открыто, на глазах у всех и нет никакой защиты и управы от этого. А еще то, что такие представления на улицах - типа норма. Для меня вот это все - самое ужасное. страну превратили в полный беспредел и жить в ней опасно
-Ань-• 18 сентября 2025
Відвакцинені педагоги тепер заганяють дітей на військову підготовку.
І в ’Мрію’ (аналог ’Дії’ для дітей):
https://unn.ua/news/rada-povnistiu-provalyla-holos...
Рада повністю провалила голосування за додаток Мрія та е-документ про освіту!
Герцогиня• 18 сентября 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Если они их открыто избивают. То можно представить, что там делается за закрытыми дверями
вентиляторная• 18 сентября 2025
Ответ дляПоліпривіт всім
На данный момент средняя продолжительность жизни мужчин в Украине 57 лет.
Молчалка• 18 сентября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Сама удивилась что даже дали направили на МСЕК, не знаю как это сейчас называется, думала что это сейчас не реально, а когда дали инвалидность, тем более. А недавно узнали что знакомого тоже списали, воевал с 2019, по этой же болезни.
в цьому році проходили мсек, чи раніше? Дали пожиттєво, чи переогляди будуть? Добре, що кинулися та зробили, факт хвороби не міняє довідка, а все таки полегшення+лікування приймає
Братья Капли• 18 сентября 2025
Ответ дляТётя Хрюша
Исходя из ваших комментариев,вы совсем ничего не понимаете,если не понимаете,почему потужный сделает все,чтоб ни о чем не договариваться,и зачем в принципе нужны майданы
Братья Капли• 18 сентября 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Депрессия,маски
diablo12• 18 сентября 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Своего гоните на фронт. Мне не нужен покалеченный или убитый мужчина
Та вам похоже никакой не нужен
-Ань-• 18 сентября 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Так разве не сами люди это придурошное выбрали? 😂 главное, в поисках виновного не выйти на самого себя
Ви все ще живете в ілюзії, що ви когось вибираєте?! Якби ви дійсно вибирали, то ви б і контролювати могли. Не допускали б крадіжок. Натомість тільки іноді читаєте новини, що такий-то ізбриний вкрав стільки-то...
Ашолюдискажуть• 18 сентября 2025
Ответ для-Ань-
Так, звичайно.
Розкажіть
Смурфик• 18 сентября 2025
Ответ дляк.Буланова
Девочки, без под..ба - а как вы своим детям объясняете почему их папы сидят дома? Война, враг напал, а папа прячится сидит. Уважение к папе, чувство защиты, не знаю...
Вот про вторую мировую все с гордостью говорят что деды воевали, а не ховались в хатах по подвалах. Стыдно рассказывать, если в семье был такой. Такой когнитивный диссонанс у ребёнка происходит.
Ви ж знаєте, що ті діди, які дійсно воювали, то про них бабусі розказували. А як їм було без дідів дітей на ноги ставити чомусь усі мовчать...
вентиляторная• 18 сентября 2025
Ответ дляБратья Капли
Я думаю если Путин сдуреет и уйдёт полностью с территории Украины,вы качестве репараций отдаст Белгород и Ростов,то потужный откажется сходу.Скажет,мало репараций,надо украинский парад на Красной площади и поэтому продолжаем воевать.
Герцогиня• 18 сентября 2025
Ответ дляСмурфик
Так и скажут, не воевал. Или у нас Северная Корея, где дети сдают родителей за инакомыслие