Вчителька з мікрорайону• 18 сентября в 17:39
Техніка вбудована
Яку обираєте вбудовану чи звичайну
Душка-свекрушка)))• 18 сентября в 17:49
щось вбудоване, щось ні.
Варочна, духовка, ПММ - вбудоване, холодильник, СВЧ, кавоварка - окремо
Иванка Бур• 18 сентября в 17:50
Вбудовані в нас газова плита, мікрохвильовка, духова шафа та пмм. Все інше не вбудоване.
Ліньки гуглить• 18 сентября в 17:51
Все вбудоване
Бо у нас з самого початку такий дизайн проект був
как тебе такое илон маск• 18 сентября в 17:53
Вбудована духовка, холодильник, електроплита. Виглядає гарно, по зручності однаково що вбудованим користуватися що ні
Забризкана водою• 18 сентября в 18:00
Так если кухня плясать можно, конечно все встраиваемое, а когда размер кухни как коморка, тогда народ тулит шо поместиться
Янгол в камуфляжі• 18 сентября в 19:11
Мені незручно вбудований холодильник і мікрохвильовка, все інше норм.