как тебе такое илон маск• 24 сентября 2025
Здати матір в пансіонат. Яка ваша думка?
Ця СВОЛОТА здала рідну матір у пансіонат!
Саме так моя бабуся описала історію сусідки, яка платить 24 тисячі гривень на місяць, щоб її мама жила у будинку для літніх.
Звучить як зрада. Але факти прості:
Мама повністю осліпла.
Вона настільки «мила», що три наймані сиділки втекли в перший тиждень, бо жодні гроші не варті того пекла.
І от моя бабуся каже: «Ну як так?! Це жах! Донька зобов’язана сидіти біля матері до останнього подиху!»
А я думаю: зобов’язана? Чому?
Бонусний аргумент: та бабуся колись купила дочці квартиру. І тепер, у логіці мого покоління бабусь, донька повинна розрахуватися за «подарунок» ціною власного життя. Забити на роботу, чоловіка, дітей, власне майбутнє — і стати домашньою сиділкою.
А що вони їсти будуть, якщо донька кине роботу? Хто оплатить їй лікування, якщо вона сама звалиться від виснаження? Це вже «дрібниці». Головне — щоб старенька почувалась «не зрадженою».
Я ж давно знаю: свою старість я проведу у будинку для літніх.
І не як «покинута», а як королева: буду обігрувати інших «розвалюх» у покер і щипати за дупки молодих санітарів.
А тепер головне питання: це справді про любов і обов’язок — чи про шантаж, вічні борги і перекладання відповідальності на дітей?
Любові там нуль.
А як ви ставитесь до пансіонатів для старих?
Звучить як зрада. Але факти прості:
Мама повністю осліпла.
А я думаю: зобов’язана? Чому?
Любові там нуль.
Результат:
вже голосів:
343 (79.95%)
Це нормально
67 (15.62%)
Нормально, але я не здала б
19 (4.43%)
Не нормально
TANYA 0 0 0 0• 24 сентября 2025
Читала нещодавно цей текст у фейсбуці, і мрію що я сама піду в будинок пристарілих, якщо доживу до того віку
Большой секретик• 24 сентября 2025
В будинку для літніх покер і дупки санітарів?))) таргани в голові чи метелики у бабусі автора, це вирішувати лише їм удвох. Все залежить від їхніх взаємин
Смайлик• 24 сентября 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
А штатах это норм практика. Да и у нас думаю за 500 баксов в месяц нормально смотрят.
Швабристка• 24 сентября 2025
Ответ дляСмайлик
Не только в штатах это нормальная практика. Плюс можно дополнительно нанять сиделку на пару часов.
Ростки жимолости• 24 сентября 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Взято з фб, але так зачепило
Вчера уже обсуждали
Швабристка• 24 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Може людина категорично не хоче в той будинок пристарілих..
И какой вариант? Если сиделки сбегают?
Забобонний фрукт• 24 сентября 2025
Мені здається, що платний будинок для літніх людей більшість уявляє в надто рожевих тонах.
Я_и_моя_собака• 24 сентября 2025
Вообще дело личное, но что-то не верится в существования прям райских пансионатов, где лучше чем дома.
Тро Нью-Йорку• 24 сентября 2025
Я також хочу в пансіонат. Після того, як доглядала свою матір, я не хочу своїм дітям такого щастя. Мама й сама це розуміла, але десь в глибині душі. А зовні була ось ця бабка сусідка з розповіді. Як можна здати рідну матір, а те що там все пристосовано для потреб таких людей, те зо там професійний догляд 24/7 це зовсім не аргумент. Краще ты мене підніми, і ліжко спеціальне не треба, мені невдобно буде, звичайний диван краще. І що що ти на роботу ідеш? В термос мені налий суп і кашу поклади. І що, що онук малий ще, що він не принесе води в банці, чи не допоможе піднятися(на хвилинку онуку 7 років було на той момент)
хутряна володарка• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В Украине нету. В Швейцарии есть, но цена заоблачная
Трактор Віка• 24 сентября 2025
Ответ дляШвабристка
И какой вариант? Если сиделки сбегают?
Да прям всі втікають, треба шукати професійну.
Байрактарна• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Кому лучше?
Швабристка• 24 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Это вы не сталкивались. Вы в курсе, что есть больные деменцией очень агрессивны и бьют своих сиделок?
Я_и_моя_собака• 24 сентября 2025
Ответ дляБайрактарна
Кому лучше?
Ну автор с фесбука утверждает что там покер и попки. Значит потенциально ей там будет классно.
TANYA 0 0 0 0• 24 сентября 2025
Це кругом , мабуть, у світі така практика, тільки в нас дебільний менталітет ’ а що люди скажуть’. Дитині найняти няню не можна, сама значить погана мати , що не справляється, літнім родичам найняти помічника - погані діти.
Ми тітку оформили в будинок пристарілих, то хоть ще прожила трохи. Умови дуже гарні, ремонт, медичний догляд, одна була в палаті, бо з нею не міг ніхто витримати.
Катастрофа• 24 сентября 2025
Коли стара людина в деменції, дуже хвора і потребує цілодобового нагляду - тільки пансіонат. Повірите, ті, хто кричать, що це недопустимо, не сиділи і сутки з такими людьми. Хворі люди стають нестерпними, егоїстичними, сварливими і т.д. Рідні зненавидять їх, себе за ці почуття. Зруйнують життя сім´ї. Адже як мінімум одна людина повинна бути цілодобово поряд, а витримати цей жах дуууже складно!!!
Chaterbox• 24 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ну есть реальность
Если человек не хочет в дом престарелых и может себе самостоятельно организовать жизнь
Не проблема
Имеет право
А если она не хочет, но хочет чтобы кто-то другой делал как она хочет это уже не вариант
Не проблема
Имеет право
TANYA 0 0 0 0• 24 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Вони майже всі не хочуть, але питання хто їм буде готувати, доглядати, надавати медичні послуги???
Карма хамелеона• 24 сентября 2025
Ми бабусю забрали до себе, але нажаль була сильна деменція і бабуся тікала з дому. Інколи навіть в піжамі. Це загрожувало її життю і здоровʼю. Тому вона доживала свої роки в пансіонаті для старичків. Платному. Недалеко від нас,
Краля-Галя• 24 сентября 2025
Не засуджую сусідку, яка оформила матір у пансіонат. Але вам, автор, треба зняти рожеві окуляри. Ваші мрії про покер і дупки молодих санітарів дуже далекі від реальності наших пансіонатів. Знаю, бо там працює родичка. Там багато лежачих хворих, з деменцією. Адекватних, які можуть грати в покер і цікавитись дупами санітарів туди не оформлюють. Та і санітари молоді там не працюють. Працюють літні жінки, які в основному зловживають алкоголем. Бо благополучна людина на таку роботу не піде, платять там копійки, а робота важка і неприємна.
Синди Кроуфорд• 24 сентября 2025
А чего эта женщина умрет о голода если не будет работать ? Муж ей зачем
Дама_из_рекламы• 24 сентября 2025
Ответ дляТрактор Віка
Якщо людина сама себе обслуговує в утримує, то може вирішувати, як жити. Якщо ні, то вирішують інші.
Байрактарна• 24 сентября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну да, наверное.Это дома родным можно выедать мозг чайной ложкой,а там придётся держать себя в руках,если ментальность не совсем поехала.
Тро Нью-Йорку• 24 сентября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
І що це буде ща сім´я, якщо вона з матір´ю 24/7, а він вдома сам. Ах так, він же повинен зрозуміти і війти положення і терпіти. А якщо доглядати треба 20 років?
TANYA 0 0 0 0• 24 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
І якщо є ще свої діти, сім´я, робота
Коржик• 24 сентября 2025
Я отношусь к своей матери ровно так, как хочу чтобы моя единственная дочь относилась ко мне. Моя мама недееспособна с моих 17-ти лет. Она со мной и при мне. Я научилась справляться с ее недугом. У меня вообще не было никаких «подарков» за что нужно досматривать. Я просто ее люблю на столько, что вопрос так даже не может стоять в нашем доме. Я просто её люблю в любом состоянии и всегда буду рядом.
Кинг-Конгша• 24 сентября 2025
лучше в пансионат, нет денег на пансионат, продать недвижимость старика, чем тихо ненавидеть и просыпаться с мыслями когда уже помрет. Но наши ж хотят и хату от бабки унаследовать.