Мрію про космос• Изменено 24 сентября в 13:57
Люди в селах настільки дикі люди?
Потрібно мати сталевий імунітет та терпіння ,щоб там жити
Можуть тебе обговорювати при тобі прямо і ти це будеш чути за 5 метрів ,який в цьому сенс ,невже це так
важливо обговорювати когось ?
Нездорова релігійність та дивні місцеві звичаї.
Обов´язково потрібно зі всіма незнайомими людьми проходячи на вулиці здороватися інакше ти не такий.
Треба готуватися до того ,що коли робиш щось на вулиці то сусід/сусіди спостерігають за кожним твоїм рухом та словом це підгрунтя для майбутніх розмов.
А от коли ти поїхав звідти то твої родичі дзвонять твоїм іншим родичам і буквально розповідають все до дрібниць,як ти себе поводив в них в гостях,що розказував і таке інше
Я одна не розумію сенсу в цьому?
важливо обговорювати когось ?
Я одна не розумію сенсу в цьому?