Брюлик в стразах• Изменено 25 сентября 2025

Змінилося ставлення до тих, хто виїхав?

Все меньше бачу тем і коментарів із серії ’і не вертайтеся зрадники’ ’шаровіки на пособіях’ ’бешенки’ ’у вас уже сім´ї немає давно’.
Мені здається тим хто залишився стало зрозуміло, що ті хто виїхав все правильно зробив. І трольні теми про виїхавших майже зникли
Чи то була проплачена хвиля таких коментарів?
Кондуктор автобуса• 25 сентября 2025
Ответ для123-08df
В рашу багато теж виїхало
У меня нет таких знакомых
Коленная ложечка• 25 сентября 2025
Ответ для123-08df
Шо там робить? Ні роботи, ні житла
Возвращайтесь! В Украине полно и работы и жилья
Цідило правди• 25 сентября 2025
Ответ дляКиця-бриця
Из вашего, как и из этой темы, прет отчаяние.
А отчаяние от чего должно переть?)))
Коплю на груди• 25 сентября 2025
Ответ дляПеремелица
Я очень замечаю, как поменялось отношение к мужчинам, которые выехали. Если в 22-фу, трус, зраднык и прочие. Сейчас, их называют молодцы, смогли, вырвались и так далее
И это, не только на форуме
Та ви що?! Особливо тут? Ага. Особливо багатодітних?
Чиїх дітей тут неодноразово називають виводками.
Чи я не ту пораднцю читаю?
Цідило правди• 25 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну то як. Та я думаю, що то всі зрадники, як повернуться, мітлу їм в руки і вулиці підмітати і громадські туалети мити.
З цим і ви впораєтеся)
Коплю на груди• 25 сентября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Завжди було цікаво - що в голові в людей, які розказують іншим, що робити. При цьому їх поради ніхто не питає
КрестьянинДиор• 25 сентября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
Люди вернуться с опытом работы и знанием иностранных языков и перспектив с работой у них будет больше, чем у вас
Ну так, я розумію, що в Україні вкрай не вистачає польської мови, хорватської, шведської, датської, норвезької, французької. Без цих мов у нас просто не виживеш.
КрестьянинДиор• 25 сентября 2025
Ответ дляВанна Тазиковна
Вибачаюсь, а з яким саме досвідом роботи?
Миття посуду, роздачі їжі в Макдональдсі, або прибирання готельних номерів.
Коленная ложечка• 25 сентября 2025
Представляю, когда закончится защита и украинцы вернутся в Украину, то в стране гражданская война начнётся, между вернувшимися и не выезжавшими
автор Брюлик в стразах • 25 сентября 2025
Ответ дляВерочка 100%
4 млн відвідувачів за місяць..
Я спитала про користувачів форуму
Мафиозная• 25 сентября 2025
Ответ дляПушкининиана
так социум огромный! вы не может от всего социума требовать признания ваших решений. В любом (ЛЮБОМ) вопросе будут как сторонники, так и агрессивные противники. Невозможно полагаться на настроения улицы. Я живу в Киеве, это мое решение, за которое мне не стыдно и которое я не требую одобрять от всех на форуме. При этом я тоже вижу комментарии ’шо ж вы за матери такие, что не вывезли своих дитачек в Немеччину’. Я должна на них реагировать? Нет, потому что я в своем решении уверена. А кто не уверен, тот и реагирует. Хотя всегда есть выбор пойти в тот социум, который ТОЧНО одобрит. Но люди почему-то туда не идут, а идут туда, где их обосрут полюбому
Это потому что вы судите всех по себе.
На советчице есть масса адекватных и воспитанных людей. Далеко не все здесь такие, как вы описали. Но увы, оградить себя полностью от негативных персон не получается нигде.
Кринжова баба• 25 сентября 2025
Ответ дляПушкининиана
«Хотя всегда есть выбор пойти в тот социум, который ТОЧНО одобрит.»
Звісно, але український соціум не є таким, що ненавидить тих, хто виїхав, якщо спілкуватися з живими людьми, а не дивитися коментарі ботви на форумі чи ФБ. Але коли читаєш коментарі, то і мені в Києві стає лячно, бо складається враження, що навколо одні ненависники людей, в принципі. Але ж я виходжу на вулицю і бачу звичайних нормальних людей, а автор знаходячись на відстані, бачить лише картинку з форумів.
І не треба недооцінювати роль ботоферм в розділенні суспільства, мені людина, яка прожила все життя в Україні, ще в 2014 запитувала «чи бʼють в нас на вулицях за російську мову», цілком імовірно, що і зараз наші сусіди стараються налаштувати людей один проти одного, бо аж надто сильний контраст між реальним життям і тим, що бачиш в мережі
Коленная ложечка• 25 сентября 2025
Ответ дляКоплю на груди
Тоже, что и у тех кто жалуется и ноет. Их жалобы и нытье никого не интересуют, но они продолжают жрать кактус и колоться, читай ныть и жаловаться
КрестьянинДиор• 25 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Ну от дитячі виплати можуть зняти, пільги тощо. А сам захист продовжать. Просто вони в цьому плані любителі грати на нервах.
))
Khmelnichanka• 25 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
))
Ні, про президента свою думку я тут заріклась писати. Навіщо мені довічний бан?
123-08df• 25 сентября 2025
Ответ дляКоленная ложечка
А я про шо
КрестьянинДиор• 25 сентября 2025
Ответ дляKhmelnichanka
За що? А це хіба образа? Наклеп чи що??? Ок, вибачте, якщо я образила ваші почуття як громадянина.
Ответ дляЗновЗдоров
Добре тим, хто тут був ніким і нічого не мав.
А в кого тут будинки, бізнес, то ті повертались. Я звичайно про більш спокійні регіони.
Особливо, якщо чоловіки тут.
Це моє оточення.
По факту зараз із знайомих за кордоном 3 пари і 3 подруги.
1 подружжя планує повертатись, але коли для чоловіка буде безпечно, 1 подруга теж. Інші хтозна, не визначились
Ті у кого є будинки і бізнес якраз виїхали вже всією родиною
Коленная ложечка• 25 сентября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
В первых рядах к тому же
Кринжова баба• 25 сентября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Та по-різному. В мене виїхали ті, хто дистанційно зміг налаштувати роботу або налаштувати бізнес закордоном, але багато і таких, що сидять, бо «бізнес шкода кидати, все без мене загнеться», або живуть на 2 країни
Khmelnichanka• 25 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви мене нічим не образили. Просто не хочу порушувати даної собі обіцянки і не писати про зеботню )))))).
Ответ дляКринжова баба
У мене у всіх, крім тих, хто якось пов´язаний з війною бізнес загнувся, або загинається
Я_не_аноним_100%• 25 сентября 2025
Кому вы нужны ?
Каждый день приходите срачи разводить, как к вам плохо относятся, а на самом деле всем пофиг
Ответ дляКринжова баба
Але ж зробили собі інвалідність, або громадянство іншої країни, правда? Тобто в будь який момент можуть виїхати. І я бачу що роблять це зараз масово
Нафаня Маня• 25 сентября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Вот мне просто интересно , как называется эта черта характера когда сам не хочешь мыть туалеты, а другой человек добросовестно моет, получает деньги за это, чтобы прокормить ребенка , а ты его почему-то помоями поливаешь, а все потому , что он моет не в той стране где ты хочешь . Так получается ?
Ответ дляКоленная ложечка
Ви краще уявіть що буде коли повернуться ті, хто воює зараз
Коленная ложечка• 25 сентября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Гражданство другой страны сделать невозможно. Гражданство не делают, а получают
Кринжова баба• 25 сентября 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ні, інвалідності не робили, але відрядження собі можуть виписати
Без Баяна• 25 сентября 2025
Абсолютно пофиг на уехавших/оставшихся до момента пока мне не начинают рассказывать как нужно Родину любить и на каком языке говорить.
Все устраиваются как могут. Каждый выбирает доступный ему вариант.
Кринжова баба• 25 сентября 2025
Ответ дляНафаня Маня
Говністость 😅