Застряла• 25 сентября в 15:30
Порадьте курси графічного дизайну
Дано: надаю послуги в певній сфері (не бьюті), почала вести свій інстаграм і для того, щоб робити гарну картинку і сторіз хочу трохи підвищити свій рівень знань в цьому (а якщо чесно, то знання у мене мінімальні).
Застряла
• 25 сентября в 15:31
Пропонують з великою знижкою уроки по Canva за 390 грн., але я думаю, що це викинуті гроші. Бо 29 уроків за ці гроші якось мало коштують, або й дійсно неякісні і це їх реальна ціна
Маю декілька думок• 25 сентября в 15:35
Ответ дляЗастряла
В Канве вы и сами можете научиться, точно не надо идти на курс для этого. Даже не знаю что там учить так долго. Как и в фигме по урокам в ютуб и по видео в тик ток, я за несколько дней разобралась там
Застряла
• 25 сентября в 15:36
Ответ дляМаю декілька думок
Ок, про канву впринципі погоджуюсь, бо у мене старші діти (13 і 11 років) в ній постійно щось легко роблять для презентацій.
А які є альтернативи?
Стрекозей• 25 сентября в 15:40
Ответ дляЗастряла
Кожні 3 дні одна тема..((
Застряла
• 25 сентября в 15:45
Ответ дляСтрекозей
Кожні 3 дні одна тема..((
Від мене це перша тема. А в інших щось порадили нормальне?
Зараз піду шукати
Зубная фея• 25 сентября в 15:56
Грифічним дизайнером на курсах ви не станите. Ознайомитися з софтом - можна і на курсах, можна і на ютубі.
Стрекозей• 25 сентября в 16:13
Ответ дляЗастряла
Зараз піду шукати
Ні. Все коштує грошей....
Застряла
• 25 сентября в 16:18
Ответ дляСтрекозей
Ні. Все коштує грошей....
Так я і не проти заплатити за знання.
Застряла
• 25 сентября в 16:20
Ответ дляЗубная фея
Я і не планую ставати графічним дизайнером, у мене є дві вищі освіти, які мені плюс-мінус дають дохід, але останній час я мало працювала, більше часу була з дітьми. Тепер маю більше часу і хочу більш активно просувати себе на ринку і працювати
Про ютуб - дякую. Подивлюсь, що там є
Викасикрет• 26 сентября в 08:47
Ответ дляЗастряла
Про ютуб - дякую. Подивлюсь, що там є
Прожектор, курс для новачків.{adgroup}&utm_term=&gad_source=1&gad_campaignid=21182829811&gbraid=0AAAAABbRaTbzuNjkHomHMxbtD8s5s8u3I&gclid=EAIaIQobChMImfDN_Nz1jwMVaI-DBx3J7Q3XEAAYASAAEgIYbfD_BwE