Кеосян Маргошин - чорнороте опудало - нарешті здохло. Маргоші буде гарна новина до всіх її проблем. Вона точно тому богу молиться?
ReintTycha• 26 сентября в 18:15
У неї зараз фобія на Україну. Блокують навіть співчуття українською чи словами Україна.
Natalia505• 26 сентября в 18:18
Ответ дляReintTycha
І що?
Ге вмію радіти чужому горю
Ви вважаєте це горем?
ReintTycha• 26 сентября в 18:20
Ответ дляNatalia505
Ви вважаєте це горем?
Для Маргарити- так. Для нас- нічого не змінить.
А вона просто продаднажна журналюга Яких і в нас на марафоні достатньо
Natalia505• 26 сентября в 18:22
Ответ дляReintTycha
Вас турбує маргарита і її почуття? Мене ні. Чому для нас не змінить? Менше буде лайна з одного паскудного рота, більше тиши.
ReintTycha• 26 сентября в 18:22
Ответ дляNatalia505
Не думаю. Знайдуть іншу. Коли шо
Natalia505• 26 сентября в 18:23
Ответ дляRemensa
Та яке там для неї горе? Вона бобра готує вже. Ліцемірка срана
Думаєте святкує?
ellllena.ua• 26 сентября в 18:25
А у Симонян рак. Возможно косит под больную, чтобы раствориться в закате вместе с выводком.
Natalia505• 26 сентября в 18:25
Ответ дляReintTycha
Не думаю. Знайдуть іншу. Коли шо
Це не змінює той факт, що в світі на одного поганця стало менше і добре.
ReintTycha• 26 сентября в 18:26
Ответ дляNatalia505
Краще б війни не стало в Україні
А шо в світі- мені до с@аки
SantaMonika• 26 сентября в 18:28
Ответ дляNatalia505
Думаєте святкує?
Він давно лежав у комі
Скоріше, то їй полегшення, а не горе
Natalia505• 26 сентября в 18:28
Ответ дляReintTycha
Краще б війни не стало в Україні
А шо в світі- мені до с@аки
Не сперечаюсь але як ви собі це уявляєте якщо вони не здихатимуть? Може не воювати, головне щоб війна закінчилась? Де логіка?
Natalia505• 26 сентября в 18:30
Ответ дляSantaMonika
Він давно лежав у комі
Скоріше, то їй полегшення, а не горе
В маргаритки вечірка.
Поля Дяченко• 26 сентября в 18:30
Теперь ждёмс, когда боброедку к себе заберёт. Ведь така любовь