Домовенок Кузя• 27 сентября 2025
Хто пробував продукцію LR
Хто пробував,або досі на коктелях LR,дієві чи просто піар?
І як вам результат?
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дієві для чого?)))
Для контролю ваги
Love_Love_Love_• 27 сентября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Для контролю ваги
Для контролю ваги є лише один єдиний спосіб: баланс КБЖВ
Диви яка я пава!• 27 сентября 2025
У мене знайомий це продавав.
Але перестав, бо вони працюють з рашкостаном.
Я пробувала лише шампуні і гелі алое. Фігня.
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Вистачає такого балансу максимум на 3 тижні,потім знову їм як звичайно
Але минулий раз результат був дуже крутий -10 см в талії та бедрах,та звичайно все повернулось
Тому думаю спробувати коктелі
Love_Love_Love_• 27 сентября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Тому думаю спробувати коктелі
А ви готуєте собі завчасно, день на перід?
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні не завчасно,просто як звичайну їжу 2-3 рази на день
Але їла в основному дуже багато гречки,вівсянки і овочів,хоча від помідорів відводилась в той період
Також відмовилась від цукру майже повністю на час дієти,і менше солей бо маю проблеми з нирками
Люблю порядок• 27 сентября 2025
Я пробувала на презентації, мерзотний смак та консистенція. Косметика на рівні дешевого масмаркету. Хіба що помада відносно нормальна
Люблю порядок• 27 сентября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
На такій дієті ви втрачаєте власну мʼязову тканину, тому потім знову набираєте, причому замість втрачених мʼязів набираєте жири і при попередній вазі у вас ще більші обʼєми
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Ні об’єми не більші ніж були,і вага менша хоч і дієту вже давно не тримала
Love_Love_Love_• 27 сентября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
А що не так з помідорами і нашо багато гречки?
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую за відгук
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Не лише гречки,але гречку я дуже люблю,також вона має більший вміст білків,заліза та взагалі більш корисна і більше нисищає організм,від помідорів періодично відмовляюсь бо маю пробеми з нирками,писала вище
Love_Love_Love_• 27 сентября 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ваше харчування має бути збалансованим і готовим сьогодні на завтра, а не все те що ви робите
Домовенок Кузя
• 27 сентября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні я так не вважаю,можна запланувати з ранку що буду їсти і вже поступово готувати,воно не є менш збалансовано від того що я готую його в той самий день
Та і я не люблю їжу їсти на наступний день
Я так само можу розписати собі навіть на тиждень меню, а готувати перед прийомом їжі,і це нормально