Я тут с краю постою• 29 сентября в 10:16
Схуднення при передклімаксі
Всім привіт. Нарешті вияснила причину свого поганого самопочуття протягом вже двох років, бо всі симптомі зписувала на стрес.
Виявляється в мене вже періменопауза. Звідсі приливи, сильне порушення сну, біль в суглобах та набір ваги
Вагу скинути не можу вже третій рік, зайвих 20 кг. Набрала повільно за ці роки, і скільки не сиділа на дієтах, скінути більше 1-2 кг не можу. Мені дуже важко, почали болити ноги із-за такого навантаження
Я все життя борюся з зайвою вагою, бо схильна до набору ваги. Але за допомогою дієт завжди вдавалося скидати та триматися більш менш в нормі. Зараз я харчуюся, як при інсулінорезистентності три рази на день, бо маю додатково високий інсулін крові. Відповідно все солодке, хлібне, вуглеводне, з високим глікемічним індексом виключено. В основі харчування білки та овочі. Також приймаю глюкофаж та різні добавки для зниження цукрів. Але вага стоїть на місці і не рухається взагалі(((( Справа ще ускладнюється тим, що я мало рухаюся із-за болей в ногах, не можу виконувати вправи, ніг ледь вистачає на переміщення та домашні вправи
Ендокринолог сказала, що я не зможу схуднути в період менопаузи зовсім, хоч би ще не набрала. А в мене вже це не просто естетична проблема- це проблема існування, коли важко ходити та нестерпно болять ноги.
Поділіться своїми історями будь ласка, чи хтось зміг скинути вагу в цей період життя чи це дійсно неможливо? Чи хтось зміг схуднути після завершення менопаузи? Бо відчуваю, що життя вже стає нестерпним( Вік 47, а відчуваю себе повною розвалиною
Я тут с краю постою
• 29 сентября в 14:58
Ответ дляШвидка Настя
Какие обезболивающие вы пили? А то мне врач назначала, но они все идут как краткосрочный приём, на 5 дней.
Абсолютно всі знеболювальні приймаються коротким терміном до 5 днів
Просто коли людям болить, то вони перевищують цей строк.
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:59
Ответ дляЯ тут с краю постою
Місячні регулярні. А звернулася з приводу приливів, щось вони мене дуже лякали. І порушення сну. Я щоночи прокидаюся в 3 години, в поту, в ознобі, ак збудження якесь.Потім проходить це, але все одно вже до ранку сон дуже неглибокий. І велика дратівливість, агресія, причому в цілому я все життя спокійна. Відсутність лібідо. Ну лікар зробила УЗД, дивилася там якісь фолікули. Потім сказала, оскільки я вам призначу виключно фітопрепарат, то витрачати кошти на гормональні аналізи прямо зараз не треба, оскільки ознаки передклімаксу є, але народжувати мені вже не треба і ЗГТ підбирати прямо зараз не можна. Вона сказала ЗГТ із-зі високого інсуліну не можна. Тому каже, поприймайте фітоестрогени поки що. Плюс сказала, що стан періменопаузи тривалий, ще знадобиться робити повний спектр аналізів, а поки тільки начало, то запропонувала фітопрепарат. Мені на ньому набагато легше зі сном та приливами стало
Дякую. А який саме препарат з цемицефугою? В мене також передменопауза, сильні проблеми зі сном. Приймаю цемицефугу вже місяць,а результату 0.
Карамбулкул• 29 сентября в 14:59
Ответ дляЯ тут с краю постою
Як ви думаєте, дієтолог допоможе? Я зверталася до декількох онлайн, вони висилали меню. Нічого це не дало. Де знайти нормального дієтолога?
Не допоможе ніхто, лише ви сама.
Не обмежуйте себе в продуктах, треба їсти все що хочеться, навіть вуглеводи, але потрохи. Все похудання в голові.
І робіть вже силові вправи сидячи, лежачи... нарощуйте мязи, тоді і розженеться метаболізм. Крутіть велотренажер, гантелі в руки. Прогулянки і 8год сну.
Основна проблема віку - дефіцит руху і атрофія м´язів. 2 підходи по 15 хв силових вправ вдома, повно відео в ютуб, купіть гантелі та резинки.
Воно хитро працює, покачали мязи, так щоб боліло на наступний день, поїли салату з мясом і спати, увісні худнете.
З понеділка на дієті• 29 сентября в 15:01
Ответ дляЯ тут с краю постою
В процесі спілкуванні в темі вияснилося, що одні радять споживати 1200 ккал до кінця життя, а інші 1700 для схуднення. Я споживаю посередині, 1450, осталося вияснити, в яку сторону рухатися- зменшити чи збільшити калораж)) Бо обидва коментратори лікарі, а ось бачите, точка зору різна. На 1450 ккал я не худну.
1200 кКал для схуднення, а 1500 кКал для підтримки ваги. От і вся математика. Знаю по собі.
Я в менопаузі вже 7 років, також почала набирати вагу перед цим і почала рахувати калорії. Надалі це на все життя - контроль харчування, інакше буде ожиріння. Так, я також схильна до надлишкової ваги. І контролюю своє харчування все життя, але в нашому віці вже дієти не допомогають, а тільки шкодять.
Тому контроль Ккал та БЖВ і буде все в нормі.
80% ваги це харчування, а 20% це тренування. І тренування це не про вагу, а про форму.
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 15:03
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Як вам вдається? Ви напевно весь час голодна,це ж дуже мало їжі…
Я тут с краю постою
• 29 сентября в 15:03
Ответ дляСинди Кроуфорд
А ви яку приймаєте?
Вона мені приписала якісь аптечний препарат, але я подивилася, там тої цеміцифуги дуже мало. І купила БАД Цимицифуга (Black Cohosh) від dr. Swanson, показала лікарю, вона затвердила. За два тижні мені легше стало значно
Я тут с краю постою
• 29 сентября в 15:05
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Дякую. Значить зменшу порцію ще. До 1200.
Я тут с краю постою
• 29 сентября в 15:06
Ответ дляСинди Кроуфорд
Чого? Я ж зараз також харчуюся на 1450, всього достатньо. Просто так, дійсно, це режим такий суворий, що зайвого не можна, але коли звикаеш то не голодно...
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 15:07
Ответ дляЯ тут с краю постою
А ви яку приймаєте?
Ви по 1 капс. вден приймаєте чи по 2? Бачу,у вас дозування також 500 мг
В мене така. Там ще непоганий комплекс трав, але чомусь не діє(
Щебетуха• 29 сентября в 15:10
Ответ дляШвидка Настя
Все, поэтому не могу советовать и не буду называть. Я только за себя могу отвечать, просто по другому у меня не выходило, но я очень не люблю по врачам бегать, поэтому рисковала, другим не советую.
Тушьмушьнюшь• 29 сентября в 15:11
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ничего нового и уникального не придумали еще.
Оторвать зад от дивана и начать двигаться. Начинайте по чуть чуть, с упражнений и ходьбы. Пойдет вес вниз, будет легче становиться с каждым днем. И еще... спать в 23-00 и никаких стрессов.
Инсулин у вас высокий, т.к. вес большой.
Кстати,я когда стала ложиться раньше спать,вес немного ушел сам по себе хотя я не толстая.
Тушьмушьнюшь• 29 сентября в 15:14
Ответ дляДружная семейка
Я старше вас.Со здоровьям тоже проблемы. Если ем ’на ведро меньшьше’, худею. Движение помогает в целом для здоровья, тонуса. Но по похудению - кординально - нет. Вы попробуйте записать все что вы сьели и посчитать.
У меня бока уходят и от упражнений
Швидка Настя• 29 сентября в 15:14
Ответ дляЩебетуха
Понимаю. Я тоже не люблю, но пришлось. Пока пила таблетки было лучше, перестала - спина болит так же, если не ещё сильнее, чем до лечения.
Сунуся в чужі справи• 29 сентября в 15:14
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні, не призначили. Лікар не дозволила. Призначила тільки фітопрепарат Цеміцифугу. Я ії приймаю два тижні, покращився сон та зникли майже приливи. Але ж не думаю, що вплине на вагу
А чому не дозволила? Дивно. Зменшувати калораж неможна, ви потім від капустного листка набирати будете.
Я тут с краю постою
• 29 сентября в 15:15
Ответ дляСинди Кроуфорд
Одну.
Я тут с краю постою
• 29 сентября в 15:17
Ответ дляСунуся в чужі справи
ЗГТ має протипоказання по різним напрямкам, не всім можна. В мене високий інсулін та варікоз. Тому не дозволила поки що
Альфред Шнитке• 29 сентября в 15:23
В мене схожа ситуація( рання пременопауза. Я перестала кормити груддю дитину в 38 і до 40 набрала більше 10 кг(( перейшла з С в Л. Харчування не пп, але воно не мінялось принципово за останні роки.
Я не вірю лікарям, які кажуть що типу менопауза нічого не значить, це все ваше харчування. Все ж таки метаболізм уповільнюється. Але також розумію і свою частину відповідальності за вагу: їжа, недосипи, стреси. Робота сидяча, хожу 2 рази на хілз і 1-2,на фітнес. Що робити поки не знаю, планую піти до психолога який займається харчовими розладами…
Мааарковная• 29 сентября в 15:45
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так, сидяча
Одна из причин боли в суставах это застой желчи.У вас был постоянный стресс,от стресса застой желчи и тогда болят и ноги.
От застоя желчи не выводятся лишние гормоны отсюда и лишний вес и другие последствия,всё взаимосвязано.Работайте с печенью она отвечает за гормоны и лишний вес.Отток желчи,попейте календулу,кушайте по немногу сливочного масла,нужно хорошее масло кушать,соленое сало,пить горячую воду за 15 минут до еды,вода градусов 50,это всё дает отток желчи.Печень любит капусту ,чистится капустой в рацион по чуть чуть добавляйте сырой капусты или просто капусту и лишний вес может уходить.Делайте капусту по корейски на ютубе есть рецепты.
Другая причина боли в ногах в суставах не поступает кровоток в колени у вас сидячая работа,Вы не ходите.Хоть иногда телепайте ногами,) сидя,чтобы в колени попадал кровоток.
Не знаю помогает ли здесь диафрагмальное дыхание, но оно хорошо для внутренних органов и для оттока желчи,как его делать есть в интернете.
ЛюбимаЯНЬ• 29 сентября в 16:08
Ответ дляЯ не тону
Заиисуйте все що їсте в додаток (лічильник кбжу), Там побачитие, може бути недобор білку, треба їсти 1,5 г на кг ваги
Порекомендуйте, будь ласка, додаток (лічильник кбжу).
Бо стільки всього багато, що я розгубилась.
ЛюбимаЯНЬ• 29 сентября в 16:09
Ответ дляЧесно брешу
я 1700 ела , на 1200 не худешь. препаратов не было особых не было , все витаминные : Инозитол, Д, омега.. обычные
Як діє для схуднення Інозитол?
Покорительная• 29 сентября в 16:11
Ответ дляЯ тут с краю постою
Прямо меню в мене немає. В мене є певний перелік продуктів, що я споживаю. Яйця, грецький йогурт, творог, куряче філе або бедра, риба. Мясо/рибу або відварюю або запікаю в духовці. До них овочі тушені або свіжі. На гарнір іноді макарони з сочевиці, відварна перлова крупа
Дело в размере порции. Вы едите ровно на свой вес. Я съем за раз половинку грудинки курицы и я наелась. Сомневаюсь сильно, что вы едите столько же
Покорительная• 29 сентября в 16:15
Ответ дляЯ тут с краю постою
ну так я і їм на 1450 ккал по меню з інтернету- простєйші страви.
На 2500кал ваш вес, вот столько вы и едите. 1400 ем я, так у меня вес 59кг
Покорительная• 29 сентября в 16:16
Ответ дляЯ тут с краю постою
Звичайне для мене означало на 1600-1700 ккал, я розраховувала калораж на підтримці. Ви думаєте можна 1200 все життя прожити? Мені здається це нереально
Ну стройные люди как то живут.
Покорительная• 29 сентября в 16:17
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я вже писала докладно вище. На 1450 калорій. Рахую програмою Фат сікрет
Программа Фат не знает количество масла, которое вы льете при жарке, а там можно пол ведра налить
Мааарковная• 29 сентября в 16:23
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так, сидяча
И от сидячей работы тоже застой желчи.Гормоны накапливаются, лишние не выводятся желчью и масса проблем со здоровьем.
Крим мій• 29 сентября в 16:30
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так, сидяча
В мене також сидяча робота предменопауза, схудла на 16кг з 68 до 52 . За 1рік. Був просто підрахунок калорій 1200 не більше .
100pudov• 29 сентября в 16:42
Співчуваю, мені теж 47 і пременопауза, з симптомів нерегулярний цикл і головні страшні болі. Маю купу проблем з ногами: порваний меніск, вибитий сустав і запалення, ревматизм з дитинства, пяточну шпору. Ще і щитовидку з проблемами. Лікувала ноги усім. Помірна ходьба, зручне взуття. Підтримуючі чутки та повязки. Я хожу скільки можу. Робота теж сидяча.
Вагу тримала завжди на пп. Після початку війни набрала 10 кг, скинула 5 на обмеженні харчування і русі. Зараз хочу скинути ще 5.
Розумієте вам треба вирішувати з ногами, бо інакше далі ви зовсім ходити не зможете. Шукайте лікарів, мануальщиків. По вазі, зменшіть порції, багато білку це основне. Здоров´я
Ответ дляЯ тут с краю постою
Этими продуктами тоже можно переесть. Купите точные весы и взвешивайте все и записывайте, вы удивитесь сколько вы на самом деле съедаете.
Вишнёвая Леди• 29 сентября в 16:52
Ответ дляparele
Я зараз в періменопаузі, з квітня скинула 6 кг. В мене немає інсулінорезістентності, тому допоміг просто підрахунок КБЖУ та активність.
В Вашому випадку треба теж вирахувати свою норму, тільки не просто калорій, а БЖУ, виключити повністю перекуси, останній прийом їжі - не пізніше 17 години, 2, максимум три прийоми.
Ви або не доїдаєте, або переїдаєте. Іншіх варіантів немає.
А як цього дотриматися? Я раніше дотримувалася, а тепер не можу, жкт пішло по п...ді, як великі розриви між прийомами їжі тоді болі, і це не полікувалося, хронь вже.
Престидижитатор• 29 сентября в 17:05
Ответ дляДиверсификация
Почему Вы думаете, что все толстушки непременно ленивые и не занимаются спортом? Что это за унижение ’оторвите зад’?
Вы знаете сколько полных людей заняты на физических работах? Почему Вы решили, что ’вечнохудеющие’ - это неприменно вечно лежащее и неподвижное существо? У меня масса примеров, когда человек занят физическим трудом, нахаживает по 10 км без спортзала, но вес стоит, как вкопанный.
Мой муж работает в пекарне, тяжёлая физическая работа, похудел на 20 кг. А женщины, которые там не худеют, как думаете почему?)