Я тут с краю постою• 29 сентября в 10:16

Схуднення при передклімаксі

Всім привіт. Нарешті вияснила причину свого поганого самопочуття протягом вже двох років, бо всі симптомі зписувала на стрес.
Виявляється в мене вже періменопауза. Звідсі приливи, сильне порушення сну, біль в суглобах та набір ваги
Вагу скинути не можу вже третій рік, зайвих 20 кг. Набрала повільно за ці роки, і скільки не сиділа на дієтах, скінути більше 1-2 кг не можу. Мені дуже важко, почали болити ноги із-за такого навантаження
Я все життя борюся з зайвою вагою, бо схильна до набору ваги. Але за допомогою дієт завжди вдавалося скидати та триматися більш менш в нормі. Зараз я харчуюся, як при інсулінорезистентності три рази на день, бо маю додатково високий інсулін крові. Відповідно все солодке, хлібне, вуглеводне, з високим глікемічним індексом виключено. В основі харчування білки та овочі. Також приймаю глюкофаж та різні добавки для зниження цукрів. Але вага стоїть на місці і не рухається взагалі(((( Справа ще ускладнюється тим, що я мало рухаюся із-за болей в ногах, не можу виконувати вправи, ніг ледь вистачає на переміщення та домашні вправи
Ендокринолог сказала, що я не зможу схуднути в період менопаузи зовсім, хоч би ще не набрала. А в мене вже це не просто естетична проблема- це проблема існування, коли важко ходити та нестерпно болять ноги.
Поділіться своїми історями будь ласка, чи хтось зміг скинути вагу в цей період життя чи це дійсно неможливо? Чи хтось зміг схуднути після завершення менопаузи? Бо відчуваю, що життя вже стає нестерпним( Вік 47, а відчуваю себе повною розвалиною
Дона Ко Ко• 29 сентября в 13:20
Ответ дляДиверсификация
Почему Вы думаете, что все толстушки непременно ленивые и не занимаются спортом? Что это за унижение ’оторвите зад’?
Вы знаете сколько полных людей заняты на физических работах? Почему Вы решили, что ’вечнохудеющие’ - это неприменно вечно лежащее и неподвижное существо? У меня масса примеров, когда человек занят физическим трудом, нахаживает по 10 км без спортзала, но вес стоит, как вкопанный.
Бо ті повні люди, які зайняті на фізичних роботах потім після або під час роботи перебирають норму калорій. Це елементарна фізика. Закон збереження енергії/мас. Нічого не виникає з нічого. Є та енергія, яку людина отримує, є та, яку витрачає. Якщо витрачає менше, ніж отримує, то має плюс маси. Якщо витрачає більше, ніж отримує, то має мінус. Ви можете хоч волосся на собі рвати і казати, що це працює не у всіх, але це працює у всіх, бо це один з фундаментальних законів Всесвіту
Плекаю думи• 29 сентября в 13:25
Ответ дляЯ тут с краю постою
Прямо меню в мене немає. В мене є певний перелік продуктів, що я споживаю. Яйця, грецький йогурт, творог, куряче філе або бедра, риба. Мясо/рибу або відварюю або запікаю в духовці. До них овочі тушені або свіжі. На гарнір іноді макарони з сочевиці, відварна перлова крупа
Автор, давайте з початку - в якій кількості вживаєте? Якщо ви дійсно шукаєте причину - в сирому вигляді зважуйте продукти, і якщо заправляєте салат чи змащуєте однією теж врахуйте, потім порахуйте в калоріях за день і ви здивуєтеся як на кориснвй їжі можна поправитися
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 13:28
Ответ дляПлекаю думи
Я вже писала докладно вище. На 1450 калорій. Рахую програмою Фат сікрет
Плекаю думи• 29 сентября в 13:30
Ответ дляЯ тут с краю постою
Точно не на око, а через ваги, 100%?
Бо я на цьому попалась.
З чого ви визначили собі норму?
Якщо не справляєтеся - варто під супровід спеціаліста
Диверсификация• 29 сентября в 13:43
Ответ дляДона Ко Ко
Так я ж про это и говорю - ключ всех проблем в питании
НашлаПерепискуМужа• 29 сентября в 13:49
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чому я цього не знаю? Я знаю, що мені важливий рух.
Але не можу займатися спортом з причин, що озвучила вище. Тому що я повинна працювати і заробляти гроші, а не сидіти в кріслі та пересуватися на милицях. Дивно, що ви досі цього не зрозуміли.
Якщо б все було так просто - мало їжі та багато спорту- то може не було б такої моєї теми?
Так оно и есть просто. Нет другого способа - поймите. Хоть ещё миллион страниц тут напишите про ваши больные ноги.
Дона Ко Ко• 29 сентября в 13:49
Ответ дляДиверсификация
І в руху, тобто у витратах. Можна навіть не скорочувати калораж, але дуже сильно збільшити витрати енергії.
Дона Ко Ко• 29 сентября в 13:51
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ви все рахуєте, що з´їдаєте? Може там насіння/горішків пакетик з´їли на роботі, чи печиво з чаєм... бо багато хто вважає, що то й не їжа взагалі.
Айболитная• 29 сентября в 13:52
Ответ дляЯ тут с краю постою
Лікар сказала, що в мене високий інсулін. І призначила глюкофаж саме для його зниження. Він в мене 14. А глюкоза крові на верхній межі норми тримається. Глікований гемоглобін 5,86
Высокий инсулин понижается спортом
Щебетуха• 29 сентября в 13:52
Ответ дляДона Ко Ко
Очень сильно это как? Посмотрите сколько тратится калорий при разных нагрузках, это очень мало, как ни старайся, без урезания питания не обойтись.
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:01
Ответ дляДона Ко Ко
в мене 3 рази харчування, без перекусів
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:13
Ответ дляЯ тут с краю постою
Як ви думаєте, дієтолог допоможе? Я зверталася до декількох онлайн, вони висилали меню. Нічого це не дало. Де знайти нормального дієтолога?
А що у вас по щитовидці? Гормони перевіряли? Бо якщо гіпотериоз,то дієти майже не працюють
Щебетуха• 29 сентября в 14:13
Ответ дляСинди Кроуфорд
Чушь.
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:16
Ответ дляЩебетуха
Чушь.
Ні.не чушь. Якщо ліками компенсований стан,то худнули легше, а якщо виражена гіпофункція,то сповільнюється метаболізм і затримується вода в організмі.
Пс. Лікар
Fancy Love• 29 сентября в 14:17
Ответ дляЯ тут с краю постою
Може і в мене вага стоїть із-за того, що я їм на 1450?
Але страшно споживати більше ніж розраховано програмою.
Я рахувала, що мені для схуднення потрібно споживати саме 1450, тримаюсь в цих межах, третій місяць, але зовсім нічого((
А он деякі коментароти вище навпаки пишуть, знизити до 1200 та ввести розвантажувальні дні на яблуках або кефірі
І от кого слухати?(((( Я у відчаї вже
Постійно знижувати калорії - це шлях в нікуди. З віком втрачається м´язова тканина, що теж веде до уповільнення обміну речовин. Єдиний вихід - силові навантаження. Це дозволить і худнути простіше, і зберегти здоров´я, і мати гарну фігуру. Навіть з вашими нюансами можна підібрати силові індивідуально разом зі спеціалістом. Це взагалі не проблема.

Харчування у вас не збалансоване, жирів практично немає - це велика помилка. Чомусь до цих пір багато хто вважає, що жири - це погано. Погано - це трансжири, а звичайні мають бути в адекватній кількості як рослинні, так і тваринні.
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:18
Ответ дляСинди Кроуфорд
Перевіряла нещодавно. Нижня межа норми. Поки діагнозу ніякого не поставили.
Тільки високий інсулін, дефіцит вітамін Д та низький феритин. Від всього приймаю препарати
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:21
Ответ дляСинди Кроуфорд
Пс. Лікар
Хм, а доречі я стала помічати, що є набряки, на ногах особливо помітно
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:25
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тобто мені орієнтуватися на ваші слова, бо ви лікар, вірно?
Перейти на 1200 ккал та влаштовувати розвантажувальні дні? Тільки так?
Ні,не робіть цього. Я згідна із панею в великих окулярах. Вам треба трішки збільшити калораж. Пропити заспокійливі і протизапальні,щоб зменшити біль та запалення.
Легкі снодійні,якщо є портеба,щоб добре висиплятися.
Ваш організм в стресі і запасає кожну калорію.
Щебетуха• 29 сентября в 14:30
Ответ дляСинди Кроуфорд
Пс. Лікар
Вода, а не жир. И кто годами ходит без компенсации?
Пс. Имею мужа и дочь с этой проблемой. Муж никогда не страдал лишним весом, очень активный физически и питается без пережоров. У дочери было лишних 20 кг, успешно похудела на дефиците и уже два года поддерживает вес.
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:33
Ответ дляЯ тут с краю постою
Нижня межа ТТГ?
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:35
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так, а та пані, що рекомендувала 1200, теж лікар.
І бачите, навіть в цій темі у лікарів не має одної думки про калораж.
Так само, мабуть, і з дієтологом вийде. Одна одне скаже, інша інше((
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:36
Ответ дляЩебетуха
Візьміть пряник для чоловіка і дочки.
Сперечатися з вами не буду
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:37
Ответ дляСинди Кроуфорд
Нижня межа ТТГ?
Подивилася аналізи.
Ні, не нижня. Ендокринолог сказал що понижене, але референси в нормі...
ТТГ 1,53, Т4-1,14, Т3 - 2,6
Сунуся в чужі справи• 29 сентября в 14:39
Вам призначили ЗГТ? Це має допомогти, плюс їсти більше білка
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:42
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ні, не призначили. Лікар не дозволила. Призначила тільки фітопрепарат Цеміцифугу. Я ії приймаю два тижні, покращився сон та зникли майже приливи. Але ж не думаю, що вплине на вагу
Синди Кроуфорд• 29 сентября в 14:44
Ответ дляЯ тут с краю постою
А місячні у вас ще регулярні? На основі чого поставлений передклімакс?
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:50
Ответ дляСинди Кроуфорд
Місячні регулярні. А звернулася з приводу приливів, щось вони мене дуже лякали. І порушення сну. Я щоночи прокидаюся в 3 години, в поту, в ознобі, ак збудження якесь.Потім проходить це, але все одно вже до ранку сон дуже неглибокий. І велика дратівливість, агресія, причому в цілому я все життя спокійна. Відсутність лібідо. Ну лікар зробила УЗД, дивилася там якісь фолікули. Потім сказала, оскільки я вам призначу виключно фітопрепарат, то витрачати кошти на гормональні аналізи прямо зараз не треба, оскільки ознаки передклімаксу є, але народжувати мені вже не треба і ЗГТ підбирати прямо зараз не можна. Вона сказала ЗГТ із-зі високого інсуліну не можна. Тому каже, поприймайте фітоестрогени поки що. Плюс сказала, що стан періменопаузи тривалий, ще знадобиться робити повний спектр аналізів, а поки тільки начало, то запропонувала фітопрепарат. Мені на ньому набагато легше зі сном та приливами стало
З понеділка на дієті• 29 сентября в 14:53
Ответ дляЯ тут с краю постою
Харчування правильне, але якщо при такому харчуванні не худнете значить порції завеликі.
Якщо буде дефіцит калорій то і буде знищення ваги.
Спробуйте рахувати калорії і зважувати всі свої порції і Ви здивуєтесь скільки Ви перебираєте. То тільки так здається, що вага не йде а я не переїдаю. Ні, буде дефіцит - буде втрата ваги.
Швидка Настя• 29 сентября в 14:55
Ответ дляЩебетуха
У меня тоже было так как у вас, только веса ещё больше лишнего. Тоже как замкнутый круг, двигаешься больше или ешь меньше - в итоге адская боль, особенно по ночам. Не советую, но сама начала пить обезбаливающее каждый день и только тогда смогла. Когда вес стал меньше, а мышцы сильнее, то болеть стало реже и не так сильно, на сегодня минус 40 кг за год. Всё же лучше с врачом решать эти моменты.
Какие обезболивающие вы пили? А то мне врач назначала, но они все идут как краткосрочный приём, на 5 дней.
автор Я тут с краю постою • 29 сентября в 14:57
Ответ дляЗ понеділка на дієті
В процесі спілкуванні в темі вияснилося, що одні радять споживати 1200 ккал до кінця життя, а інші 1700 для схуднення. Я споживаю посередині, 1450, осталося вияснити, в яку сторону рухатися- зменшити чи збільшити калораж)) Бо обидва коментратори лікарі, а ось бачите, точка зору різна. На 1450 ккал я не худну.