Я тут с краю постою• 29 сентября 2025

Схуднення при передклімаксі

Всім привіт. Нарешті вияснила причину свого поганого самопочуття протягом вже двох років, бо всі симптомі зписувала на стрес.
Виявляється в мене вже періменопауза. Звідсі приливи, сильне порушення сну, біль в суглобах та набір ваги
Вагу скинути не можу вже третій рік, зайвих 20 кг. Набрала повільно за ці роки, і скільки не сиділа на дієтах, скінути більше 1-2 кг не можу. Мені дуже важко, почали болити ноги із-за такого навантаження
Я все життя борюся з зайвою вагою, бо схильна до набору ваги. Але за допомогою дієт завжди вдавалося скидати та триматися більш менш в нормі. Зараз я харчуюся, як при інсулінорезистентності три рази на день, бо маю додатково високий інсулін крові. Відповідно все солодке, хлібне, вуглеводне, з високим глікемічним індексом виключено. В основі харчування білки та овочі. Також приймаю глюкофаж та різні добавки для зниження цукрів. Але вага стоїть на місці і не рухається взагалі(((( Справа ще ускладнюється тим, що я мало рухаюся із-за болей в ногах, не можу виконувати вправи, ніг ледь вистачає на переміщення та домашні вправи
Ендокринолог сказала, що я не зможу схуднути в період менопаузи зовсім, хоч би ще не набрала. А в мене вже це не просто естетична проблема- це проблема існування, коли важко ходити та нестерпно болять ноги.
Поділіться своїми історями будь ласка, чи хтось зміг скинути вагу в цей період життя чи це дійсно неможливо? Чи хтось зміг схуднути після завершення менопаузи? Бо відчуваю, що життя вже стає нестерпним( Вік 47, а відчуваю себе повною розвалиною
РокерША• 29 сентября 2025
Ответ дляСвятатабожа
У мене на завтра так, маю 56,5 комфортно 53..ріст 162, 45років, по аналізах цукор на верхній межі, хоча солодке просто не люблю та фрукти також..Сніданок (10:00)
Омлет 2 яйця + цибуля 30 г + зелень 10 г → 178 ккал, 14 г білка, 12 г жирів
Салат: помідор 100 г, огірок 100 г, олія 5 г → 48 ккал, 1,5 г білка, 5 г жирів
Обід (14:00)
Креветки відварені – 150 г → 150 ккал, 30 г білка, 1,5 г жирів
Броколі 150 г + олія 5 г → 95 ккал, 4 г білка, 5,5 г жирів
Полудень (17:30)
Бульйон овочевий 250 мл → 25 ккал, 2 г білка, 0 г жирів
Яйце 1 шт. (50 г) → 78 ккал, 6,5 г білка, 5,5 г жирів
Стручкова квасоля 100 г + олія 5 г → 50 ккал, 3 г білка, 5 г жирів
Вечеря (20:00)
Куряче філе 120 г → 132 ккал, 25,2 г білка, 2,8 г жирів
Салат: огірок 100 г, шпинат 50 г, зелень 20 г, олія 5 г → 31 ккал, 2,4 г білка, 5 г жирів
Перекуси
Редиска 100 г + часник + лимон + чилі → 20 ккал, 1 г білка, 0 г жирів
Стручкова квасоля 150 г + часник + лимон + чилі → 35 ккал, 2 г білка, 0 г жирів
День 2 – Підсумок: ~922 ккал, 86 г білка, 37,3 г жирів
Можна додати трохи олії (5–10 г) або ще яйце на сніданок для доведення калорій до ~1200.
Ужас
На улице ела говяжий стейк с яицами пашот и салатом на 300 грамм
Вы же долго не протянете на этом меню
Katrya.• 29 сентября 2025
Поділюся досвідом, може комусь зайде. Також маю преклімакс, Амг 0,36, цукор трохи підвищен, але не критично. 2 роки боролася з вагою, кето до 2 міс., потім не витримала, підрахунок калорій 1200-1400 протягом 3 міс. + 5000-10000 кроків щодня, інтервальне 6 міс. Вага носилась то вверх то вниз 2-3 кг і все.
Плюнула, зайнялась менталкою, пропила магній, залізо і К2+D але це по показам після аналізу, пішла до невролога і психіатра, бо зі сном велика ж… була. Сіла на антидепресанти. Сон налагодився і я спробувала знову худнути і чудо відбулося, я почала дуже повільно, інколи по 0,5 кг в місяць худнути. Наразі на інтервальному, бо для мене це легше всього. І помаленьку вага знижується. Сон, їжа до смаку але по трошки і будь яка активність дасть результат. Якщо немає сил взагалі, організм ніби завмирає, зберігаючи енергію.
Все вийде, головне спокій і здоров’я. Хоч це і важко наразі.
Гравіцапа• 29 сентября 2025
Ответ дляДля драки
Про гідромасаж, який в ньому сенс? Худнете? Навряд
нуу.. вроде как улучшает работу лимфатической и венозной системы. Активируются процессы обмена веществ и кровообращения. Что и способствует снижению веса.
И вообще кайф! Час в ванной лежишь и тебя херячат от пальчиков ног и до верха.
Сразу больно было. Потом супер
Яйцеголовая• 30 сентября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дякую. А який саме препарат з цемицефугою? В мене також передменопауза, сильні проблеми зі сном. Приймаю цемицефугу вже місяць,а результату 0.
Приймала Меномедин https://tabletki.ua/uk/Меномедин/1015655/
Перед сном Релаксил https://tabletki.ua/uk/Релаксил/4666/
У мене вже постменпауза. Пременопауза + менопауза проходили важко, з загостренням проблемок, які були раніше, по кардіології і неврології. Нейровегетативні симптоми були вираженими. Перепробувала декілька препаратів з циміцифурою, але зупинилася на Меномедін.
Ознаки остеопорозу виникли раніше. Вагу зберегла у нормі.
Синди Кроуфорд• 30 сентября 2025
Ответ дляKatrya.
Який антидепресант допоміг вам налагодити сон та ще й худнути?
У мене тривале безсоння, також передклімакс. Мені призначили такий,що почала від нього набирати вагу,кинула. Тепер знову мучуся((
Сунуся в чужі справи• 30 сентября 2025
Ответ дляKatrya.
А я рік лікувалася у психіатра, поки не додумалася у гінеколога ЗГТ попросити, безсоння одразу пройшло. А до того на важкому снодійному та АД не спала.
Ангел-предохранитель• 30 сентября 2025
Ответ дляasjaua
Я плаваю. Нє, я їбашу 2-3 рази на тиждень 1500 м кролем 50 хвилин поспіль, 2 зупинки по хвилині на стабілізацію пульса або надіти ласти. Мені 49. І ось що хочу сказати- не худнеш на плаванні зовсім. І ще одне головне: я бачу жінок які прийшли худнути чи що там ще вони хотять від плавання. Вони собі заробляють більше проблем тому що пливуть як бабульки в чепчиках на одеському пляжі- голова зверху і жабкою так раз-раз. Це погано! Йде напруга на шию і таз, а це привіт защемлення. Ті хто намагається кролем не лягаючи на воду головою- суглоби рук нахєр. Плюс якщо тіло ногами вниз замість ковзання паралельно поверхні- просто як на городі напахатись. Якщо щось хочете отримати від плавання корисного для свого тіла та душі - подивіться техніку хоча б на ютубі, це добра порада від мене, яка навчилася на своїх помилках.
я багато років у басейні, кроль без занурення голови. При вбитих суглобах ніг з руками все ок. Але.
Я вже років 20, як не 30, в курсі: не худнуть на фіз.активностях, де ноги не на землі (Лижі, плавання, велосипед, приміром)
Для драки• 30 сентября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Цікаво, я про останнє речення. Не знала
asjaua• 30 сентября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Якщо робити потужні та численні гребки кролем без занурення голови/ротації корпуса, суглоби плечей та ліктів ой як страждають, як і їх господарі.
ДлинноНожка• 30 сентября 2025
Ответ дляСинди Кроуфорд
Худнути мені допоміг не ад, а стриманість у їжі, але поки нормального сну не було, всі мої зусилля були марні. Але між сном і худнути, я обираю сон, бо якість життя кардинально відрізняється.
Звичайний есциталопрам.
ДлинноНожка• 30 сентября 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Мені не можна згт, в мене дисплазія шийки. Згт може збільшити ризики розвитку раку в моєму випадку.
Сунуся в чужі справи• 01 октября 2025
Ответ дляДлинноНожка
А чому не приберете дисплазію, це бомба повільної діі. Це ж все лікується. Я прибрала у гінеколога.
Стетоскопуло• 19 октября 2025
Автор, у меня пременопауза со слов врача, по результатам анализов. Мне 46 лет был вес 68, после 42 начала набирать, спрашивала врача как похудеть, сказала увы никак или сложно будет, болят суставы, спортом не могу заниматься, с мая считаю калории, ем примерно на 1100-1200. Скинула 8 кг при моем росте 168 выгляжу отлично сейчас.
ЛюбимаЯНЬ• 19 октября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Яка зараз у вас вага при рості 168?
Стетоскопуло• 19 октября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Яка зараз у вас вага при рості 168?
60 кг
ЛюбимаЯНЬ• 19 октября 2025
Ответ дляСтетоскопуло
60 кг
Ви молодець.
Стетоскопуло• 19 октября 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ви молодець.
Дякую, до 40 років важила 55 кг, була худенька, струнка, але зараз навіть не сподіваюсь…