Кавуся• 01 октября 2025
Чи поміняли б Ви посаду фінансиста на посаду документознавця якби....?
Якби заробітна плата була 25 і 35 тисяч відповідно. При нормальних умовах і атмосфери в колективі. А також, враховуючи, що поточна робота на півгодинки ближче до дому. Чи була б така різниця в зарплаті для Вас аргументом до таких змін ЧИ неварто?
Результат:
вже голосів:
52 (81.25%)
Так, поміняла б
7 (10.94%)
Ні, залишилась на своєму
5 (7.81%)
Свій варіант
Анти-анонім• 01 октября 2025
это небольшая зарплата и большая разница. поэтоиу Да. хотя финансы люблю и не люблю бумажки
Щедрик ведрик• 01 октября 2025
+10тыс и 30минут каждый день !
Я бы поменяла однозначно.
Дочитала, наоборот текущая работа ближе и я так понимаю вы ничего не хотиие менять.
Я бы меняла.
Я бы поменяла однозначно.
Я бы меняла.
Губи з філером• 01 октября 2025
Конечно не поменяла бы.
Я люблю задалбываться на работе за копейки
Мир Мир Мир!• 01 октября 2025
Які перспективи на поточній роботі? Є можливість згодом «вирости»? Колектив хороший?
Мексиканочка• 01 октября 2025
Я меняю работу только потому что на 45 минут ближе, для меня это аргумент
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
+10тыс и 30минут каждый день !
Я бы поменяла однозначно.
Я бы меняла.
Я бы поменяла однозначно.
Я бы меняла.
та не те, що не хочу, просто сумніваюся, все-таки це вихід з професії
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Конечно не поменяла бы.
я б не сказала, що задовбуюсь, робота нормальна, попередні були такі, що не продихнути
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
можливість думаю є, але не в найближчій перспективі (все занято), колектив мій норм., мені комфортно, невідомо який там
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляФрикаделька
Я б шукала роботу фінансиста з більшою зарплатнею.
так і я шукаю, але поки 0, це не Київ
Щедрик ведрик• 01 октября 2025
Ответ дляКавуся
А чем вам она так ценна ?
Мои критерии : деньги и быть человеком ( в плане беседовать с богатыми извращенцами за деньги это треш )
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
А чем вам она так ценна ?
ну як, в мене 10 років стажу, були і керівні посади, а документознавцем може бути хоч хто грубо кажучи
Диви яка я пава!• 01 октября 2025
Ответ дляГуби з філером
Конечно не поменяла бы.
Это копейки? В моем городе ещё найди работу. Вы сейчас с Киева пишите?
Сама купляю квіти• 01 октября 2025
Ответ дляКавуся
Правильно думаєте
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Що робить документознавець?
вхідна вихідна кореспонденція, реєстрація листів, номенклатура справ, можливо кадрове діловодство (табелі роб.часу)
Интимная• 01 октября 2025
З фінансистів в документознавці - легко, назад - ні.
Невідомий колектив
+ 20 годин
Мабуть я б не міняла, а ви думайте
Невідомий колектив
+ 20 годин
Мабуть я б не міняла, а ви думайте
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляИнтимная
Невідомий колектив
+ 20 годин
Мабуть я б не міняла, а ви думайте
Невідомий колектив
+ 20 годин
Мабуть я б не міняла, а ви думайте
мабуть все-таки варто на співбесіду піти хоча б
Кракадэ• 01 октября 2025
Натиснула, що поміняла б, але потім задумалась. Чи буде вам подобатись та робота документознавця? Бо може вас нудити від неї почне через пів року і ті 10 тисяч різниці не врятують ситуацію. Так, вони вас будуть тримати, але від того, що ви робите вам буде все гірше й гірше і додаткові гроші вам вже будуть не милі.
ДелиВерка• 01 октября 2025
Автор скільки вам років?
Якщо ще молодий робочий вік, я б так не скатувалась назад.
Шукала б фінансиста на більшу зп.
Але усіх водних ми не знаємо. Можливо для вас це кращий варіант.
Шукала б фінансиста на більшу зп.
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляДелиВерка
Автор скільки вам років?
Шукала б фінансиста на більшу зп.
30 років, чесно кажучи не бідую, але якось дуже мала мені зп
Пьяная вишня• 01 октября 2025
Ответ дляКавуся
Так у Вас и так особенного профессионального роста нет, иначе бы не выбирали между 25 и 35 тысячами.
Хочу в БАНю• 01 октября 2025
Я, кажучи по-вашому , авторко , документознавець, свою роботу на роботу фінансиста за гроши нізащо б не проміняла
Кавуся
• 01 октября 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Ви тільки зрозумійте в правильному контексті. Я жодним чином не хотіла принизити одну професію по відношенню до іншої чи шось таке...просто повернутися у фінанси навряд зможу (що була начальником фінансово-економічного відділу вже й не кажу навіть), але часи міняються і зп стали низькі, от і задумалась перекинутися....я навіть не знаю чи могла б це робити....це просто думки вголос