Я не Сірожа• 02 октября в 10:05
Скажіть, що вам дає щоденне створення негативних тем про погоду і постійне ниття про холоднечу?
Ви ж постійно, навіть влітку, клепаєте теми, яка погана погода, і в інших темах про погоду часто жалієтесь, що мерзнете і хворієте.
То може ефективніше буде підлікувати судини і покращити імунітет замість того, щоб постійно жалітися на погоду?
Маска-0b9f• 02 октября в 10:09
У нас, Миколаївська область.Позавчора змушені були увімкнути опалення
bespe4na_mavpa• 02 октября в 10:09
Ответ дляЯ не Сірожа
Есть люди, которым кроме погоды и кто что ел - поговорить не о чем, им просто не интересно что-то еще)
Я не Сірожа• 02 октября в 10:11
Ответ дляМаска-0b9f
Миколаїв.
Дощ був лише позавчора, вже й висохло все.
Зараз +16, хмарно, безвітряно.
Маска-0b9f• 02 октября в 10:14
Ответ дляЯ не Сірожа
Миколаїв.
Зараз +16, хмарно, безвітряно.
Я знаю.Я за 20 км від Миколаєва.У нас вчора лило двічі - зранку і ввечері.Їздила ввечері в Миколаїв,поки чекала хвилин п´ять автобуса,змокла навіть під парасолькою.А приїхала в місто,а там сухо.