Новорічна пальма• 02 октября в 16:41
Він хамло чи я пила Дружба?
Сьогодні 15 років нашого знайомства. Чесно, сама згадала тільки вранці. Сказала чоловіку, він теж призабув. Ну й нічого страшного, я без фанатизму до того.
Зараз попросила вийти в магазин, купити молока й води. Приходить, либиться, дістає з сумки стаканчик морозива, протягує мені, каже: вітаю!
І тут в мене підгоріло! 🤬
Кажу, ти знущаєшся чи шо? Нащо це знецінювання?!
Тепер думаю, може то справді була гарна спроба, з гумором так би мовити? А я відразу з психом. Як воно зі сторони?
І тут в мене підгоріло! 🤬
Результат:
вже голосів:
212 (72.11%)
Жінка психичка
53 (18.03%)
Чоловік недолугий з тим морози
29 (9.86%)
Тиць
Борисфенка• 02 октября в 18:18
Я нарешті зрозуміла - це все від злиднів, їй все життя дарували дрібниці і ніколи не дарували щось суттєве.
Пані з калабані• 02 октября в 18:18
Ответ дляNathalie27
Вам ніколи не робили маленькі сюрпризи?
морозиво це сюрприз ? це їжа. як і буханка хліба.
Новорічна пальма
• 02 октября в 18:27
Ответ дляБорисфенка
Просто капець, що Ви пишете
Борисфенка• 02 октября в 18:30
Ответ дляНоворічна пальма
Просто капець, що Ви пишете
Це називається метод зондування - висувати версії і дивитися на вашу реакцію. Щоб ви сама зрозуміла, що ж вас так трігернуло.
Полонянка SexShop-а!• 02 октября в 18:49
Ответ дляНоворічна пальма
В тому то й справа, що ніякого особливого свята немає. Від душі обнялись вранці та і все.
До чого тут це морозиво з іздевательскою посмішкою?
Надо было минетом разбудить.
Потом отправить за молоком
И скинуть картинку колечка с надписью ’красивое’)
Потом отправить за молоком
Полонянка SexShop-а!• 02 октября в 18:54
Ответ дляНоворічна пальма
Ок. Відзеркальте на себе.
Вы прикидається вранці і згадуєте, що сьогодні у вас інтимна дата з чоловіком - наприклад, день знайомства, як у мене. Уявили? Тільки ж так, по чесному уявити, занурились у ситуацію, ок?
Нагадали милому, він вас приобняв, вам це приємно. Ви ніколи не святкували цей день з помпезномтями, матеріальні подарунки взагалі не є вашим пріоритетом (бо мене вже звинуватили, що справа лише в цьому) просто пам´ятаєте його і вам це гріє душу. Такий собі день єдності у вашій сім´ї.
День пройшов за побутовими справами, все добре. Ввечері чоловік йде в найближчий продуктовий, заходить в двері і з саркастичною посмішкою протягує вам (скажімо) пляшку Коли.
В мене було перше питання в голові: нащо? Для чого це? Це якийсь дурний жарт? Ти щось цим хотів сказати, знецінити?
Без обид, купите тест
Плету корзинки• 02 октября в 18:59
У вас лично в остальном всё хорошо? Мужчины все дурашки, во всяком случае мне не попадались такие чтобы со всеми праздниками «правильно» поздравляли. Как то муж на 14 февраля приехал со сникерсом, который купил на заправке, по пути домой. Я тогда тоже не смогла сдержать разочарования, да и психанула. а сейчас осознаю что у меня была депрессия в тот момент. Психовать не стоит. Разговаривайте конструктивно. Говорите сами как вы ходите провести праздник. Можно зеркалить. Но не психуйте. А если не можете сдержать психи - спросите в первую очередь себя, почему такая эмоциональная реакция
Гжегож Бженчишчикевич• 02 октября в 19:15
Ответ дляПриму в дар
Так а ЩО Ви хотіли від нього?
как в том анекдоте: а сейчас бы уже отсидел и вышел 🤣
Оце потужно• 02 октября в 19:28
Ответ дляПриму в дар
Якщо одружені, то Ви взагалі якась чиконута, вибачте, ще і знайомство святкувати.
Знайомство, перші обійми, перший поцілунок, перша весна, літо і осінь 👍
Почемучечка• 02 октября в 19:38
Полистала, почитала ответы обиженной жены.
А мужчина - молодец. И он просто не знает с какого бока подойти к супруге: ей всё не так по жизни.
3@йk@• 02 октября в 19:48
Ответ дляНоворічна пальма
Та ніхто нічого не щбирався святкувати, ніхто нічого не збирався дарувати!! З цим все ок.
Питання геть в іншому!
А почему вы заранее не напомнили, не предложили где-то поужинать, не купили подарок? Вы сами забыли
Гжегож Бженчишчикевич• 02 октября в 20:41
Ответ дляНоворічна пальма
Якщо треба пояснювати, - то пояснювати не треба.
Ми ніяк ніколи цю подію не святкуємо. Не потрібні й подарунки. Ніякі.
Питання полягає ЗОВСІМ НЕ В матеріальному: нащо було це робити, гидко посміхатись і вітати стаканчиком морозива?
прямо гадко улыбался.
Кіна не буде• 02 октября в 21:17
Ответ дляНоворічна пальма
Да нічоготвін не мав принести! Тема геть про інше!
Ви трошки потєрялись.... І таке відчуття що ви не знали де притулити слово - знецінювання.
Бо ніякого знецінювання немає зробити маленький сюрприз у вигляді морозива.
В от свою недалекість, коли використовуєте слова які не відповідають значенню, показали...
Кіна не буде• 02 октября в 21:23
Ответ дляNatalia505
Автор, не можна знецінити те що не цінне. Не зважайте на порадницькі дописи. Собі хоч не брешіть. Якби він приніс браслет чи парасольку, будь що і квіти, вам було б щиро приємно. Він цим дріб´язком знецінив вас, ваші 15 років. І я вас розумію.
Ще одна знецінена...
Ці доморощені психологи до добра не доведуть
Кіна не буде• 02 октября в 21:25
Ответ дляНоворічна пальма
Боже, я взагалі не сиджу в інстаграмі, в мене інстабогині викликають лише сміх. Нащо ви вже просто відверто фаниазуєте?
А ви геть і морозиво недодумались купити
Замріяна• 02 октября в 22:24
Ответ дляНоворічна пальма
Ви дивна 🙄
Мальчун-задирун• 03 октября в 00:00
Ответ дляНоворічна пальма
Ок. Відзеркальте на себе.
А что именно мужик обесценил? Вы стол накрыли, вся такая на каблуках, с прической и подарком в руках, а он вам мороженое? Или вы сами забыли, забили, мужу даже колу не подарили, а он вам что-то принес? и вас совесть замучила и вы стрелки перевели?
Зам. зав. Анонима• 01 ноября в 01:18
Ответ дляПриму в дар
Читала. Ви пила дружба, мужика шкода.
Пожалейте