наКоблучках• 03 октября в 10:48
Емоційна зрада
Як вдалось пройти всі етапи після того як виявили факт емоційної зради? Як змогли/не змогли заново повірити людині.
Мені виявилось не так страшно пробачити як повірити знову і чи потрібно?
ротцвеники• 03 октября в 11:50
Ответ длянаКоблучках
А я щось про шмару говорила?
Да, говорили что хотите её мужу позвонить, чтобы ее тоже покошмарило.
наКоблучках
• 03 октября в 11:51
Ответ дляротцвеники
Я вже вище відповіла. Я мала її більш пестливі назвати? На що заслужила те і має
Вакцениро Вона• 03 октября в 11:51
Ответ дляПолтавська галушка
У папы моего на работе такой горе-любовник в 50 лет был, жена узнала, что он гуляет, выгнала, дети от него отреклись, а оказалось он любовнице и не нужен🤷🏻♀️ так теперь один и живет
Да кто ж таких не знает) Престарелые мачо могут просрать все. Бывший знакомый имел ресторан в Ха, норм жил, буквально года за 2 до войны кинул жену и детей. Любофф в виде официантки 25+. Ну что? Ресторан закрыли, жена с детьми за границей, любовница тоже уехала. Так ему и надо. Они с женой когда-то ларек вместе открывали, все с нуля начинали. Говорят, бухает.
Госпожа_тамагочи• 03 октября в 11:53
Ответ длянаКоблучках
своему обед и минет не забудьте
Прокачую сідниці• 03 октября в 11:55
Ответ дляВакцениро Вона
Або нафіг тій коханці потрібен на постійній основі) Для побуту і дітей -дружина, для сексу і відпочинку- коханка.
ну так да. коханка теж, може, заміжня і член на член мінять їй не упало.
ротцвеники• 03 октября в 11:57
Ответ дляАйболитная
А ваш чоловік хто? Вона шмара, а він?
Блядун-шмарун, наверное))
Прокачую сідниці• 03 октября в 11:57
Ответ длянаКоблучках
А як її бляха можна сформувати як довбаний перекладач, картавить , міняє слова і закінчення. Таке лише на цьому сайті, українську на ламану українську перекладає
автор, не розстроюйтесь. дайте йому костуром по хребту добряче і сама флірт заведіть собі. хай ВІН переживає, щоб ВИ нікуди не ділися. аполлон блін.
Баба на горошині• 03 октября в 11:57
Ответ длянаКоблучках
Так хочу написати її чоловіку. Щоб шмарину сім´ю теж потріпало. Але розумію мені легше не станн
Це дно. Проблема лише в вашому чоловіку і ваших стосунках. Ви не зможете повірити знову, це кінець
ЗдохниПуйло• 03 октября в 11:57
Ответ длянаКоблучках
Якби не вона, то ваш був би вірним, порядним.....він же ж не винен, що такий кльовий, кожна його хоче, от шмари які
ЗдохниПуйло• 03 октября в 11:59
Ответ длянаКоблучках
Минуле і що далі не зайшло б. - сказав зараз
А я знаю що на останній зустрічі випускників вона проявляла ініціативу. З його слів він проігнорував. Сам це тоді зразу розповів. Тепер не знаю чи правда
Мля, ну я так люблю це читати, прям сама нашампурилась на його пеніс, він ні при чому...ото вам повезло, урвали, всі його хочуть, а він любить лиш вас
Прокачую сідниці• 03 октября в 11:59
Ответ длянаКоблучках
Так вона теж так і написала. Мол ’богом молю не пиши чоловіку. Я на твого ніколи не претендувала’ , так тільки подрочити (то я додумала)😅. А я цей скрін йому відправила
мдаааа. далеко у вас там все зайшло....
наКоблучках
• 03 октября в 12:00
Ответ дляГоспожа_тамагочи
своему обед и минет не забудьте
Дякую за непрошену пораду. Це якась окрема каста тролів. Я не буду толерантна - бажаю вам так само жити в рожевих окулярах, а одного дня зомліти від того що світ руйнування і хай вам якась тупа курка, як ви, напише те ж що і ви мені
наКоблучках
• 03 октября в 12:00
Ответ дляротцвеники
Блядун-шмарун, наверное))
Варіантів багато, але називати мені
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:00
Ответ длянаКоблучках
Дякувати богу є справді мудрі жінки.
Я намагаюсь відверто домовитись із своєю совістю. Визначити кордони. Що я можу запропонувати щоб він цих емоцій не шукав, але щоб і себе не принизити.
Ви так гарно описуєте як ви хочете проковтнути все. Ви хочете пробачити все, щоб навіть він не дізнався, бо ще не дай Бог кине вас, як якісь претензії пред´явите
наКоблучках
• 03 октября в 12:02
Ответ дляБаба на горошині
Ні це не дно. В її сім´ї теж є проблема це блядлива жінка. Ну то хай ще її трохи потрясе від своїх вчинків
ротцвеники• 03 октября в 12:03
Ответ длянаКоблучках
А как вы узнали номер тел её мужа?
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:03
Ответ длянаКоблучках
А що я маю переживати за її сім´ю? Чи я недостатньо пестливо її назвала??
Ну звісно, ви маєте переживати, щоб ніхто інший вашого оленя не згвалтував, він такий кльовий, що всі на нього кидаються, ви, коли паролі брали, ще б і телефон забрали, на всяк випадок, бо жінки коварні
наКоблучках
• 03 октября в 12:03
Ответ дляЗдохниПуйло
З чого ви це взяли. Що я боюсь щоб кинули мене?? Я питання поставила ребром про розлучення і взяла паузу на роздуми і зважування
наКоблучках
• 03 октября в 12:04
Ответ дляротцвеники
А как вы узнали номер тел её мужа?
Я гарно шукаю якщо треба
наКоблучках
• 03 октября в 12:05
Ответ дляЗдохниПуйло
Я так розумію ви теж заміжня чиясь шмара? Бо щось дуже захищаєте))
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:06
Ответ длянаКоблучках
Удалено администрацией...
Вакцениро Вона• 03 октября в 12:06
Ответ длянаКоблучках
Я гарно шукаю якщо треба
Тю, а бы тоже скриншоты тому мужу кинула))) Пусть тоже напрягается. Да, муж автора козлина, но та мадам тоже эмоций хотела. Пусть получает)))
наКоблучках
• 03 октября в 12:07
Ответ дляВакцениро Вона
Хочу вас обійняти)))
ротцвеники• 03 октября в 12:09
Ответ длянаКоблучках
Я гарно шукаю якщо треба
Ой, а можете мне помочь найти номер тел , а лучше адрес одного человека?
Поделитесь как? Потому-что вообще не представляю себе, как найти номер телефона мужа бывшей одногруппницы моего мужа.
Баба на горошині• 03 октября в 12:14
Ответ длянаКоблучках
Ні, ви просто себе цим принижуєте
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:15
Ответ длянаКоблучках
Щоб ще більше людей дізналось з яким ви живете
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:19
Ответ длянаКоблучках
Ви не угадали. Для мене шмари такі, як ви, які живуть з кобелями, але дуже бояться, що їх кинуть і вони виясняють відносини з іншими бабами, бо бояться криве слово сказати своєму оленю, страх лишитись одній.....приймати щоразу мужика після інших ба...і тут захищати ще його...для чого ця тема, ви для себе давно все вирішили, ви таку бубочку нікому не віддасте, будете воювати з іншими, аби ваш не зляквася і не втік
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:21
Ответ дляВакцениро Вона
А ще краще у місцеві пабліки кинути, щоб всі знали який кльовий у автора мужик, але вона буде боротися до останньої шмари, вона за нього горою, таких просто так не віддають. Що б все місто бачило.
ЗдохниПуйло• 03 октября в 12:23
Ответ длянаКоблучках
Взяли паузу, щоб підрізати роги, опозорити себе і доказати, що ви краща....
Вакцениро Вона• 03 октября в 12:38
Ответ дляЗдохниПуйло
Ні, це зайве, це вже цирк публічний, де приниженою дурепою буде виглядати вона. Бо саме так виглядають жінки, коли приходять на роботу до чоловіка зі скандалами чи публікують свої дописи в Тік-Тоці. Але чоловіку чому ні? Чому тільки автор має вигрібати морально? Нехай пані приєднується теж)