наКоблучках• 03 октября 2025

Емоційна зрада

Як вдалось пройти всі етапи після того як виявили факт емоційної зради? Як змогли/не змогли заново повірити людині.
Мені виявилось не так страшно пробачити як повірити знову і чи потрібно?
Госпожа_тамагочи• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
А я щось про шмару говорила?
’Так хочу написати її чоловіку. Щоб шмарину сім´ю теж потріпало. Але розумію мені легше не станн’

Вроде ваши слова, нет?
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Честный бы не флиртовал с другими женщинами за вашей спиной
Це да
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Та ні, не виправдала. Але щось мені підказує що якщо із совістю я домовлюсь і зможу жити далі з ним. Я думаю це повториться - інтуїція.
Плюсом є, що він погодився здати мені пароль від телефону назавжди- це була моя вимога для підкріплення довіри. А якщо я знов щось знайду то довго думати і зважувати не буду
Итак, давайте без эмоций. Значит вы будете вечно на стреме, вечно проверять телефон, вечно искать другую женщину, закроете глаза на то, что мужик вас унизил, а что на другой чаше весов? Он богатый? Чем он заслуживает прощения?
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи

Вроде ваши слова, нет?
А що я маю переживати за її сім´ю? Чи я недостатньо пестливо її назвала??
Госпожа_тамагочи• 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
он просто родной
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
он просто родной
Це сарказм?
Госпожа_тамагочи• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Це сарказм?
да
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Це сарказм?
Нет, давайте вот плюсы и минусы «прощения»
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Ні, але не виключаю , що якщо я знов відчую щось з того що призвело до того щоб полізти в його телефон зараз - так я це зроблю
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Він окрім того що зробив- гарний чоловік і тато, я відчуваю спорідненість яку важко відпустити
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Короче вы воспринимаете расставание как личную неудачу, поэтому будете договариваться с совестью
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Взагалі мимо
пАлАвинкА• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Мій колишній (він у шлюбі, але спілкуємось з ним, часто на особисті теми), так ось, він для коханки мав окремий телефон, який лишав в машині, або ховав вдома. І для коханки такий купив (вона теж заміжня була). Так що, якщо є бажання, то можливість спілкування він знайде. А воно у нього, як він і сказав, є.
Госпожа_тамагочи• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
нет, будет немного не так
через пару месяцев у вас будет эйфория как все наконец классно все в семье, вы будете рады что сохранили семью
а не дай бог подобное повторится мыслить будете иначе - не про эти какие то выдуманые границы, а какого Х я должна кому то отдавать такого классного семьянина, да и возраст уже не тот, а где я такого же найду
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Да он просто будет лучше прятаться
Прокачую сідниці• 03 октября 2025
Ответ дляпАлАвинкА
а як ви це виявили? окремі телефони?
Вакцениро Вона• 03 октября 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
нет, будет немного не так
Не по теме, но пример напишу. Мой свекор очень хорошо зарабатывал, свекровь, кстати, тоже работала, была хорошим спецом. Всю жизнь она бегала вокруг него с ложкой, красавицей не была, доход был, дети. Были и любовницы, и скотское отношение. 4 года назад ей поставили рак поджелудочной, 4 ст., умерла скоропостижно после 1 химии. Знаете очем жалела, ну она мне так сказала. О том, что не ушла от него раньше, даже перед смертью видеть не хотела. Но все наши знакомые считали ее очень мудрой. У свекра все отлично и сейчас.
Бабуля перед смертью просила возле деда не хоронить) тоже ’шо люди скажуть’ переживала, а надо уходить было.
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
а як ви це виявили? окремі телефони?
Ні, не заблокував
пАлАвинкА• 03 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
а як ви це виявили? окремі телефони?
В сенсі? Він мені сам розповів, ми давно вже не разом, але спілкуємось.
Прокачую сідниці• 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Да он просто будет лучше прятаться
я вважаю, що якщо ховається якісно - вже молодець))
скільки є тупих, що і приховати як слід не вміють.
якщо ховається, значить, жінкою дорожить.
Айболитная• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Так хочу написати її чоловіку. Щоб шмарину сім´ю теж потріпало. Але розумію мені легше не станн
А ваш чоловік хто? Вона шмара, а він?
Прокачую сідниці• 03 октября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Як ви собі це уявляєте?
Вона навіть думки неможе сформулювати в речення...а ви про цілий флірт
ну може розгубилася людина)
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Взагалі мимо
Чтобы вы не сделали, это ваше решение. Сочувствую, что вам пришлось такое пережить. Но вы не воспринимайте мужчину как полноценного человека, это скорее вот как пес (да простят меня песики за такое сравнение), если вы его просто так простите вы дадите ему подкрепление (ага, значит флирт это ерунда, это можно), поэтому вам нужно устроить ему эмоциональный ад, чтобы при мысли о том, чтобы написать другой женщине у него глаз дергался. Тогда еще может быть будет толк, но не факт
Вакцениро Вона• 03 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Або нафіг тій коханці потрібен на постійній основі) Для побуту і дітей -дружина, для сексу і відпочинку- коханка.
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Он не женщиной дорожит, а комфортом своим
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
ну може розгубилася людина)
А як її бляха можна сформувати як довбаний перекладач, картавить , міняє слова і закінчення. Таке лише на цьому сайті, українську на ламану українську перекладає
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Це само собою
Полтавська галушка• 03 октября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
У папы моего на работе такой горе-любовник в 50 лет был, жена узнала, что он гуляет, выгнала, дети от него отреклись, а оказалось он любовнице и не нужен🤷🏻‍♀️ так теперь один и живет
ротцвеники• 03 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Ну так теперь он просто будет лучше прятаться от вас, купит другой телефон для виртуальных интимных развлечений в конце концов, вы как маленькая.
автор наКоблучках • 03 октября 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Так вона теж так і написала. Мол ’богом молю не пиши чоловіку. Я на твого ніколи не претендувала’ , так тільки подрочити (то я додумала)😅. А я цей скрін йому відправила