наКоблучках• 03 октября 2025

Емоційна зрада

Як вдалось пройти всі етапи після того як виявили факт емоційної зради? Як змогли/не змогли заново повірити людині.
Мені виявилось не так страшно пробачити як повірити знову і чи потрібно?
Госпожа_тамагочи• 04 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Я в душі ’не гребу’ чого всіх так зачепило, що я її поставила на місце. Я поставила її на місце і пригрозили розповісти її чоловіку. А вона як впала на вуха, вибачалась, казала що в неї дитина, любить чоловіка. Та мені по*ер, я зробила те що вважала потрібним і не вважаю що я себе принизила, і зробила б так само якщо перемотати.
Та ви так за неї не переживайте, чоловіку повірте більше дісталось.
Ой бляха , ну хай по вашому проковтнула. Але по моєму - проковтнула це якби побачила і мовчки вдала що не бачила😐
Да, будую кордон - я сказала, що якщо в нього раптом виникне таке бажання знову - я не буду шукати діалогу
Спасибо за такой ответ
Пусть у вас все наладится