Я побувала в минулому місяці у знайомих в Польщі, мама жаліється, що дитина вредна, зла, агресивна, підлітковий вік, пробує вводити правила, домовлятися і т.д.
Чого я кажу: що не можна вірити словам, усе треба дивитися в динаміці. Була я у них дома. Особисті кордони дитини повністю порушені, хто і як хоче шариться у нього в кімнаті, в його речах, в його УВАГА журналах, де він там збирає наклейки футболістів, усі звернення до дитини у командно претензійному тоні, навіть якщо намагаються домовитись. Таке враження що дитина як обуза яка мішає жити своє найкраще життя. У мене в таких випадках два питання - нащо заводили дітей, друге - вже якшо завели, чому вважаєте, шо він ваша іграшка? Можна багато ше описувати, але у мене більше претензій до мами ніж до дитини у цьому випадку. Як і завжди. Частіше всього - батьки не вміють бути дорослими. Дорослі діти заводять дітей. Це сумно
Valentina shop2020• 05 октября в 14:18
Вы сплетница ,побывали в гостях и обсуждает друзей ,так не красиво
Nathalie27• 05 октября в 14:21
Ответ дляValentina shop2020
*у знайомих
Ответ дляValentina shop2020
Я навожу приклад того як батьки все описують зі свої колокольні коли ситуація може виглядати зовсім по іншому
Частіше за все так вона і виглядає і претензії батьків необосновані, хіба у дитини тяжкі психічні розлади але це дуже рідко
Valentina shop2020• 05 октября в 14:24
Ответ дляlilul990
Вы описываете реальные события,свей знакомой ,вы просто обсуждаете.
Оно вам надо,занимайтесь своим делом
Valentina shop2020• 05 октября в 14:25
Ответ дляlilul990
Мама ця попросила мої поради, я не так просто поїхала туди. Я їй все сказала як є і дала контакти психолога для неї, не для дитини
Короче вы большой советчик
Nathalie27• 05 октября в 14:26
Ответ дляlilul990
Чому у Вас просили пораду?
Kot_v_meshke• 05 октября в 14:34
Ответ дляlilul990
Бо я колись працювала з тяжкими підлітками. Але ця дитина не тяжка. У мами проблеми з пасивною агресією
У вас есть свои дети?
Ответ дляKot_v_meshke
У вас есть свои дети?
Начинається.
У цеї людини про яку я пишу наліцо проблеми з подавленою агресією і нарцисичним розладом. У неї фасадна нарцисична родина де всі мають бути ідеальними - як вона уявляє, щоб фото в інстаграмі порадували підписників. Для неї дитина це функція а не окрема особистість.
Тут не треба мати дитину чи шість дітей, шоб це побачити.
Ответ дляKittu2008
Недотрах у мамы, ясен пень.
Но возможно, и поведение ребёнка не ангельское?
Может мама задолбалась убирать свинство, контролировать учебу?
Поведінка дитини і не повинна буть ангельською. Друге питання - шо дорослі реагують по дорослому а не стають на один рівень з дитиною
Не чіпай - вб ю• 05 октября в 16:22
Ответ дляKittu2008
Недотрах у мамы, ясен пень.
Знаєте, а я розумію про що автор каже. Більш того - я регулярно спостерігаю це в знайомих.
Наприклад мама каже помити посуд або папа - йти спати. Виглядає це найчастіше так: вриваються в кімнату дитини, відбирають телефон або захлопує йому ноут і на підвищених тонах - марш спати/посуд мити.
Я завжди змалечку стукала в дитячу кімнату і казала - в тебе 10 хвилин і спати. Не знаю правильно так чи ні, але принаймні в нас без скандалів та претензій обходилося.
Natalia505• 05 октября в 17:50
Ответ дляlilul990
Скільки у вас дітей і якого вони віку?
Natalia505• 05 октября в 17:52
Ответ дляlilul990
Я 6 років працювала з підлітками, серед яких були і тяжкі
Мені цікавий виключно особистий досвід. Я знаю дипломованих спеціалістів психологів, які не змогли збудувати нормальних стосунків з дітьми. Виховувати це не працювати з ними. Це з ними жити і особисто переживати всі емоції.
Ответ дляNatalia505
Я вмію вистраювать близькі довірливі стосунки з дітьми
Natalia505• 05 октября в 17:54
Ответ дляlilul990
Я вам поставила дуже просте запитання, у вас є власні діти?
Natalia505• 05 октября в 17:56
Ответ дляlilul990
Яка разніца скільки дітей і у кого - ти або вмієш вистраювать відносини або не вмієш
Я знаю сімї з дітьми де батьки абсолютно не вміють цього робити і шо толку шо у них три дитини?
Дуже величезна різниця,ви теоретик, не практик. Я ні в якому разі не виправдовую жінку з вашої історії. Це лише різний досвід
Ответ дляNatalia505
Я вам написала - неважливо скіки у тебе дітей якщо ти нарцис, хоть сто. Це нічого не міняє у нарцисичній структурі особистості
Natalia505• 05 октября в 18:01
Ответ дляlilul990
Це як навчати людей жити, любити життя і накласти на себе руки. Це як писати книжки, любити дітей, а своїх здати в дитячий будинок. Не виносьте цей бруд на порадницю, за спиною, це непрофесійно. Вважаєте що мамі потрібна допомога, допомагайте.
Ответ дляNatalia505
Це як люди у яких є діти але діти травмовані, алкоголіки чи психопати учать життя інших
Ви би стали слухати матір чікатіли тільки тому що у неї є дитина?