Червона калина• Изменено 05 октября в 15:20

Якісь дивні відчуття після розлучення...

Прожили разом 15 років. Двоє дітей.
Але таке відчуття, коли він до дітей приходить, ніби ми зовсім незнайомі і якісь чужі люди. Наче і не спали разом. Вибачте не срали в один унітаз. Ніби зовсім якийсь чужий чоловік. Так дивно якось
Гомосноб• 05 октября в 15:23
Может так и лучше. Наша эпопея незаконченная длится уже полтора года после развода.
Тут как тут• 05 октября в 15:24
Значить воно давно померло, ви просто жили разом
Мадам Тю-лю-лю• 05 октября в 15:27
Ну, значить рішення про розлучення було абсолютно правильне. Ви стали чужими рівно настільки ж, наскільки були чужими до вашої зустрічі. Не треба ідеалізувати шлюб, він не повинен бути константою. Ваше життя рухається, змінюється, то ж немає нічого страшного в тому, що змінюється і сімейний стан.
Цветочница• 05 октября в 15:27
Автор,это прекрасно.Гораздо хуже,когда каждая встреча отрывает кусок мяса....
Непогодка• 05 октября в 15:27
Ответ дляГомосноб
Ну, это не здорово. У автора как раз норма
ОдинРазНадетое• 05 октября в 15:28
Ну если вы мыслите такими атегориями😁
Даже не знаю что сказать 😁
Гомосноб• 05 октября в 15:29
Ответ дляНепогодка
Та мы норм общаемся, мужик он хороший) Зовет обратно жить, но я за границей тоже неплохо себя чувствую. Надо мне это или нет- не знаю.
Гл. Амурная• 05 октября в 15:51
і в мене так було, дуже дивувалася цім відчуттям.