Свисток ля-минор• 06 октября в 16:21

Дуже інтимне питання.

Чому в позиції зверху я взагалі не відчуваю член?
Тільки біля самого входу. А далі нічогісінько.
Чоловік полюбляє. А я взагалі не розумію не відчуваю нічого.
Розміри нормальні у чоловіка.
У всіх інших позиціях все чудово відчуваю
Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 ноября в 14:31
Ответ дляkoketka-1
В мого чоловіка член теж 15 см. і більше задоволення я отримую коли сиджу на ньому зверху спиною до лиця чоловіка. Та є в цій позі ще один плюс, коли він попереджую що скоро скінчить я зразу перехожу в позу 69 підставляючи йому свою пісюльку до лиця а сама досасую і вже через пару поштовхів проковтнувши порцію сперми маю можливість розслабитись і отриимати задоволення від того як він старається своїм язичком поки я не скінчу і напою його своїм сиропчиком
Мм, завидую
koketka-1• 07 ноября в 14:45
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мм, завидую
В сексе с мужем мне повезло он всегда старается сделать так что бы я получила максимальное удовольствие и я в свою очередь делаю это для него. Мы уже много лет в браке но сих пор любим пошалить и не только дома