Майданщица• 07 октября 2025

Шукаю роботу в Чехії, Польщі, або ін.

Доброго дня, дівчата, підскажіть, будь ласка, контакти роботодавців. Я на даний час в Україні, залишилась без роботи, 45 років. Шукаю роботу вже 2 тижні через знайомих, фейсбук. На даний час нема. Або потрібні знання німецької або важка для мого віку. Можливо тут хтось підскаже? Дякую.
Стріляний птах• 07 октября 2025
Ответ дляМайданщица
А вы в какой стране?
Израиль
Крим мій• 08 октября 2025
Ответ дляМайданщица
Дякую, у мене 2 підлітків тут, я хотіла тимчасово підзаробити на 3 місяці, раджуть знайомі доглядальницею їхать. У мене сумніви трохи.
Якщо надійні знайомі це одне, які готові взяти туди де вони працюють-завод, фабрика, склад, навіть догляд. Але якщо це знайомі знайомих і радять десь там, бо хтось казав-то це дуже ризиковано.
автор Майданщица • 08 октября 2025
Ответ дляКрим мій
Так, розумію. Тому шукаю звісно через родичів, знайомих, а їх небагато. Хочеться знати і інші думки.