ВыФсеВрете• 11 октября в 19:34
Мой позор. Можете добить.
Девочки, стыдно ужасно. За то, что так плохо к себе самой относилась.
У меня долгая и тяжелая история с бывшим женихом. Много лет то туда, то сюда, с другими ничего не получается ни у него, ни у меня. Я не выдержала и послала его. И вот недавно он появился и признался, что у него панический страх женитьбы. Извинялся за все, чуть ли не выл, сказал, что я та самая женщина, на которой он понимает, что может жениться, и у него паника. Знаю от его матери, что его отец пытался сбежать со свадьбы, мать украла паспорт, а потом в день свадьбы его снова ловили. Я не знаю, это психзаболевание наследственное или как, но это мой замкнутый круг. Спросил меня, что делать. Я сказала, что если он так боится официоза, можем просто пойти и расписаться за 15 минут, мне ничего не надо-ни праздника, ни платья. После этого разговора он пропал, уже месяц как.
Сил нет. Понимаю, что не надо брать ответственность полностью на себя, я сделала все, что могла, решила расслабиться и уйти в работу.
Но мне очень стыдно, что я так унизилась. Спасибо, что выслушали виртуально.
Папобус• 12 октября в 20:18
Ответ дляБабка-байкерша
Я питала сина, він сказав, що не важливо. В свідоцтві про народження чоловік записаний батьком, син має його прізвище. Я сама не хотіла розписуватися офіційно. Як показав час, можна прекрасно жити і без штампу.
Які для вас переваги без штампу?
Опишу моі переваги з штампом
1. Впевненість, що вас обрали і не шукають далі
2. Довіра між партнерами, а не хаос і незрозумілість
3. Спільні цілі і плани на майбутнє
4. Дівчачі мріі про білу сукню, фату і весільну подорож
5. Відповідальність перед батьками, родичами і друзями, слова і думки прям дуже матеріальні
6. Жена звучить в міліон раз круче, чим ну це Наташа 🤭 яка блін блін Наташа, якщо ви 10 років разом, а рівень ніби ти іі перший раз в житті бачиш😁
7. Розвиток, еволюція, відповідальність. Малюк стає дитиною, підлітком, дорослим, мужем/женой, батьками, дідом/бабою
8. Правильний приклад і орієнтири для дітей. Як як мати може бажати, щоб іі донькою користувалися по пару років різні чоловіки? Або син був бабніком і міняв жінок як перчатки
Ну є ж досвід поколінь, не просто так придумано, простіше за інструкцією жити, чим надіятись на авось чи битися об умовну стіралку, щоб вона працювала
Опишу моі переваги з штампом
3. Спільні цілі і плани на майбутнє
Бабка-байкерша• 12 октября в 20:47
Ответ дляПапобус
Які для вас переваги без штампу?
Опишу моі переваги з штампом
3. Спільні цілі і плани на майбутнє
Опишу моі переваги з штампом
3. Спільні цілі і плани на майбутнє
А з штампом в паспорті не шукають інших ? Купа одружених сидять на сайтах знайомств, та й без сайтів знаходять коханок і коханців. Обручки рідко хто носить. Почитайте, тут є купа тем про розлучення. Яку гарантію дав штамп ? ділять потім ложки й вилки.
Папобус• 12 октября в 23:37
Ответ дляБабка-байкерша
Я розумію, що на кожен пункт може бути оспорення і заперечення від трамованих людей
І так шамп не рятує деякі пари від розлучення і зрад
Але 🥰 в моій сімʼі є понад 10 прикладів позитивних прикладів
Inconvenient• 13 октября в 00:20
Ответ дляПапобус
Штамп, звісно не гарантія, гарантії тут взагалі бути не може, але вперте небажання ставити штамп, для мене це гарантія того, що чоловік продовжує шукати кращу або вигіднішу. Здається на цьому форумі з обуренням писала жінка, що до неї залицявся чоловік, який, як вона дізналася, живе з дівчиною. На її звинувачення він із здивуванням відповів - я ж з нею не одружений.
Папобус• 13 октября в 00:25
Ответ дляInconvenient
Отож, хай би дівчата навчились себе цінувати і теж так із сексом водили іх за нос як вони обіцяють женитися)
Inconvenient• 13 октября в 00:26
Ответ дляПапобус
Отож.
ВыФсеВрете
• 20 октября в 19:25
Ответ длядамаБезСобачки
Автор, а скільки років жениху, якщо не секрет?
40+