Форс мажор• 13 октября 2025
Как вы реагируете, если вашего ребёнка называют формой имени, которая вам не нра
Есть мамы, которые нервно реагируют, если, например, Софию кто-то назовёт Соня. "Только София! Или Софийка!" Есть у меня знакомая, у неё маленький сын Дмитрий. Мне нравится сокращение Митя, но знакомая требует, чтобы только Дима. Я не спорю, зову, как скажут, но честно, не понимаю этого. Ведь не будешь же всю жизнь всех поправлять, как правильно называть! А как вы относитесь к такому?
Божий одуванчик• 13 октября 2025
Можна я буду називати вас Дуся? Я так скорочую ваше ім´я, ну не будете ви ж усіх виправляти ?
барабанщица• 13 октября 2025
Норм. Якщо дитині не сподообається, вона сама скаже. Але я зазвичай у знайомих запитую, якою короткою формою можна називати дитину.
У нас в группі була Олеся, яка очі готова була видряпати тому, хто її Лесею назве.
Nathalie27• 13 октября 2025
Мітя? Де в Україні вживають саме таку скорочену форму від Дмитра?
Люблю пиво• 13 октября 2025
Дми трий можно еще Трий называть сокращенно, странно почему родителям не понравится?
Пес Патрон• 13 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Мого діда так називали. Одеська область
4есотка• 13 октября 2025
Имею уважение и называю ребенка так, как хотят его родители. Если ребенок уже в сознательном возрасте, спрашивуаю, как его называть. Всё.
Чего и вам желаю.
Забрызжу ядом• 13 октября 2025
це така совкова звичка, називати людину так, як подобається тобі. а не як людина хоче, щоб її називали. особливо мітя, тьху
Божий одуванчик• 13 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Луганська область, наприклад. Тут питання не в тому де, а в тому, що якого милого дитину звати різними іменами?
Черговий по кухні• 13 октября 2025
Не парюсь в принципе, но у меня дочка сама поправляет, даже меня, потому как ей нравится только когда ее Мирослава называют, без всяких там преуменьшений, хорошо еще хоть по отчеству не требует чтобы обращались
4есотка• 13 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Днепропетровщина, например.
Не гоню• 13 октября 2025
Называть человека нужно так, как ОН скажет, а не как вы решили. За детей решают родители.
Вумна вутка• 13 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Багато де
Тюрюнь_Тюнь• 13 октября 2025
Не дуже добре. Це в Україні було. Намагалися доньку називати по-своєму, а не так як я і вона себе називала. Зараз такої проблеми нема.
Вумна вутка• 13 октября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Сама тьху
Пес Патрон• 13 октября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
А чого це Мітя тьху? Може ваше ім´я теж комусь тьху
Форс мажор
• 13 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Називати іншим ім´ям і іншою формою імені - різні речі.
Не гоню• 13 октября 2025
Ответ дляЗабрызжу ядом
Тогда не только так делали, но и имена коверкали, как им удобно. Две тётки знаю, всю жизнь их звали Алёны, а оказалось по паспорту Елены. И наоборот, Алёна это давно самостоятельное имя, но найдётся убожество, которое обязательно назовет Леной))
Форс мажор
• 13 октября 2025
Ответ длябарабанщица
Згодна, якщо сам носій імені говорить, як його називати, це інша справа.
Пес Патрон• 13 октября 2025
Ответ дляФорс мажор
Якщо носій ще малий, то вирішують батьки
Черговий по кухні• 13 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Ага еще вспомнилось как Александр Шурочками называли
Божий одуванчик• 13 октября 2025
Ответ дляФорс мажор
А хто визначає форму імені? Людина вважає, що її ім´я Софія. Не Соня, не Софа, не Сонька, не Софійка. А Дмитро не вважає Мітю, Дімона, Дмитрика чи Дмитруся своїм іменем.
Вони мають на це право?
Я вам більше скажу, іноземці вважають Александр, Олександр і Саша, туди ж Шура, різними іменами) так само Олена і Лена, Наталя і Наташа, Іра і Ірина.
Вони мають на це право?
Айболитная• 13 октября 2025
Не поправляю. Задолбалась. Большинство имя дочки коверкают, значит такое я имя неудачное выбрала
Божий одуванчик• 13 октября 2025
Ответ дляФорс мажор
На людині ж не написано її ім´я, значить вам його сказали. І якщо сказали Діма, то це Діма, а не Мітя. Сказали Дмитрик - значить Дмитрик, а не Діма. То навіщо ви називаєте чужим іменем людину, та ще й дивуєтеся, що вас виправляють? Ви дивна, Дуся.
Забрызжу ядом• 13 октября 2025
Ответ дляПес Патрон
тому що мама дитини хоче, щоб дитину називали Діма. а Мітя - це видумала авториця, бо їй відітєлі подобається. їй іще і Дамір нєбось подобається, і Ахмат. мене тут за прекрасне українське ім´я Іван розпинали, як рашистку)), а тут бачиш ти, Мітя!
Не гоню• 13 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Вони мають на це право?
Потому что у них нет вообще такого понятия, как полное и сокращённое имя. Нет имени Александр, есть Alex и всё
барабанщица• 13 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Митрик на Закарпатті називають
Божий одуванчик• 13 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Насправді є. Елізабет можуть називати Бетті, наприклад. Але це дуже дуже рідко яке ім´я має усталену скорочену форму. І навряд чи собі це може дозволить стороння людина, швидше близькі люди. А знайомі чи колеги будуть називати тим іменем, яким людина представляється, без всяких скорочень.
До речі, ім´я Александр теж є) не лише Алекс.