Молчалка• 14 октября в 18:20

Про демографію

Я розмовляла із лікарем що займається плануванням і веденням вагітності. Так от. Він висловив таку інфу: по якимось даним, вважається що нація стає недієздатною (ну це я своїми словами) при коефіцієнті народжуваності 1.3. А в Україні він зараз 0,8.
Ну і висловив свою думку з цього приводу.

Що ви думаєте?

І уявімо навіть якщо ми норм, лишаємося дієздатною в майбутньому нацією ітд - чим нам грозить ця криза-то? Поясніть? Візьмемо пропорцію працюючих/пенсіонерів. Пенсія об‘єктивно мала, ну не стане іі, ну і хрєн з нею ж?
Що ще? «Вимре нація» ? Ну оно європа ні вимре ніяк, там всі «старіють» (кажуть). А якзо і вимре, - то що? Нас не буде, наи вже байдуже.
А ті українці, які «колонізують» все на світі, їм що, так треба мати свою цю ідентичність? Не думаю.
Що думаєте про конфіцієнт 0,8? Чи читали ці дослідження? Чи вірете в це, в цю незворотність?
всегдаДаДа• 14 октября в 18:51
Ответ дляЛамборджини
не вимремо. Наші коріння проростуть десь в Німеччині, Польщі...... Тільки поглянбте на циган, вони є усюди і ще не вимерли
асимільовані українці українцями вже точно не є. Українці ж чемпіони з асиміляції
всегдаДаДа• 14 октября в 18:52
Ответ дляДівчина Гілмор
Все буде добре. Євреї тому приклад
у хасидів один з найвищих сумарних показників народжуваності на жінку, десь в районі 6. Порівняли.
автор Молчалка • 14 октября в 18:52
Ответ длявсегдаДаДа
Ні, в Україні давно відбувся другий демографічний перехід, тому для відновлення вже не буде ресурсів.
а подякувти треба всім тим україночкам, які декадами випихували за кордон у м´ясо-будівельні коледжи та інші шарашкіни контори своїх дітей, ще й пишалися цим. Відрубаючи свої ж майбутнє, позбавляючи Україну шансів. :((
А Ви що ж це, хочете сказати що після всього саме ми, мами і папи, маємо думати про її «шанси»
всегдаДаДа• 14 октября в 18:53
Ответ дляМолчалка
я хочу сказати, що люди, котрі мають гідність, свою країну власними руками не гроблять, бо розуміють її цінність. і все.
всегдаДаДа• 14 октября в 18:53
Ответ дляКашка-маняшка
Очевидно, что всем наплевать выживет ли Украина, тем более анархистам украинцам, которые не любят всех избранных президентов. Лучшие свои годы Украина провела в составе других проектов. А когда нужно было расцвести, в период независимости, Украина сначала паразитировала на наследии, а потом не справилась с управлением и самоубивается об соседа на радость потирающим потные ручки европейских партнеров.
скарга
всегдаДаДа• 14 октября в 18:55
Ответ дляЛамборджини
ну так багато жінок виїхвло і там народжують, інша частина чекає закінення війни. закінчитьс війна почнуть народжувати. У 2 світову теж так було
у другу світову наше суспільство було після першого демографічного переходу. В 1970-1980-х відбувся другий, тепер ресурсів на відновлення нації нема.
Шпондєр• 14 октября в 18:55
Ответ дляМолчалка
Мені 34. Ні, я нічого про садки не помню
А мені майже 46. На 1 квартал проспекту зачинилось 4 з 5 дитячих садочків.
всегдаДаДа• 14 октября в 18:56
Ответ дляЛюблю_смаколики
Удалено администрацией...
а чому ви говорите за українців, якщо сама не є українкою?
всегдаДаДа• 14 октября в 18:57
Ответ дляЛюблю_смаколики
Или возьмёт себе тот, кому нужнее) например, сосед)
вас це веселить? скарга
Просто каралева• 14 октября в 18:58
Ответ дляМолчалка
Ні. Справа у незворотності. Тобто рубікон. Все.
В ’велику чуму’ Європа вимерло від 30 до 75% населення в різних регіонах. І шо?
Мавка• 14 октября в 19:00
Ну понятно что в масштабах планеты ничего не случится если на территории Украины будут жить пакистанцы и сирийцы. Но за украинцев то обидно.
Вот представьте что ваш внук останется единственным русоволосым христианином в классе. Думаю ему будет не по себе.
всегдаДаДа• 14 октября в 19:02
Ответ дляПросто каралева
і капшо. Засобів для контролю народжуваності не було, діти були цінністю, бо це були робочі руки. Щоб зараз відновлювати населення як після чорної смерті у 14 ст., треба знищити всі протизаплідні засоби, трактори, комбайни, швейні та токарні верстати, коротше, повністю повернутися до стану Середньовіччя, коли ’о, дитина, буде кому через 4 роки гусей пасти’. Відновлення вже не буде. Єдиний шанс - штучна матка, але щось не дуже там прогрес.
всегдаДаДа• 14 октября в 19:05
Ні, ще шанс - велетенські (але реально велетенські, гігантські) виплати на кожну НАСТУПНУ дитину, починаючи з другої (прогресивна шкала) і прирівняння материнства до трудового стажу (в країнах, у котрих буде пенсія, ми сюди не відносимся).
На циголках• 14 октября в 19:06
Берите шире белая раса в цлеом сокращается, так что все там будут, кто-то раньше, кто- то позже. Так что темно- или желтокожие украинцы вполне себе перспектива.
Просто каралева• 14 октября в 19:09
Ответ длявсегдаДаДа
Ні. Треба ’пальчики скласти’ і припинити вимагати від батьків небо в алмазах, а допомагати. В 14 ст, як дитина дожила до повноліття і не померла від голоду і хвороб, то це вже афігєнні батьки. А зараз на батьківстві паразитують всі кому не лінь - і психологи і педагоги і держава і всім ти винен, а тобі всі дулю. Дещо контроверсійно, але так і буде. Ми живемо на початку консервативного відкату, бо демократію і гуманізм ’не потягнули’.
всегдаДаДа• 14 октября в 19:10
Ответ дляПросто каралева
розумно, в цілому погоджуюся з вами
Поросенка• 14 октября в 19:17
Ответ дляСільський ансамбль
Демографічна криза впливає на бізнес. Підприємствам потрібні працівники. А так, звісно, ’меньше народа -больше кислорода’. Є багато маленьких країн, типу Нідерландів, Бельгії, Данії, де населення небагато, але вони прекрасно живуть. Не в кількості справа.
Маленькі Нідерланди площиною, як Одеська+Чернівецька області мають 18 мільйонів населення, а маленькая Бельгія площиною трохи більшою, ніж Житомирська область має майже 12 мільйонів людей.
автор Молчалка • 14 октября в 19:31
Ответ длявсегдаДаДа
Ну а Ви вважаєте що «своя» країна - це дорівнює краща країна?
Адже по-перше дивно стверджувати що ми іі гробимо. Ми мігруємо не того шо там так захотілося, особливо схід країни. Нас виживають. Бо в умовах постійних обстрілів і безініціативності держави в розселенні всередині держави - вихід тільки той що exit. Жити десь ж треба🤷‍♀️. Чому Україна не пропонувала мігрантам, щотна низькому старті, розселення в нормальних умовах? Не в столиці, а в області, в області Тернопольській хоч би. Хоч би де. Можна було б запустити програму допомоги по іншому - 800 злотих від польші, але тут, у нас. Поляки просто так само «допомагають» але не приймають нас у себе.
Ну чи якісь варіанти. А у нас було ”їдьте куди хочете» і за свій кошт. Ну от і поїхали. Як же ви смієте, так скажемо, казати «гробите своїми руками»?
Поросенка• 14 октября в 19:31
Ответ длявсегдаДаДа
Вони рятували своїх дітей. Це їх вибір. Для кожної сім´ї діти це найвища цінність. Життя цих дітей не повинно належати державі, як в принципі і інших людей.
Поросенка• 14 октября в 19:34
Ответ дляЛюблю_смаколики
Мы семьёй уехали из страны и увезли пятерых детей не из-за войны.
Украину все последние 30 лет тоже что-то лишало шансов(
Моє близьке оточення, а це брат та сестра, плюс ще одна людина теж виїхали. І того у підсумку виїхало 5 дорослих до 40 років та 11 дітей.
Якщо що, то не виплати. Самі саме забезпечуємо.
Поросенка• 14 октября в 19:38
Ответ длявсегдаДаДа
Але держава гробить людей вважаючи своїх громадян ресурсом, а не капіталом.
еліт• 14 октября в 19:44
Ответ дляк.Буланова
Думаю, что старая конспирологическая теория, над которой все смеялись (что украинцев должно остаться 7-10 млн), уже не кажется теорией...
Ещё в 23году читала что должно остаться 16 млн, а теперь и власть наша подтверждае 10-15, поэтому так активно идёт охота на мужчин и без подготовки в окопы, все по плану зеленского а на нашу территорию уже знаете кого приглашают
автор Молчалка • 14 октября в 20:11
Ответ дляПросто каралева
Ну значить ті хто там живе - не європейццці🙀🙀🙀😱😱😱
всегдаДаДа• 14 октября в 21:30
Ответ дляМолчалка
Україна не пропонувала мігрантам блаблабла, бо Україну 30+ років штормило політично, бо купа народу (чомусь з регіонів, де багато стріляють, але це так співпало, напевно) голосували не за реформи, а за консервацію совка. Кожен, хто обирав кучму, яника, зеленського винен у тому, що країна так і не встала на ноги.
автор Молчалка • 14 октября в 22:22
Ответ длявсегдаДаДа
Удалено администрацией...
Вилами по воде• 14 октября в 23:37
Ответ дляМолчалка
На відміну від другої світової (коли теж коефіцієнт народжуваності 5 років був поганий) зараз для жінок з дітьми відкритий кордон
Сидять в Україні в основному або жінки 50+ обл ті у кого чоловік невиїздний, перші вже нікого не народять.
Потихеньку опустіть села, потім містечка, потім міста, лишаться лише кілька мегаполісів, в решта території потихеньку стане пустою
Вилами по воде• 14 октября в 23:40
Ответ дляДівчина Гілмор
Після війни напрацюємо
Ви особисто скільки плануєте народити і виростити в Україні і для життя в Україні?
Вилами по воде• 14 октября в 23:41
Ответ длявсегдаДаДа
Проте у цих дітей їх особисте майбутнє краще ніж зараз воно було б в Україні
Це абсолютно нормальний вибір нормальної матері
Дівчина Гілмор• 14 октября в 23:53
Ответ дляВилами по воде
Побачимо після війни
автор Молчалка • 14 октября в 23:56
Ответ дляВилами по воде
Ну в сенсі? Якою пустою? А майнові права? А «матеріальний ресурс»? Як це так - дом, земля - пусті? Я можу заїхать🤷‍♀️ всі хто лишилися з таким успіхом можуть заімєть «село» . Можна не мені. Можна ветеранам. Буде у них і житло (своя кв), і «дача» від …не знаю правда від кого це буде ввпжатися. В районах де є ріки гори - робити курорти, зоробляти гроші. Як це так «буде пусте стояти»-то? Так не буває