Молчалка• 14 октября в 18:20
Про демографію
Я розмовляла із лікарем що займається плануванням і веденням вагітності. Так от. Він висловив таку інфу: по якимось даним, вважається що нація стає недієздатною (ну це я своїми словами) при коефіцієнті народжуваності 1.3. А в Україні він зараз 0,8.
Ну і висловив свою думку з цього приводу.
Що ви думаєте?
І уявімо навіть якщо ми норм, лишаємося дієздатною в майбутньому нацією ітд - чим нам грозить ця криза-то? Поясніть? Візьмемо пропорцію працюючих/пенсіонерів. Пенсія об‘єктивно мала, ну не стане іі, ну і хрєн з нею ж?
Що ще? «Вимре нація» ? Ну оно європа ні вимре ніяк, там всі «старіють» (кажуть). А якзо і вимре, - то що? Нас не буде, наи вже байдуже.
А ті українці, які «колонізують» все на світі, їм що, так треба мати свою цю ідентичність? Не думаю.
Що думаєте про конфіцієнт 0,8? Чи читали ці дослідження? Чи вірете в це, в цю незворотність?
Що ви думаєте?
Молчалка
• 14 октября в 18:37
Ответ дляЛамборджини
Население стран-🇻🇦 Ватикан — примерно 800 человек
🇸🇲 Сан-Марино — около 34 000
🇱🇮 Лихтенштейн — около 39 000
🇲🇨 Монако — около 38 000
🇦🇩 Андорра — примерно 80 000
🇮🇸 Исландия — около 390 000
🇱🇺 Люксембург — около 670 000
🇲🇹 Мальта — около 550 000
🇨🇾 Кипр — около 1,2 млн
🇪🇪 Эстония — около 1,3 млн
Почему вы переживаете только за Украину?
🇸🇲 Сан-Марино — около 34 000
🇱🇮 Лихтенштейн — около 39 000
🇲🇨 Монако — около 38 000
🇦🇩 Андорра — примерно 80 000
🇮🇸 Исландия — около 390 000
🇱🇺 Люксембург — около 670 000
🇲🇹 Мальта — около 550 000
🇨🇾 Кипр — около 1,2 млн
🇪🇪 Эстония — около 1,3 млн
Кількість населення і коеф.народжуваності це абсолютно різні речі. Ну до чого тут абсолютна кількість людей-то?
Сладко-соленая• 14 октября в 18:37
Ответ дляЛамборджини
🇸🇲 Сан-Марино — около 34 000
🇱🇮 Лихтенштейн — около 39 000
🇲🇨 Монако — около 38 000
🇦🇩 Андорра — примерно 80 000
🇮🇸 Исландия — около 390 000
🇱🇺 Люксембург — около 670 000
🇲🇹 Мальта — около 550 000
🇨🇾 Кипр — около 1,2 млн
🇪🇪 Эстония — около 1,3 млн
🇸🇲 Сан-Марино — около 34 000
🇱🇮 Лихтенштейн — около 39 000
🇲🇨 Монако — около 38 000
🇦🇩 Андорра — примерно 80 000
🇮🇸 Исландия — около 390 000
🇱🇺 Люксембург — около 670 000
🇲🇹 Мальта — около 550 000
🇨🇾 Кипр — около 1,2 млн
🇪🇪 Эстония — около 1,3 млн
плотность населения забыли указать
Сладко-соленая• 14 октября в 18:38
Ответ дляКашка-маняшка
Очевидно, что всем наплевать выживет ли Украина, тем более анархистам украинцам, которые не любят всех избранных президентов. Лучшие свои годы Украина провела в составе других проектов. А когда нужно было расцвести, в период независимости, Украина сначала паразитировала на наследии, а потом не справилась с управлением и самоубивается об соседа на радость потирающим потные ручки европейских партнеров.
Кишмишная Мая• 14 октября в 18:38
Ответ дляСільський ансамбль
Ні, не щільність. Он в Норвегії зовсім мала щільність. І що?
Норвегія дуже сувора за кліматом, плюс горна місцевість, острови.
Україна зовсім інша. Візьміть для зрівняння такую ж країну, як наша, за розмірами, географією і кліматом.
І ви ж знаєте, в чому було диво Норвегії?
Молчалка
• 14 октября в 18:38
Ответ дляКашка-маняшка
Удалено администрацией...
Шпондєр• 14 октября в 18:38
Ответ дляк.Буланова
Думаю, что старая конспирологическая теория, над которой все смеялись (что украинцев должно остаться 7-10 млн), уже не кажется теорией...
Справа навіть не в кількості. Буде генетичне змішування. При чому не з пакистанцями чи китайцями. І не з кацапами. Все трохи цікавіше
Кишмишная Мая• 14 октября в 18:38
Ответ дляЛамборджини
навіщо обслуговувати всю територію? можна лісом засадить
Дійсно)))
Ламборджини• 14 октября в 18:38
Ответ дляМолчалка
ну так багато жінок виїхвло і там народжують, інша частина чекає закінення війни. закінчитьс війна почнуть народжувати. У 2 світову теж так було
Сладко-соленая• 14 октября в 18:39
Ответ дляШпондєр
о. новые теории подвалили)
Шпондєр• 14 октября в 18:39
Ответ дляМолчалка
Ні. Справа у незворотності. Тобто рубікон. Все.
Ні, не все. Суттєвий підйом буде десь коків через 7-10 після повного припинення війни
Ручки-Крючки• 14 октября в 18:39
Ответ дляСладко-соленая
да. но если вы воспринимаете это как трагедию, то я отношусь намного проще. Комфорт семьи должен быть, условия жизни. будет ли это тут или там, семья выберет сама. Украина все время рассказывает- у нас все зашибись- а по факту в педерации и то поддержка больше. на что керманичи надеялись? на лужайку? ну не у всех это работает, кто- то и головой думает. Я лично больше одного ребенка сказала не потяну, нищету не хочу плодить, а помочь на ноги стать мы можем только одному ребенку
Так это уже не особо украинцы если так подумать.
А примеру, у меня ребенку 7 лет. Она не знает украинский и вряд-ли будет. И в Украине жить тоже не будет.
Хотя до войны мы планировали какое-то время жить в Украине и пошел переехать, в страну мужа.
Молчалка
• 14 октября в 18:39
Ответ дляШпондєр
В нього або неправильное розуміння, або ви не зовсім правильно його зрузімали. Ще 15 років тому більшість країн західної Європи мали коєфіцієнт 1,3-1,4 при цьому у них все добре і досі.
Але хід думки вашого лікаря дуже правильний. Не буду писати яка саме область, але велика, більше 2 мільйонів населення за 3 роки війни по народжуванності впала в 3 рази. Тобто в 2021 було в 3 рази більше пологів ніж у 2024.
Вот мій лікар активно працює саме в галузі «пологів» , скажімо так. Видно з кожним роком сам і спостерігає «тенденцію»
Ламборджини• 14 октября в 18:40
Ответ дляСладко-соленая
плотность населения забыли указать
В плотности дело?
Ручки-Крючки• 14 октября в 18:41
Ответ дляЛамборджини
Это не совсем так. После второй мировой немалую роль сыграло отсутвие нормальной контрацепции
Люблю_смаколики• 14 октября в 18:41
Ответ дляЛамборджини
🇸🇲 Сан-Марино — около 34 000
🇱🇮 Лихтенштейн — около 39 000
🇲🇨 Монако — около 38 000
🇦🇩 Андорра — примерно 80 000
🇮🇸 Исландия — около 390 000
🇱🇺 Люксембург — около 670 000
🇲🇹 Мальта — около 550 000
🇨🇾 Кипр — около 1,2 млн
🇪🇪 Эстония — около 1,3 млн
🇸🇲 Сан-Марино — около 34 000
🇱🇮 Лихтенштейн — около 39 000
🇲🇨 Монако — около 38 000
🇦🇩 Андорра — примерно 80 000
🇮🇸 Исландия — около 390 000
🇱🇺 Люксембург — около 670 000
🇲🇹 Мальта — около 550 000
🇨🇾 Кипр — около 1,2 млн
🇪🇪 Эстония — около 1,3 млн
Рядом нужно было ещё площадь этих стран указать)))
Шпондєр• 14 октября в 18:42
Ответ дляСладко-соленая
о. новые теории подвалили)
Та ні, теорія як раз доволі стара. І на перший погляд навіть смішна. Але якщо мати трохи більше інформації, то не так вже і смішно стає
Люблю_смаколики• 14 октября в 18:43
Ответ дляЛамборджини
Или возьмёт себе тот, кому нужнее) например, сосед)
Шпондєр• 14 октября в 18:44
Ответ дляМолчалка
Знаєте скільки по Україні закрили пологових будинків та відділень? Офіційно ніде статистику не знайдете, тому що вона дуже ретельно прихована в ракурсі реформи охорони здоровʼя, зміни назви лікувальних установ, обʼєднання тощо.
Скільки вам років? Памʼятаєте скільки дитячих садочків закрилося у 90-х? Так от зараз те саме, але цього не дуже видно, тому що вони як би онлайн працюють
Ламборджини• 14 октября в 18:45
Ответ дляЛюблю_смаколики
т.е вы хотите сказать чем плотнее население тем богаче страна?
всегдаДаДа• 14 октября в 18:45
Ответ дляДівчина Гілмор
Після війни напрацюємо
Ні, в Україні давно відбувся другий демографічний перехід, тому для відновлення вже не буде ресурсів.
а подякувти треба всім тим україночкам, які декадами випихували за кордон у м´ясо-будівельні коледжи та інші шарашкіни контори своїх дітей, ще й пишалися цим. Відрубаючи свої ж майбутнє, позбавляючи Україну шансів. :((
Ламборджини• 14 октября в 18:46
Ответ длявсегдаДаДа
рыба ищет где глубже, человек - где лучше.
Дівчина Гілмор• 14 октября в 18:46
Ответ длявсегдаДаДа
Україну позбавляє шансів війна
Сладко-соленая• 14 октября в 18:48
Ответ дляШпондєр
один из двух наших в обл центре. и дом малютки куда- то убрали, наверное обьединили с домом ребенка, а было отдельное здание
Люблю_смаколики• 14 октября в 18:48
Ответ дляЛамборджини
Нет, я хочу сказать, что на ту площадь это нормальное количество населения.
всегдаДаДа• 14 октября в 18:48
Ответ дляШеллар
Я думаю, що коефіцієнт 0,8 якийсь дуже райдужний для наших реалій.
насправді майже 1,що все одно дуже мало.
Люблю_смаколики• 14 октября в 18:49
Ответ дляДівчина Гілмор
Україну позбавляє шансів війна
Мы семьёй уехали из страны и увезли пятерых детей не из-за войны.
Украину все последние 30 лет тоже что-то лишало шансов(
Молчалка
• 14 октября в 18:50
Ответ дляШпондєр
Мені 34. Ні, я нічого про садки не помню
Дівчина Гілмор• 14 октября в 18:50
Ответ дляЛюблю_смаколики
А в нас кладовища виросли від війни
всегдаДаДа• 14 октября в 18:50
Ответ дляМолчалка
Це не лікаря дані)
Ну я іеду до двох речей. Не веду даже, а обговорити намагаюся. А саме: чи справді є такий «закон» що після 1.3 нація є невідновлювана; і 2) чого так носяться із демогр.кризою, якщо вона ні на що не впливає - навела приклади.
років через 20 добра половина сіл, котрі зараз є в країні, зникнуть - там не буде вже кому жити.
Нас врятують мігранти. Але звідки? Бангладеш іде під воду - вони претенденти на розселення. Кіншаса на кінець ХХІ століття матиме майже 100 млн (МЛН) жителів - теж претендентка.