Мао_Мяо• Изменено 15 октября в 00:52
Хто в Німеччині по 24 параграфу - що далі ?
Як вже відомо, після березня 2027 року тимчасовий захист по 24 параграфу продовжено не буде. Вже зараз/ще вчора потрібно знати про свої подальші кроки у випадку, якщо хочете лишитись у цій країні.
І у мене питання до тих, хто нічого не робить, досі «вчиться/підтверджує диплом», Вам не шкода, що стільки часу, своїх власних ресурсів Ви та Ваші діти витратили на адаптацію, вивчення мови, а Ви все це кинете і поїдете додому, де незрозуміло, яке майбутнє очікує на країну та, саме головне, яке майбутнє чекає на дітей, які вже в іншій країні адаптувались, вивчили мову, звикли до життя без тривог та ракет, звикли лягати нормально спати та повноцінно вчитись, не сидячи по пів доби у підвалі. Звикли, що постійно є світло та опалення. Мають усі шанси у майбутньому отримати вищу освіту та згодом - нормальну роботу, яка прогодує їх та дасть високий рівень життя, а не виживання.
Поясніть, як вистачає у Вас зараз совісті сидіти на пʼятій точці рівно і нічого не робити для того, щоб лишитись?
Я спілкуюсь з багатьма українцями, які в статусі біженців, і практично всі кажуть щось накшталт: «якось воно буде», або «поки триває війна нікого не виженуть».
Але це не так, шановні, я маю подругу, яка працює в міграційній, вона каже, що параграф дійсно продовжено не буде. Тих, хто не вийде на роботу, будуть розглядати в індивідуальному порядку: матері з грудними дітьми, інваліди, літні люди - їх переведуть, можливо на Азюль (до речі, де ще нижчі виплати). Усіх інших працездатних, які не знайшли роботу, попросять додому. Або просто відмінять виплати і люди самі поїдуть через неможливість покривати свої потреби.
Цікаві Ваші плани у цьому напрямку.
Результат:
вже голосів:
277 (68.56%)
Результат
53 (13.12%)
Надіюсь, що якось воно буде
42 (10.4%)
Займаюсь переходом на інший §
32 (7.92%)
Хочу повернутись додому
Борисфенка• 15 октября в 11:13
Ответ дляСколько_мне_лет?
Да ей за мытье полов и слова никто не сказал. Угомонитесь немного. Я вам еще раз говорю - это для вас и для нее идеально, так как есть пособия. Уберите сейчас выплаты и что дальше с идеальностью этой делать?
Ви їй дорікнули, що вона досі не працює, а продовжує вчитися, тобто не вводитися нема чим. Насправді є чим хвалитися - вона ідеально використовує всі можливості формату ’біженець з перспективою інтеграції’.
Прибрати виплати - вона і я підемо мити підлоги. У тих, хто в Польщі, спитайте, чи тих, хто в Італії.
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 11:15
Ответ дляБорисфенка
Блин, Вы мои же слова мне пересказали 😂 И вы себя к ней не добавляйте, вам до нее оооочень далеко. Но и обесценивать труд других не нужно
Сумка з негодою• 15 октября в 11:15
Я не в Німеччині, але ситуація така самісінька.
Я не можу знайти роботу, яка підходить під візу А.
І 90% українців в такій самій ситуації.
Повезло: син закінчив місцеву школу і вступив в університет. Його залишу на студентській візі, а ми (батьки) поїдемо додому
І 90% українців в такій самій ситуації.
Ростки жимолости• 15 октября в 11:16
Ответ дляСколько_мне_лет?
Это чьи цитаты?
Магнуса Бруннера. Это еврокомиссар, который заседает в парламенте ЕС. И отвечает за миграционную политику
Это с предпоследнего заседания
Вообщем, под ракеты никто никого пулять не собирается
Но, если война закончится, то дадут время год на выезд и помогут с этим
Для тех, кто никак не сможет остаться
Это с предпоследнего заседания
Для тех, кто никак не сможет остаться
Борисфенка• 15 октября в 11:16
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ніхто не обезцінює працю. Але і фінансово, і для перспективи значно вигідніше вчитися всьому і всюди, чим працювати.
JannyMoney• 15 октября в 11:18
Ответ дляXвостокрутелка
Автор, а вам то что.
Я 2 года сижу, да не жаль времени и только пошла на курсы. Якось будет, мне нашли смертельную болезнь в Германии, начало бессимптомное, нашли случайно тут она лечиться , в Украине пришлось бы продавать мою недвижимость и результат лечения был бы под вопросом, поэтому ни о чем не жалею.
Полечусь, будет видно или азюль дадут или найду лёгкий труд или вернусь в Украину. Пока я счастлива, что сюда приехала, это спасло мне жизнь( реально , без пафоса)
прохождение лечения одна из допустимых и официально признанных причин остаться.
Выздоравливайте!
JannyMoney• 15 октября в 11:19
Ответ дляБорисфенка
поэтому студенты всегда такие богатые. Выгодно потому что.
Пік Антна• 15 октября в 11:19
Блин, ну логично что будут возвращать
Европа нам помогает- естестно вернёт людей
Или Европа и страну должна отстроить?
JannyMoney• 15 октября в 11:21
Ответ дляВідповів всім
За два года я выучила язык до нормального уровня. И получаю профессию, чтобы не идти мыть полы или на кухню.
Но некоторые за четыре года ничего не планируют.
а вы были без профессии?
Пік Антна• 15 октября в 11:21
Ответ дляБорисфенка
Тогда она может ’лехко’ получить рабочую визу и вперёд, в эмиграцию
Ее образование ей поможет
Борисфенка• 15 октября в 11:21
Ответ дляJannyMoney
Студенти думають про перспективу.
То зараз біженці - ’вічні студенти’.
JannyMoney• 15 октября в 11:22
Ответ дляБорисфенка
Студенти думають про перспективу.
То зараз біженці - ’вічні студенти’.
вечный студент с вечно пустыми карманами)
Это вообще не выгоднее, чем работать.
Борисфенка• 15 октября в 11:25
Ответ дляПік Антна
Ее образование ей поможет
А ось про це історія замовчує, льохко їй буде чи не дуже. Робочу візу отримати непросто, молоді завзяті намагаються отримати, не всім вдається.
А немолоді і незавзяті розслабилися - бо планка робочої візи зависока, не дострибнути. То чого ото даремно колотитися, сидять на пособіях і чекають з моря погоди (з Європарламенту новин).
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 11:25
Ответ дляБорисфенка
А еще можно просто дома сидеть, да? 😂
Пік Антна• 15 октября в 11:26
Ответ дляБорисфенка
Ну, зато она училась в самой Германии и полы не мыла. Корона на месте
Будет соседями фастаться дома)
Борисфенка• 15 октября в 11:26
Ответ дляJannyMoney
Это вообще не выгоднее, чем работать.
Однаковісінько. Сукупно витрати на біженця дорівнюють мінімальній зарплаті.
Пік Антна• 15 октября в 11:26
Ответ дляСколько_мне_лет?
А еще можно просто дома сидеть, да? 😂
Могут себе позволить (с)
Борисфенка• 15 октября в 11:28
Ответ дляПік Антна
Будет соседями фастаться дома)
Так а при чому тут корона? Толку їй мити підлогу, якщо її заробіток віднімається від пособія?
Сусідів вона років через 10 побачить, можливо, знайде, як зачепитися в Європі.
Борисфенка• 15 октября в 11:29
Ответ дляСколько_мне_лет?
А еще можно просто дома сидеть, да? 😂
Да. Можна і сидіти.
Леди Г• 15 октября в 11:30
Ответ длякак тебе такое илон маск
І день якийсь став кращий , так ?
И трава позеленела )
Леди Г• 15 октября в 11:31
Ответ дляБорисфенка
Ні, це не у мене, а у Хмельничанки, діагноз не знаю, але дитина з інвалідністю.
Станом на зараз перспективи неясні ні для кого, тому ця тема авторки смішна і сумна одночасно. Ніхто не знає, коли закінчиться війна і що вирішить Євросоюз взагалі і німці зокрема, балачок різних багато, в реалії можуть бути якими завгодно іншими.
Оно вище загнобили дівчину, яка наполегливо вчиться. За що, питається.
Реальность такова, что выгонят инвалидов и пенсионеров, оставят работающих
Польша уже треш творит
Снегурочко• 15 октября в 11:36
Ответ дляПік Антна
Блин, ну логично что будут возвращать
Или Европа и страну должна отстроить?
А що українці повинні примусово відбудувати? Що ще?
Нехай гроші знайдуть і платять людям, а не розраховують на халявну працю.
Сколько_мне_лет?• 15 октября в 11:37
Ответ дляБорисфенка
В смысле? Если человек на студенческой визе, то там нет пособий, все сам. На аусбильдунге зарплата не доходит до 1000€ нетто. Конечно выгоднее работать. Если есть возможность, то лучше учиться, конечно, но все за свои или родителей.
L-i-s-a-92af• 15 октября в 11:38
Ответ дляМао_Мяо
Захист до березня 2027. Навряд комусь вибірково дають до 2026… А от те, що декому вже зараз дають Азюль - правда. І відмовляють, якщо люди вже мали захист у інших країнах.
Якщо ще пів року тому приймали усіх, хто мав захист в інших країнах, то зараз - відмови.
Лише «первинні» біженці і з доказами перебування в Україні до початку повномасштабної війни.
Ви ще доживіть до березня 2027-1,5роки
Khmelnichanka• 15 октября в 11:39
Ответ дляЛеди Г
Польша уже треш творит
Ну так в Польщі і з самого початку не лайтові умови були. А зараз ще більше гайки прикручують. Німеччина в цьому плані поки що лояльніша. Та, звісно, що найбільші шанси вилетіти - в тих, хто не забезпечує власного життя.
Та на 100 % ніхто не знає, що і як воно буде надалі.
Ми можемо лише поговорити ))))))
Леди Г• 15 октября в 11:40
Ответ дляKhmelnichanka
Ми можемо лише поговорити ))))))
Так вроде бы дети с инвалидностью не виноваты
L-i-s-a-92af• 15 октября в 11:42
Ответ дляКвартираЧья
Літні люді на Азюль? Зачем вы эту чушь пишете? Содержать их вы будете? Граждане своих родителей забрать не могут, работающих не оставят, а их на содержание возьмут?
А граждане,которые ’своих родителей забрвть не могут’-это кацапы,которые ’ русские немцы из Казахстана’?
Забула що?• 15 октября в 11:46
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ця дівчина ще й з двома дітьми. Якщо без чоловіка, то зовсім важко. Так, можливо хотіла, щоб її похвалили. Вона й справді багато зробила. Сама у чужій країні з двома дітьми, вчить мову. А чоловіки, я вважаю, хай працюють, хоч і на фізичних роботах. Це чоловіку було б соромно не працювати 4 роки, в таких тут куча.
Khmelnichanka• 15 октября в 11:48
Ответ дляЛеди Г
Так ніхто не винний.
І приймаючі країни - теж нічого нам не винні.
Вразливі верстви населення - це передусім головний біль тієї країни, громадянами якої вони є.
Все інше - лірика.
І я це прекрасно розумію.
Якщо Німеччина надасть якісь пільгові умови для зміни статусу цим особам, то це буде добровільний гуманний жест з іі боку.
За який тисячі людей будуть вдячні.
Якщо ж н ( а швидше за все - що ні), тоді просто щиро дякуємо Німеччині за все, що вона ВЖЕ зробила - і ласкаво просимо в реальність ((((
Все інше - лірика.
І я це прекрасно розумію.
За який тисячі людей будуть вдячні.
Леди Г• 15 октября в 11:48
Ответ дляРостки жимолости
Это с предпоследнего заседания
Для тех, кто никак не сможет остаться
Это с предпоследнего заседания
Для тех, кто никак не сможет остаться
Деньги на жильё что ли? Готова взять миллион от немцев за то, что не поеду туда )