З родзинкою• 15 октября 2025
Ситуація в супермаркеті
Зайшла вранці до будівельного гіпермаркету. Треба було прикупити деякі речі для ванної кімнати. Гуляю по маркеті і раптом чую:
"Ви консультант?"
Я відповідаю, ні, покупець
І тут мені відповідають:
"Ми так хочемо щоб Ви нас проконсультували"
Це були двоє чоловіків, років 35-40. Я подивилась на них, і пішла.
Ну як можна задавати такі безглузді запитання? Людям так скучно?
"Ви консультант?"
Я відповідаю, ні, покупець
І тут мені відповідають:
Happiness13-Ukraine• 15 октября 2025
Це вам постійно пишуть постачальники і з ким ви співпрацюєте, що сумують? 😂
Один почерк дамочка, нах ви кому здалися...
З родзинкою
• 15 октября 2025
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Що за постачальники?
Жена миллионера• 15 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Що за постачальники?
Твои трольные фантазии.
З родзинкою
• 15 октября 2025
Ответ дляМафиозная
Может вы выглядите как спец по тазикам
Не знаю)
Але це смішно. Я колись працювала продавцем і вже шарахаюсь від подібних запитань.
Булку Дай• 15 октября 2025
Моя реакция на тему : Ну як можна задавати такі безглузді запитання? Людям так скучно?
З родзинкою
• 15 октября 2025
Ответ дляЖена миллионера
Твои трольные фантазии.
А чому Ви думаєте, що я троль?
Happiness13-Ukraine• 15 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Що за постачальники?
Відкрийте свої теми, почитайте
Жена миллионера• 15 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
А чому Ви думаєте, що я троль?
Узнаваемый стиль и однотипные темы.
З родзинкою
• 15 октября 2025
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Відкрийте свої теми, почитайте
Відкрила, жодних постачальників там немає.
Та і що я буду виправдовуватись, якщо вважаєте, що я троль, тоді пропускайте тему, навіщо витрачати свою енергію)
кураГАЛЯ• 15 октября 2025
Ответ дляPrervana
Тю, просто тупой подкат в стиле 90х от двух неповзрослевших оболтусов. Девушка, вашей маме зять не нужен, гыгыгыгыгыгы
Ой какая вы скучная 🤦♀️🤦♀️
Прямо на сурьёзном тетя
Happiness13-Ukraine• 15 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Я повинна запам´ятати весь брєд дослівно? Ну не постачальники, а підрядники. Сенс тем один і той самий.
Ви звєзда 🤡
Творю чудеса• 15 октября 2025
ну придумали глупый предлог, чтобы познакомиться.
примите это как комплимент.
может вы очень даже ебабельная))
примите это как комплимент.
может вы очень даже ебабельная))
Бриджит_Фрикандо• 15 октября 2025
Спасибо, автор! Как-то не приходило в голову при посещении секонда не только тряпки рассматривать, а и посетителей-мужчин. Теперь буду внимательней оглядываться по сторонам, а вдруг судьба?
Міні-бікіні• 15 октября 2025
Йду по тротуару, а за мною - дівчина, зачекайте, я вас догнати не можу.
І що ви думаєте? 10 років від нього бігала.
ИграйМойГормон• 15 октября 2025
Ответ дляМіні-бікіні
А потім?
Міні-бікіні• 15 октября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Пробачте.
Не вибачайтесь. Сама напросилась на таке запитання. Все добре.