Плету корзинки• Изменено 16 октября в 20:56
Через декілька днів буде лапароскопія
Хвилююсь ((( кому робили ?
По гінекології
Чи ставили дренаж і катетер ?
Сокільки були в лікарні ?
По гінекології
Чи ставили дренаж і катетер ?
Сокільки були в лікарні ?
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 20:59
Ой , це фігня . Ніякого дренажу .
В обід зроьили , під вечір вже сама в туалет ходила . На ранок виписала , все без змін , ніяких проблем.
А чому роблять ?
Плету корзинки
• 16 октября в 20:59
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ой , це фігня . Ніякого дренажу .
А чому роблять ?
Через труби (
А вам дренаж не ставили ? Легко від наркозу відійшли ?
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 21:00
Ответ дляПлету корзинки
Через труби (
Так .
А що з трубами ?
Смажена полуничка• 16 октября в 21:00
ставили і дренаж і катетер
і занесли інфекцію, тепер лікую хронічний цистит
Плету корзинки
• 16 октября в 21:00
Ответ дляСмажена полуничка
ставили і дренаж і катетер
А катетер ставили після наркозу ? Чи перед операцією ?
Плету корзинки
• 16 октября в 21:02
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так .
А що з трубами ?
Будуть дивитись в якому вони стані і що з ними робити
Смажена полуничка• 16 октября в 21:03
Ответ дляПлету корзинки
під час операціі, я прокинулась з катетером і дренажами, дві трубки було в животі
КучМала• 16 октября в 21:04
Ответ дляПлету корзинки
Ні. При такій операції не буде дренажа. Катетер не пам´ятаю але ж це не страшно. То все швидко. Тільки глянути і завтра додому якщо вам нічого не ріжуть
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 21:07
Ответ дляПлету корзинки
Мені теж те саме . Діагностична лапароскопія.
А робили вже гістероскопію ?
Смажена полуничка• 16 октября в 21:08
мені видаляли міому 12 см, під час операціі я прокинулась, добавляли ще наркоз! потім дуже важко відходила, два дні ще в реанімаціі була. операція була 4 години. тіло ще накачували газом, оце дійсно саме болюче було, він потім ще тиждень виходив
Дивне створіння• 16 октября в 21:13
Тю, взагалі не страшно) ну ще, звісно, залежить від того, що Вам будуть робити. Мені то було як казка) особливо 2 раз
Кошка Мурка• 16 октября в 21:15
Лапароскопия это самая щадящая операция. Я через дня 4 была выписана домой и через неделю уже вышла на работу. Не переживайте, все будет хорошо.
Плету корзинки
• 16 октября в 21:17
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А робили вже гістероскопію ?
Так, гістера не страшно
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 21:20
Ответ дляПлету корзинки
Так, гістера не страшно
Не переживайте . Все буде добре !
Мені на гістероскопіі показало що труба одна зовсім не прохідна , а друга погано прохідна .
А на справді обидві прекрасно прохідні . Я переглядала відео операції )
Тому не переживайте . А ви робите в приватній чи державній клініці ?
Плету корзинки
• 16 октября в 21:24
Ответ дляАБВГДэшница
У мене буде гістероскопія, я боюся йти
Це я два рази робила , дуже все швидко і легко пройшло , на гістеру ще раз я б не боялась
Ленне-Рейма• 16 октября в 21:27
Ответ дляАБВГДэшница
У мене буде гістероскопія, я боюся йти
Тут взагалі немає чого боятись. Мені влітку видаляли поліпи. Дуже мʼяко в наркоз ввели, так само мʼякесенько вивели з нього. Трохи тягнуло внизу живота, давали знеболююче, тому спала. Все зайняло 3 дні. Виспалась та відпочила від роботи)))
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 21:45
Ответ дляПлету корзинки
Ну ви смілива . А я гістероскопію робила під загальним наркозом . Мені було більш страшно ніж лапаро
Плету корзинки
• 16 октября в 21:56
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
При гістері немає надрізів і швів з трубками
Я більш за все боюсь дренажів і катетерів
Бамбарбия! Кергуду.• 16 октября в 22:56
Ответ дляПлету корзинки
У вас все ок буде . Навіть не думайте . Надріз в 1см , навіть не видно .
Плануєте вагітність ? Я просто пройшла на рік наперед ніж ви